Napravio recidiv sa horsom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Arlenemin
Posts: 2
Joined: Thu Jun 22, 2017 8:32 pm

Napravio recidiv sa horsom

Post by Arlenemin »

Zdravo. Molim vas ako neko ima neku pametnu da mi kaže.
Napravio sam recidiv posle 8 godina. Opet se radim horsom, vec oko mesec I po. Onako ozbiljno, igla I to. Nabavio bup za skidanje ali ne znam koliko da uzimam dnevno I koliko dugo. I nikako ne želim da se navučem na njega. Psiha nije problem, samo fizički deo. Hvala unapred.
Svencho
Posts: 10
Joined: Tue Jun 06, 2017 1:05 am

Re: Napravio recidiv sa horsom

Post by Svencho »

nisam nikada probao hors niti ne zelim ali imam samo jedno pitanje sta te navelo nakon osam godina cistoce da uzmes hors?
Arlenemin
Posts: 2
Joined: Thu Jun 22, 2017 8:32 pm

Re: Napravio recidiv sa horsom

Post by Arlenemin »

Zivot i neke njegove nedoumice
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Napravio recidiv sa horsom

Post by sanela »

Sta da ti napisem!? Sto se tice doziranja bupa imas na forumu dvije teme o tome. Međutim, fizicki dio je najlaksi u poređenju s psihom, jer s obzirom da si napravio recidiv nakon 8 godina, nesto sigurno nisi dobro poslozio u svojoj glavi. Moj ti je savjet da nađes nekog psihoterapeuta s kojim ces dobro proanalizirati sta ti se desilo prije nego sto si napravio recidiv. Inace ces opet napraviti istu gresku prije ili kasnije.
Skidanje fizicke krize je samo prvi korak. Najteze je ono sto dolazi poslije, a to je slaganje kockica u svom zivotu. I to je proces koji traje i podrazumijeva iskrenost prema sebi. A tesko da ces uspjeti sam bez strucne pomoci. Sretno!
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: Napravio recidiv sa horsom

Post by rogi mash »

mozda nisam struchan da ti dam pravi savet kao 22 godishni narkoman,da imam 36. no bup gledaj sto manje tip pocni sa 2mg ako te to "uradi" deli na ili chak na pola ili chak 1/4. to ti je z FIZIKU a psiha druze dobar psihijatar,prijatelji,udruzene anonimnih narkomana. ja sam pomogao mnogima samo sebi nemogu. no pazi se bupa,da met ili heptanon nikako.a bup je najmanje i naJVISHE OPASAn kao jedna tabletica par evra i ceo dan si uradjen. npotrazi dobrog psihijatra i nekog bivsheg narkomana(da je cist godinama-sponzora) i pobedices zlo
navijam za tebe
Post Reply