prijateljstvo izmedju aktivnog i neaktivnog

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

IME...meni je zao mnogih mojih prijateljstva. Ali treba da se pitam da li ih mogu nazvati prijateljima jer uvijek je bio neki jebeni interes. Ja sam se totalno izolirala od svih koji imaju ista sa drogom ili alkoholom. Ja jedino tako mogu ostati cista. I SAVJETUJEM svakom ko se skida ili se skino da se nestavlja u tu poziciju da bi moglo doci do ponovnog uzimanja.


SVIMA POZDRAV
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

...

Post by Josephine »

draga Vodolijo zavidim ti...
odvojiti se od "takvih" ljudi meni nikako ne uspijeva...
...makla se fizicki jesam...ali jos ih srecem,zovu me na "druzenja" i tako te male spektakle... A kad odbijem poziv ili nesto slicno onda mi govore da "glumim sad nesto" i tako te stvari... i to me sve baca u lagani "bad"...Zbunjuje me to! Pitam se jesu li ta prijateljstva ista uopce i vrijedila,vrijede li i jesu li moguca... :?:

"IME" izgleda DA TAKVA PRIJATELJSTVA NISU MOGUCA....
(i mislim da cu se za neko vrijeme u to debelo uvjerit...) :(

...veliki pozdrav...
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Josephine...bilo je i meni tesko ali ko sto sam napisala prije, to nisu prijatelji ako te zovu da dijelite mizeriju (dope). To su neprijatelji. Tako ja sad gledam na ta poznanstva i drago mi je da nemam takih ljudi u mom zivotu. A jeste istina...zvali su i mene "pizdom" (oprostite na vulgarnosti)... zvali su me misem...itd... its...ali se nisam dala. Nemoj me pogresno shvatiti, u mojim su molitvama svaki dan. Molim Boga da im da ono sto je meni dao...slobodu od aktivnog uzimanja.

Pozdrav svima
titanik
Posts: 16
Joined: Sun Feb 26, 2006 2:06 am

bez droge

Post by titanik »

mozemo biti prijatelji sa normalnim osobama i prihvaceni sa njihove strane,samo kad droga za nas bude proslost i jedan ruzan san,a sve dok imamo bilo kakav kontakt sa bilo kakvim drogama,a da se to zna,a sve se sazna,uvijek ce nas izbjegavati,znate vec ko.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Bravo....sto se sve svodi da nemogu takozvani NORMALNI LJUDI i NARKOMANI biti prijatelji nazalost :!: :!: :!:
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

IME jes ti ziv buraz. Nedostaju mi tvoji postovi....dzesi se izgubio???
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

I meni.....
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Hoce Ime da ga kaziprstom naruzim!!! Ovo je drugi ili treci put da se on gubi....IMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ladida_
Posts: 12
Joined: Wed Apr 19, 2006 11:17 pm

Post by ladida_ »

POZZZ raja veliki od mene vidim da vi bas i imate pravo puno problema sa ovim sranj... koji hara citavim svijetom
tako da ni mene nije masili mislim do duse ja sam ostala jaca od toga tako da sam rekla NE,shvatila sam da ta stvar
nije jaca od mene.......nije sad da ja nest pametujem al nedaj te se ,borite se jer vi ste vrijednije od svega imajte nade i volje,ipak nije sve tako crno mislite prije svega na sebe :cry: :cry: :cry:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nemoj da si tuzna, borimo se mi svi ovde zajedno jebiga jeste to mozda nedovoljno ali bar imamo ovaj forum, ovde placemo i smejemo se zajedno vrlo cesto ima suza zbog raznoraznih stvari koje se svakodnevno desavaju.....ako mozes da pomognes bilo kako, bilo bi dobro,mozes dati neki savet,ili ispricati nesto sto ce nas nasmejati, bilo sta ..... dobrodosla ti nama u svakom slucaju,pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply