prijateljstvo izmedju aktivnog i neaktivnog

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
baki
Posts: 14
Joined: Thu Mar 02, 2006 11:10 pm
Location: beograd

Post by baki »

Drago mi je kada vidim da se dobronamerni ljudi javljaju na ovaj forum!:smt038 Mislim da se ovde moze naci puno reci podrske, puno korisnih informacija i da iskustvo onih koji su vec prosli najgore moze biti putokaz onima koji zele da krenu pravim putem. Uvek mi je drago kada vidim komentare malog Zvrka. Nadam se da si O.K.! Barem mi tako zvucis (mislim na papiru-pardon, monitoru :lol: ). Neznam cime se bavis, ali, meni se cini da bi ti mogla da radis sve sto pozelis! Puno pozdrava svima! :supz:
ladida_
Posts: 12
Joined: Wed Apr 19, 2006 11:17 pm

Post by ladida_ »

E ljudi naravno da sam tuuu fakat ak vam traba prijatelj bar preko papira sto kaze baki tu sam za vass jer
vjerujte da ste vi vrijedniji od svega a posebno od tog sranj...... tak pucajte,pisite mi ja cu vam drage volje odgovarati
jer zelim bar nekako pomoci znam ja kako je vama jer i ja sam osjetila ozda ne koliko vi al eto bar neki dio tog dna i uspjela sam se iscupati tako da i vi mozete :( ,mozda glupo zvuci al ja vjerujem u vas jer sam vjerovala i u sebeee pozzz veliki od bivse partyanerkee PDT_Love_01
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Evo ja se javljam vezano za temu: "normalni" i mi, narkomani mogu, dakako, biti prijatelji. Ja, osobno, nemam nikoga ko ima veze sa drogom......Ukratko.
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

xcvm
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 9:04 am, edited 1 time in total.
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

ime nije vazno wrote:nije tema normalni i mi vec ime li jaranluka izmedju neaktivnog i aktivnog. onako usput tia, stupi li ikaqd u kontakt sa anonimnim narkomanima
Hehe, vec bi se svadjao....
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...od onog pravog jaranluka nema ni "j" u tome svemu...
Ma kakvi...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nema ni "j" slazem se !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...ma da... zvrky...a sjećaš se kad sam te pitala jednom na pm da li je to "friedship"moguće i to...
Ja mislila da to može štimati...

....ma koje prijateljstvo...nema toga tu...

Pozdrav svima...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Naravno da se secam i mislim da sam ti objasnila da sam i ja mislila da je moguce ali izgleda da nije :cry: jebiga ne znam vise sta je sta i ko je ko.....sebi samoj vise ne verujem a kamoli nekom drugom nazalost...i zao mi je zbog svega toga,zao mi je sto sam se toliko nadala da ipak postoji prijateljstvo....mislim da sam zivela u velikoj zabludi .....sto je najgore od svega josuvek negde u dubini duse postoji jos koja mrvica nade....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...ma izbriši tu nadu odmah i sad...
Što prije to napraviš biće bolje za tebe...
Tako je i jbga...
Pa okreni se oko sbe i vidjet ćeš da je to sve prodavanje magle...ma koja prijateljstva...ne ide to...ne...

Pozzzzz.....
Post Reply