"za sada bez dobrog naslova"

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

vudd wrote:Auuuuu tess...pa ti si neotkriven talenat :wink: .
Nik....ljutio se ne ljutio....tess je rekao sve.

jbga, veruj mi da bi mi bilo lakše da si me ti popljuvao, jer te tvoje komentare doživljavam kao, pas laje karavani prolaze.
al tess je stvarno otkrio novi talenat!!! priznajem, sjebao me maximalno!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by tess »

7474 wrote:eh moj tess,

naravno da nisi pisao na PP, jer ti treba publika da se ovoliko iskenjaš. da pokažeš kolegama forumašima kako si napredovao. kako su ti se narkomani najzad zgadili!!!

ne znam zašto bi trebalo da te tangira šta ja pišem i radim, šta osećam.. el treba da se autocenzurišem na forumu narkomanija.ba?????

da li da te podsećam da si mi ti svojevremeno poručivao da je najbitnije da pišem, pa makar to bilo i sranje bilo koje vrste.. samo se drži foruma i svanuće ti kad tad.

pun si govana, tess, al pun!
a o ovome ćemo pričati uskoro, kad napraviš prvi recidiv. nadam se da češ i tadda biti tako jak i pun hrabrosti da nam priznaš.

razočarao si me u svakom pogledu!
ok. I dalje se samosazaljevas i nisi shvatio sta je dripac hteo da kaze jbg.Ne secam se da sam ti rekao da pises uradjen i da ce ti tako samo od sebe svanuti.Tako ne da ti nece svanuti,nego... Ne znam ni sam sta da ti vise kazem.Ovo sam uradio zbog tebe,ne bi li se vise cimnuo,a jebes publiku,ko jos o tome razmislja kad komunicira sa osobom do kojoj je barem malo stalo.Prestani da razmisljas o publici i obrati paznju samo na sebe.
a da sam pun govana jesam,za razliku naravno od tebe,koji si bas cool.Mozda jednom shvatis da je moj prethodni post bio cin ljubavi,samo sto neumem bas uvijeno i lepo to da pokazem.
p.s. nadam se da nece neko pomisliti da sam gay,samo gotivim ovu budaletinu poznatu pod sifrom 7474.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

neko je ovde očigledno lud i prihvatam da sam to ja.


ja sam drogerant i ne krijem to, ne žalim se na svoj status-nekako sam ga prihvatio i za sada to tako ide..

mislim da si one savete pisao na nick Nikajlo a njegovu poštu više ne mogu da otvaram. nit je sad bitno ko je šta rekao.. pisanje po forumu je svačije pravo, dok ga ne prekrši.. i može da piše sve što želi a u skladu je sa pravilima foruma (ovo malo uvlačenja Saneli).

LM, možda ja sebe zaista i sažaljevam a nisam toga svestan.. neka dokona dobra vila bi možda i mogla da sabere sve te moje kukumavke pa bi mi možda otvorila oči.

tess, oči se ne otvaraju tako što ćeš izvredjati nekog!! ne znam mazohistu kod kog bi to upalilo..
i što se ljubavi tiče, ili gotiviš pogrešne osobe ili stvarno nemaš pojma o ljubavi.


btw, ja sam odlučio da pustim svoje. ako nekog voliš bla bla bla.. ja još jedino tako imam šansu.. jer živim i hranim svoju bolest od ženinih para.. kad ostanem sam, možda mi dodje iz dupeta u glavu. a možda odlučim da se ubijem dopom, što je opet, pošteno prema svima.

lep boravak u aklinici mortale (kako ne znaš taj band???), tess.
alles gute.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by berliner »

Sta je Tess sta napadate momka,ti njega cimas "dobronamjerno" i sta mislis sad ce on tebe da poslusa i da krene
pravim putem.
Ne znam kako je to kod tebe palilo,kad su tebe cimali s tom pricom,,skidaj se vise ,sta samo pricas;.
Mislim lako je nekog napadati,mada i "dobronamjerno"
Znam da Nik nekad pomalo sere,ali on je jedan od rijetkih ovdje koji bar iskreno pise.
I sta god da pises Nik ovo je tvoja ispovjest i samo pici dalje.
Svako dobro narkomani,bivsi a i sadasnji.

Berlin.14.03.2010
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by tess »

ma Ti si dojaja Ofenbah.A i znam koji je datum.A ne napadamo,nego pokusavam da ga iscimam.Bilo je tu i lepih reci tokom proslih 6-7meseci,pa je momak sve gore.
http://www.youtube.com/watch?v=QrlPuveLAAw
dal' mi steti droga leti?
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

subota... juče... optad.
skontam da je najbolje da se malo sklonim svima sa očiju.. kupim dete i vodim ga u jednu od igraonica po gradu. dovedeš dete, uplatiš kintu i sedneš pored, nalivaš se kafama, dete se zabavlja i svima fino..

poneo i knjigu (One Fifth Ave), i sve pet.
seo,naručio kafu, popio, naručio drugu.. prolazi vreme, sve je kako treba.

u neko doba, zove drugar, treba mu kurblanje.. nema shemu.. jebi ga, ne mogu, sa detetom, sam, čekaj, sad ću smisliti nešto..
zovem dileju, objašnjavam kako ne mogu da dodjem lično, poslaću garija, ovaj nešto kenja..

šapućem u slušalicu, oko mene banda roditeljska, sa sve aparatima, slikaju svoju decu, svi su nasmejani..

nekako završavam dilera i drugara i ovaj naposletku dolazi i donosi mi moj deo. odlazim u klonju i kontam da je zaključana. pitam ribu što radi tamo zašto je WC zaključan.. ona mi daje ključ i kaže da moraju da drže zaključano jer ima svakakvih ljudi ovde.. kontam da sam ja jedan od njih, al joj to ne govorim.
odlazim u klonju, biram prvu kabinu, otvaram torbu sa priborom i kontam da sam negde ostavio liimuntus. izlazim napolje i naručujem čaj.
kad mi ga donesu, kradem limun i idem opet u wc. najzad uspevam da odradim sve. vraćam se. pogledom tražim svoje dete, osmehnem mu se.
uzmem i ja telefon i fotografišem ga..

i opet otvaram knjigu, pijuckam čaj i vreme polako prolazi..
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by vudd »

7474 wrote:
vudd wrote:Auuuuu tess...pa ti si neotkriven talenat :wink: .
Nik....ljutio se ne ljutio....tess je rekao sve.

jbga, veruj mi da bi mi bilo lakše da si me ti popljuvao, jer te tvoje komentare doživljavam kao, pas laje karavani prolaze.
al tess je stvarno otkrio novi talenat!!! priznajem, sjebao me maximalno!
Eh sad Nik....nemoj da seres brate mili.....Sjeti se nekih stvari koje si mi pisao na pp.
Je'lde?
Forum jeste za pisanje i svako moze na ''svojoj''(cuj,moja tema...koje sranje :D )temi pisati sta zeli.
Tess je mozda nosen pozitivom i jakom motivacijom,nama svima znanom kad krenes da se skidas,i to...ALI rekao ti je ok stvari.
Jebi ga,vecina nas pravi sranja...Ali ti od pocetka pokusavas svojim urbanim fazonima,pa kao kul sa svima.Pa onda se skidas svaki dan....obecavas...kome obecavas,jarane?Zaboli mene kita ako ti lazes,kontas?
A jesmo sve neke tetke,jebo te....cim ti ne tapsu,ne salju smajlice i ne govore kako si neki novi neotkriveni Bukowski...odmah ispada ''Sto me napadas?''''Tako mi neces otvoriti oci...hahaha....koje oci?Koga boli kurac za tvoje oci,osim tebe?
Evo iskreno, tvoja ''prica'' o lijepom vremenu,djetetu,igraonici,tvojim shemama sredjivanjima,ispijanju kafa i caja zbog limuna,kreveljenju roditelja sa kamerama...opisano kao da sam bio tamo.Bravo....kolumna ti je za pet.Ja bih tako lijep dogadjaj i pricu totalno sjeb'o i napisao'''Odvedem ja malog u igraonicu i....sredim se ko konj i,....jebes caj,jebes knjigu,jebes vrijeme koje prolazi i nikud ne ide''....jebiga....nisam darovit.

A ti nastavi pisati... sigurno postoje ljudi kojima je zanimljiva prica svakodnevnog narkomanskog dovijanja i sredjivanja,obecavanja i....sredjivanja i ...sredjivanja.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by YugoS »

Nik druze,
mogao si provaliti da ja rijetko ulazim u neke polemike ili kritike,ovde na Forumu.To ne znaci da nemam svoje misljenje i stavove,da ne mogu provaliti kad neko baljezga,dokle mu je mozgovni dobac i koliko mu je um otvoren ili skucen.Mogu da provalim i kada se neko ufura u neku pricu i zasto,jeli to ufuravanje iskreno ili je supljikat.

Pazi,ni ja nisam za neke agresivne metode skretanja paznje ovde na Forumu,jer te to sigurno nece "probuditi".Prije ce te sjebati,ali fol je u necemu drugom.
Ja ovaj Forum kapiram kao mjesto koje ti treba pomoci da lakse izadjes iz problema,da rjesavas problem ovisnosti.Ovdje mozes naci razne savjete sta i kako su neki drugi rjesavali ili rjesavaju svoju bolest.
Mozda je problem jer ne pises nista novo,nista sto je vezano za oporavak jer jos nisi ni poceo raditi na tome.

Druga je prica kada cist i u apstinenciji kukas i jadas se po Forumu,trazis savjete da to stanje sto bolje prevazidjes,ovako ispada da pises dnevnik aktivnog ovisnika.Eto ti naslova :D !
Ja sam prestao pisati moju Ispovjest jer nema vise smisla.Dosao sam do nivoa da substituciju provodim po planu i programu,bez recidiva i stabilno.Zivim normalno i rjesavam neke moje unutrasnje sjebade.Pripremam teren za neki buduci zivot bez PAS-a.Kada teren bude spreman i kad nadjem substitut koji ce zamjeniti ovaj sadasnji psihoaktivni,vjerovatno cu ponovo pisati na ispovjesti.Do tada je bezveze,pa i nekulturno da pisem kako se zajebavam.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by tess »

Gari sta da ti kazem na kraju ovog vikenda... Izadji i bori se!
http://www.youtube.com/watch#!v=A-_m_eJHSQE
dal' mi steti droga leti?
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

Drugari, ja stvarno ne znam šta šizite na mene.. Ozbiljno mi nije jasno!
Ja ovo, izmedju ostalog, pišem i kao upozorenje saovisnicima ili onima koji se tek navlače a kontaju, kao, nisam ja daleko otišao, ma samo se ponekad zezam..
LM narkomanija, žešće navlačenje može da se desi i nekome, ko živi normalnim, porodičnim životom.. Nekome ko ima krug prijatelja, van svakog dodira sa nečim kao što je narkotika.

U glavnom, najčešće i pišem koliko štete nanosim svome sinu, porodici, sebi, na posletku. Ponekad mi je potrebno da to napišem i kasnije PROČITAM, jer u heroinskoj inerciji, razmišljam samo kako skontati šemu čim prije.
Nije mi namera da navlačim bilo čije sažaljenje. Makar svesno nije.
Ne znam šta bi vam još rekao. Ponoviću, pišem sebi, pre svih. Iščitavam, nedovoljno često, ono što pišem..kontam da će tek da dodje vreme kada će mi moje pisanije biti od koristi.
Žalim što navlačim bes ekipe s 4uma. Nikog ne hejtam, retko kad kritikujem. Kritike upućujem samo onima čije razmišljanje smatram nezrelijim, glupljim od sopstvenog. Sad kapiram, nije ni to fer; neću više.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Locked