pozdrav svima

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

pozdrav svima

Post by sanjalica »

:cry: ima li sada nekoga ovde bas sam u problemu i nisam sigruna sta da radim ...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: pozdrav svima

Post by zeleni »

ima
:)
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: pozdrav svima

Post by dee_87 »

Pozdrav sanjalice.. Ev ja sam tu.. Reci u cemu je problem, nadam se da cu ti moci nekako pomoci...
sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

Re: pozdrav svima

Post by sanjalica »

super sto ste tu ja sam zavisnik od heroina i sad nemam vise kuda :cry: ne znam sta da radim... nemam vise sange izdrazti ovo je pakao i nije mi dobro svaki put je sve gore svako novo uzimanje je novi nemir :cry: i novo pitanje de sutra itd...ne znam sta da radim i de da idem ocajna sam
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: pozdrav svima

Post by selma »

da li bi zeljela da se lijecis?
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: pozdrav svima

Post by dee_87 »

Jesi li pokusala negdje da trazis pomoc, da se lijecis?
sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

Re: pozdrav svima

Post by sanjalica »

da bas sam razmilsjala dugo o tome i dosla sam do te granice kada mi je ili ili.. ako me razumes
razmisljam cak da vec sutra odem kod doktora i drustvo mi je to gorvoili jer je uzasan pritaisak posebno na psihu kada 24 sata mislis samo na to ... dugo mislim na to dal da idem na lecenje ali me je iskreno bas strah :cry:
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: pozdrav svima

Post by dee_87 »

Razumijem te u potpunosti to sto kazes za psihu.. I meni se to desavalo i jos uvijek se desava.. Ali ako si vec razmisljala o tome da odes kod doktora i ako stvarno zelis da se lijecis, mislim da se nemas cega bojati.. Sto prije krenes sve je bolje..
sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

Re: pozdrav svima

Post by sanjalica »

:cry: uh... znam.. znas sta se meni desava? ja 24 sata mislim samo na novu dozu tog otrova i kad se pojavi i mrva nade da cu je uzeti ja bilistam od srece :cry: al onda posle toga umirem jer znas da svaka nova doza znaci novi bol i nemir ako uporedim fizicki bol a znas kakav je :cry: e pa taj psihicki je dosta dupolo veci uzas ja sam se pokajala sto sam ikada usla u taj svet ja dugo nisam nista uzela jer se trudim da se oproavim ali nema sanse sama jer je to pakao i strano sam htela da se lecim jer cu mozda samo tako zauvek da se otarsim ovoga a sve pocelo kao sala :cry: i sad je totalno mrak
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: pozdrav svima

Post by zeleni »

sanjalice,
iz kog si grada? imas neki konkretan plan za sutra?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply