pomoc

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
Vlada75
Posts: 1
Joined: Sun Jan 10, 2016 6:02 pm

pomoc

Post by Vlada75 »

Pozdrav,zovem se Vladimir i iz Zrenjanina sam. Na buprenofrinu sam vec nekih dve godine i veoma sam zadovoljan sa njim,smanjio mi je zelju za heroinom skroz. Na zalost javio mi se novi problem a to je da je moja doktorica poslala u policiju da ga pijem pa su mi oduzeli vozacku dozvolu koja mi je bitna za posao. Sve u svemu hteo sam da pitam dal je neko imao slican problem i dal ga je resio. Pada mi na pamet i da se prijavim u privatnu praksu ali neznam dal ce to vredeti. Ako neko ima neko resenje ili ideju voleo bih da javi.
Srdacan pozdrav,
Vladimir,Zrenjanin
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: pomoc

Post by sanela »

Dobrodošao na forum!

Ja prvi put čujem da doktorica ima pravo poslati informaciju u policiju. Ja bih ti preporučila da kontaktiraš neku organizaciju ili instituciju koja se bavi zaštitom ljudskih prava, te da se informišeš o tome da li doktori imaju pravo da proslijeđuju takve informacije. Informiši se da li imate neki zakon o zaštiti ličnih podataka...
Budi uporan u traženju rješenja.
minicapralinica
Posts: 1
Joined: Wed Mar 23, 2022 6:00 pm

Re: pomoc

Post by minicapralinica »

Pozdrav. Imam prijatelja koji je na matadonu. Njemu su oduzeli dozvolu, ali sam je bio kriv. Pravio je masu prekrsaja. Da bi sada ponovo dobio dozvolu, mora biti strejt koliko sam ga razumela godinu dana, minimum, pa ponovo da polaze (vadi lekarsko). Mislim da ti je doktorica napravila jako veliki problem. Ja bih bas odlepila da mi se to desilo. Zastitinik gradjana. Ne znam. Mada realno, ljudi na programu ne bi smeli da upravljaju mot vozilima. Iako to mnogima ne smeta u voznji, (mogu voziti na bupu), po zakonu se ne sme. Ne znam sta bih ti kazala. Pozdrav
Post Reply