Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by winston85 »

7474 wrote:
AnAna_mo wrote:
chris blue wrote:A sto je s tvojim starcima? Znaju li oni da si opet navucena? Kako se nose s time?
Znaju, i nose se...na svoj način.

jel da da je porazno, kako naši najmiliji, svaki "sledeći put" sve mirnije prihvataju naša jebena navlačenja?? to me obavezno izdeprimira max.
Svako naredno navlacenje je sve teze, mislim teze se skinuti. Zato An, aj probaj jos jednom. Pa nije to nemoguca misija, jbt...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ovo za starace i navlačenje... Nik je to donekle dobro opisao, nekako mirnije i sa više očaja, beznađa. Ali uvijek postoji neka trunčica nade da će se "baš njihovo dijete izvući". I to me također baš,baš deprimira i ljuti (neljute me oni, nego ja na samu sebe).

Nego, nisam imala neta ovih dana pa nisam mogla pisati, javljati se i čitati šta ima novo kod mojih đanera. :wink:
Kod mene nije da je sve po starom. Ima tu i dosta novh vijesti, npr...
- da sam se u rekordnom roku "prevukla", tolerancija mi je lansirana u stratosferu.
-neki dan sam imala ""malu"" nezgodu što se tiče tableta za spavanje i smirenje i robe, eto,onaj gore me opet nije htio.
- napustila sam faks (o tome ću kasnije,da nebi bilo da je droga jedini krivac)

Sad po tko zna koji put razmišljam liječenju. Samo što...
Kao što svi vi znate koji ste osjetili na svojoj koži i/ili čitali ove moje baljezgarije, ili ste vidjeli nekoga, čuli negdje, čitali iz nečega, rekla vam zaova... Narkomanija-ovisnost ta ogavna bolešćurina, gadi mi sei pun mi je više --rac nje i svega što donosi.
Ali, isto toliko je i volim. Naravno, ne volim to što sam ovisnica, obilježena, sj--anih staraca i šta sve još ne. Ja volim samo tu drogu, osjećaj koji mi pruža (mada više to nije to, ali ipak...) Ma kontate me šta hoću da kažem. Da ne duljim.

Fakultet. Položim prijemni u prvom roku, među prvih pet na spisku, redovno, bez plaćanja. Bude OK u početku dok sam još bila na hepu. Namirim se ujutro sa dvije tablete i osjećam se sigurno. Onda skinem hep i opet budem dobra, nije to bio znači problem. Problem je (garant će sad neki reći da samo tražim razloge, a branim gudru - kao moja stara, ali ona je ionako, poslije 5-6 godina neupućena, tako da...) u dosadi. Da, u dosadi pa sad vjerovali vi meni ili ne. U početku mi je bilo kul, šega imati dnevno predavanje maksimalno 3 školska sata. Onda dođeš ujuto u osam ili devet. kad tamo ti kažu da dođeš u podne, predavanje je pomjereno! U međuvremenu skitaš po gradu, piješ kavurine (kava je u mom slučaju, znalo ih je doći pjanih na sat). Onda dođeš i umjesto npr. tri sata predavanja imaš samo jedan i hajmo kući. Ni zadataka, ni ništa. Taj je faks predosadan za mene a u ovom stanju bimi ocjene bile vjerovatno lošije. Mada, znam ih masu što su fakultet završili navučeni. Ma nebitno sad to. Volim ja umjetnost, ali probat ću sljedeće godine ili kada riješim ovaj moj khm, khm, zdravstveni problem, probati da upišem Engleski jezik i Povijest umjetnosti. Mislim da bi mi to pasalo. Engleski se kod nas počinje učiti u četvrtom osnovne, a ja ga učim od prvog, tad sam pošla na tečaj. I govorim ga sasavim dobro, a povijest umjetnosti mi je i u srednjoj i na faksu bila baš drag predmet, tako da ću to dvoje probat uklopiti. A razmišljala sam i o psihologiji (imalasamje sada na faksu i položila sam jedan ispit čini mi se smicom) ako ne mogne ono dvoje zajedno.

Pa tako... Raspisa se ja. :)
Odoh sad završavati kućicu za ptice, moram je postaviti u ovom tjednu, jer sad im je vrijeme.
Ajde čujemo se, pišite, pitajte šta vas zanima i to...

Pozdrav svima!!! :)
Potpis.
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by simon_says »

Fela Kuti je nigerijski muzicar,borac za ljudska prava,pesnik,politicar.Izdao je oko jako puno ploca,stotinjak.Svirao je puno instrumenata.
Njegova muzika je sjajna.Mesavina afro bita,fjuzna,dzeza,fanka.Jedmom recju ludilo,ali ono dobro,pozitivno.Inace,bio je zavisnik.Njegov stariji sin Femi Kuti, krenuo je njegovim,muzickim,koracima.
Ja sam fan Fela Kutija,pa snisam mogao da odolim i da ne napisem nesto o njemu.
pozdrav
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kPNWM98Eko0[/youtube]

uuuuuhhhhhhh,koja voznjaaaaaaa ;)))))
viva africa
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by 7474 »

simon_says wrote:Fela Kuti je nigerijski muzicar,borac za ljudska prava,pesnik,politicar.Izdao je oko jako puno ploca,stotinjak.Svirao je puno instrumenata.
Njegova muzika je sjajna.Mesavina afro bita,fjuzna,dzeza,fanka.Jedmom recju ludilo,ali ono dobro,pozitivno.Inace,bio je zavisnik.Njegov stariji sin Femi Kuti, krenuo je njegovim,muzickim,koracima.
Ja sam fan Fela Kutija,pa snisam mogao da odolim i da ne napisem nesto o njemu.
pozdrav
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kPNWM98Eko0[/youtube]

uuuuuhhhhhhh,koja voznjaaaaaaa ;)))))
viva africa
ja sam se ranije zanimao za obitelj Kuti.
koliko se sećam, Felu su politički neistomišljenici, odnosno oni koji su bili protiv njegovih (plemenitih i humanih) ciljeva, brutalno ubili na kućnom pragu. i to baš pred Femijem, ako se ne varam.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by simon_says »

ne znam,moguche,moguche
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by klara60 »

AnAna_mo wrote:Sad po tko zna koji put razmišljam liječenju. Samo što...
Kao što svi vi znate koji ste osjetili na svojoj koži i/ili čitali ove moje baljezgarije, ili ste vidjeli nekoga, čuli negdje, čitali iz nečega, rekla vam zaova... Narkomanija-ovisnost ta ogavna bolešćurina, gadi mi sei pun mi je više --rac nje i svega što donosi.
Ali, isto toliko je i volim. Naravno, ne volim to što sam ovisnica, obilježena, sj--anih staraca i šta sve još ne. Ja volim samo tu drogu, osjećaj koji mi pruža (mada više to nije to, ali ipak...) Ma kontate me šta hoću da kažem. Da ne duljim.
ANAAAAAAAAAAAA!!!!! .........tako bih voljela procitati da si donijela pravu odluku......:smt103
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Neće meni Vudd zamjerti... :wink:

Ana je poslije recidiva pukla jos gore....1 gram, 2 grama 3 grama, grama , grami, grami...(Ej ljudi, svom lerdiju sam kupila novi Bi-Em-Dablju :) ) . Savjetujem svima da bjeze od mene koliko ih noge nose... Ljudi djavo me zaposjeo u zadnje vriijeme.Ludim,postajem strasno divlja i sve mi svejedno... Postajem zla.


Kao što vidite,ova đanerka nema šta pametno da napiše, stoga se lagano odjavljuje uz nadu da joj lerdi bude dobro raspoložen i da malo veći paket no obično. Odoh.

Pozdrav svima!
Last edited by AnAna_mo on Wed Sep 09, 2015 1:50 pm, edited 1 time in total.
Potpis.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by winston85 »

magnum 357- 9mm....
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by netko »

Kad se san počne pretvarati u stvarnost i to iznenada, slučajno, potpuno neočekivano.....
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PROČITAJ ME »

I pored svega toga još i zla... uuuu draga Ana mojne toga..
rijetko te čitam iz razloga što jednostavno ne mogu da podnesem, kada neko piše kako i kada se drogira... joooj mene ko da ja nisam nikada... ne zamjeri mi
Ali stvarno je tako, tako se osjećam jer živimo dva različita svijeta...
Svijetlost i Tama nikako ne idu zajedno....
Anić čuvaj se... pozzzz
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
Post Reply