Pomoc molim vas!

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
citadela
Posts: 1
Joined: Tue Oct 29, 2013 1:32 pm

Pomoc molim vas!

Post by citadela »

Trenutno sam na detoksikaciji u kucnom okruzenju mada imam drugi problem.Imao sam problem sa nekim dugovima i morao sam da slazem dokrtoku da sam uzimao heroin 3 dana pre poslednjeg puta.Problem je bio sto sam morao da izmislim tu laz da bih vratio dugove uz pomoc roditelja jer je moja majkabila sa mnom unutra.
Moje pitanje je da li je moguce da iscistim organizam za 4 dana (pijenjem dosta tecnosti,infuzijama itd.).
Ako postoji neko resenje molim vas da mi pomognete jer ne znam sta da kazem majci koja je na ivici da izgubi veru u sve a i da se ne izblamiram kod doktorke kao kreten.Sto se mene tice ja sam sa ovim s**** zavrsio ali me ovo mnogo muci.
Hvala vam unapred!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomoc molim vas!

Post by sanela »

Budi iskren. Ako si stvarno zavrsio sa svim, jedini ispravan put je da kazes istinu. Svaka laz ce te dublje ukopsti. Sretno!
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Pomoc molim vas!

Post by poison »

@Citadela,uz svo duzno postovanje,meni to lici na pocetak Vrzinog Kola :cry: ,e sad ja sam naucio svaki korak
tog kolceta,imam mnogo dana sati u praksi :? ,sta je konkretno tvoj problem :roll: ,da se skines a da matorci ne skontaju?!!Mislim moze i to,radio sam 100X,ali sta kasnije sine Miladine,STA? :x
Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Pomoc molim vas!

Post by poison »

nisam video da je prilicno stari post,i da se nije vise ni javljao,otprilike svi kontamo sta ce biti,nesreca,i zlo :x nazalost,ali u svakom slucaju nek mu je srtetno,mada fortuna ima obicaj da okrece ledjanesto u zadnje vreme,posebno nasoj vrsti :(
Image
Image






Post Reply