prijateljstvo izmedju aktivnog i neaktivnog

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: prijateljstvo izmedju aktivnog i neaktivnog

Post by Modesty »

Dodala bih samo još ovo,ja ne odbacijem te ljude,bivše prijatelje nego drogu u njihovom životu i ako bi neko zatražio pomoć od njih tj. izrazo želju da promjeni svoj život,ja bih bila zdušno uz njega.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: prijateljstvo izmedju aktivnog i neaktivnog

Post by Tužna »

Naravno Modesty,meni bi bilo jako drago da i jedan od mojih bivših prijatelja potraži makar neki savet od mene,ali oni to jednostavno ne žele-NAŽALOST!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: prijateljstvo izmedju aktivnog i neaktivnog

Post by Boban »

Istina ima svega,mene je pitala bivsa"drugarica koju sam nedavno sreo i pricao sa njom pitala me je "da li orgijas po crkvi kada odes tamo".Nasmejao sam se mada mi nije bilo svejedno pitao sam je da li to mene zamislja kada se napusi trave.Tu je prestao razgovor.Nekima je krivo sto to vise neradimo neki se osecaju izdanim jer neskrivamo vise sa njima lazi i spletke ispod stola i nedelimo iste emocije.Moguce da postoji prijateljstvo ali ne sigurno onim intenzitetom i emocijom kao pre.Moje misljenje.pozz
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: prijateljstvo izmedju aktivnog i neaktivnog

Post by heroinapg »

IME...meni je zao mnogih mojih prijateljstva. Ali treba da se pitam da li ih mogu nazvati prijateljima jer uvijek je bio neki jebeni interes. Ja sam se totalno izolirala od svih koji imaju ista sa drogom ili alkoholom. Ja jedino tako mogu ostati cista. I SAVJETUJEM svakom ko se skida ili se skino da se nestavlja u tu poziciju da bi moglo doci do ponovnog uzimanja.
Mislje-primjer-hm-trenutno od nikotina...jednog zavisnika
Mene je drugar pitao "Sta je, sto si se tako obukla...Imas momka"..Ja am odgovorila ono sto jeste i sto sam misila "Nissam se obukla (bila sam u trenerci, btw)...samo se nisam navukla"
Meni cak nije ni zao za raskinuta "prijateljstva" jer da su bila tako kako se nazivaju ostala bi....Tu..oko mene su cure...Koje nikada nisu...."Samo" sa mnom....samo 2-3-4 godine povremeno uzimale..Elem..Neka ih
SVE IMA SVOJE MJESTO I VRIJEME
KO SE NAVUCE TAJ SE PREOBUCE
Elem, izgledase mi nekad presmijesne price da smo potencijalne musterije...da ce nas dilleri "srijetati"...davati..."caastiti" na ler
Sta je na ler?
Pusti auto...dok ide
Pa se vrati..pa jos ..pa jos..pa jos
Ja znam DANAS I SJUTRA (tj 12:58-tako da je danas preraslo us sjutra) a JA njih osmijehom, smijehom odmijamn...ali imajte na umu i na drumu...da.........
Da...to sam ja..."malo sam se promenila"
+Pitao me jedan moj bivsi ucenik-sta da rai-A PORADOVALA SAM SE KAD MI JE REKAO DA GA JE STRAH
Pitao sta da radi...Pitala ga Drugarica za uslugu -Da joj zavrsi petardu...5grama..znam da znate
AL MISLIM DA IZVRCEMO RIJECI JER SE BOJIMO PRAVOG ZNACENJA
rekla sam mu da ode na pijacu i kupi veliku crvenu petardu od 50c...
Smijao se grohotom
Nastavak price mogu..plasim se... a nadam se da pretpostavljam
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: prijateljstvo izmedju aktivnog i neaktivnog

Post by heroinapg »

BOBANE-da...."krivo"...zao...napustili smo ih
A ZABORAVILI SMO NA SEBE!
Post Reply