pakleni plan

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

Hvala Dita.
Znam samo da je bitno na kakvoj se podlozi zida kuca u slucaju oluje.One zidane na pesku mnogo se brze ruse nego one na steni ili kamenu.
Do sada se nisam pokazao kao neki zidar,a i u potrazi sam za tom jebenom stenom.
Evo muzika,ali ne na standardan nacin,ali doakacu mozda u fulu sledeci vikend.
http://www.youtube.com/watch?v=SN77xxjkloY
dal' mi steti droga leti?
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: pakleni plan

Post by dita »

Još si tu...Ne znam hoće li ovo pomoći (da ne recidiviraš), kopirala sam bojanolove upute (nadam se da neće zamjeriti što se ovako razbacujem njegovim znanjem):
"Kopiraš link sa Youtube-a, onda ovde ideš na "odgovori", pritisneš dugme "youtube" i između zalepiš link koji si kopirala sa Youtube-a. Prosto.
Moraš samo da vodiš računa o izgledu linka, jer ako negde u linku piše "re=related" neće ti biti prikazan spot. Mada i za to ima rešenja,

http://www.youtube.com/watch?v=J-SWsXJJ ... re=related to nije ok
http://www.youtube.com/watch?v=J-SWsXJJeS8 to je ok.

Samo obriši onaj višak od simbola & (sa njim) pa sve do kraja.
cela linija treba da izgleda ovako
[youtube] link sa youtube [/youtube]"

Podloga je "unutra", imaš dobru i kvalitetnu podlogu :wink:
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

za ovo sto mi objasnjavas sve ja to uradim i neznam gde je problem ali jebes ga.Malo mi zaparalo usi ono "link koji si kopirala"!Alo Dita,znas kog sam pola jelde?A za podlogu ...pa videcemo,vidis da mi neki sa foruma predvidjaju vec sad,a kao da se po malo i nadaju mom recidivu.Ali ko ih jebe ako nece da prime moju ljubav na nacin na koju umem da projektujem ,nek si jebu mater.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: pakleni plan

Post by 7474 »

tess wrote:.Ali ko ih jebe ako nece da prime moju ljubav na nacin na koju umem da projektujem ,nek si jebu mater.

ha ha haha!!!
ovo pročitaj par puta pa onda nastavi!!

i drug, na forumu su, nije baš da se oseća ko kako diše, šta misli itd..

a za recidiv sam ispao konj, priznajem. jbga!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: pakleni plan

Post by Pawa »

tess wrote:A za podlogu ...pa videcemo,vidis da mi neki sa foruma predvidjaju vec sad,a kao da se po malo i nadaju mom recidivu.
Nisi mali... Jasno ti je da moc za predvidjanje buducnosti nemaju bas svi koji se uhvate kristalne kugle :)
Pozitivno je sto bar priznaju kad ispadnu zivotinje :)
(I da se ogradim odmah... Nik ne mislim nista lose i nadam se da neces i ovaj komentar shvatiti na pogresan nacin)

Tess stvarno, kad ti se vikend zavrsava, veceras ili ujutru?
Ako je slucajno vec zavrsen, zelim ti jos jednu korisnu nedelju u hotelu.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

Vracam se sutra.Tamo trebam biti do 19h,a pre toga moram da obidjem kevu u bolnici u Narodnog Fronta.Imala je neku "rutinsku" operaciju,pa cu sutra malo obilaziti beogradske bolnice.
Pawa iskreno hvala na svoj tvojoj prici,podrsci i zelji da se bakces ovakvim likovima kao moja malenkost.
Drugarski kiss.
dal' mi steti droga leti?
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: pakleni plan

Post by dita »

Nesporazum tess, ja sam kopirala bojanolove upute, koje je on očito pisao ženskoj osobi...
Pošto pišeš u muškom licu, pretpostavljam da si muško, ma evo dodajem „i po“ da se ne ljutiš :D
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: pakleni plan

Post by Pawa »

Cemu sluze virtuelni prijatelji :wink:

Tebe je ovih dana bas krenulo sa bolnicama...
Nadam se da cete svi biti ok.
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: pakleni plan

Post by tamarra »

Tess, sretno i uspješno!Uz dobre knjige. ;)
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

Hvala svima na lepim zeljama&podrsci.Nije da je beznacajno,narocito za jednog rovitog (pa reci cu ovaj put )pacijenta.Budi te dobro,zdravo i veselo i forsirajte onog bosancerosa da nastavi pricu gde je stao pre vise od mesec i po dana.
Mrzim da nabrajam imena koja su mi draga na forumu,ali znamo sve jel?
http://www.youtube.com/watch?v=LG1e4hHrsSI
dal' mi steti droga leti?
Post Reply