pozdrav svima

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

Re: pozdrav svima

Post by sanjalica »

vidim da si ti iz beograda a ja sam okolina ns .. a jeste se vi lecili? ili se jos u tome :cry:
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: pozdrav svima

Post by selma »

sanjalice, procitaj poruku na inboksu
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: pozdrav svima

Post by dee_87 »

Kontam te u potpunosti.. I sama sam prosla kroz sve to.. A podrska je jako bitna kada se skidas.. Puno je lakse kad znas da imas nekog ko je uz tebe ili bar da te saslusa.. Bar meni je bilo puno lakse kad se s nekim ispricam i znam da nisam sama.. Ja stvarno mislim da bi ti trebala krenut na lijecenje, ako si vec razmisljala o tome. Zasto ne? I sama kazes, da sama ne mozes.. Ja iskreno nemam puno iskustva po tom pitanju, malo komplikovana situacija, tako da sam se obicno kuci skidala.. Ali vjerujem da ce ti vec neko ko ima vise iskustva po tom pitanju nesto napisati.. U svakom slucaju ti zelim sve najbolje da i istrajes u toj svojoj odluci ..
sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

Re: pozdrav svima

Post by sanjalica »

procitala sam poslala sam ti selma,,, hvala ti !!
sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

Re: pozdrav svima

Post by sanjalica »

hvala ti puno dee 87 .. i ja sam to pokusvala kuci ali jednostvano mi vise nije pomoglo a sada vec zelim da se lecim ikao nisam sanjla da cu se ikdaa morati leciti... :cry: ali dosla sam do te granice da to pozelim jer trenutno poralzim kroz pravi pakao :cry:
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: pozdrav svima

Post by selma »

poslala si? nisam nista dobila...
mozda si krivo nesto stisnula
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: pozdrav svima

Post by zeleni »

sanjalice, mislim da ima NA u novom sadu. probaj njih da potrazis... ne znam sta da ti kazem. gde god da odes bolje nego tu gde si sad.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

Re: pozdrav svima

Post by sanjalica »

moguce selma verovatno sam porgesila.. ali hocu poslaji mi samo mi objasni malo vise o tome jer nemam iskustva sa lecenjem hvala ti selma punoo zeleni znam veruj mi.. sve je bolje nego sikdenje kod kuce ja sam to pokusala sali sad sam dosla do one granice ili ili... :cry: do tog pakla kad znas da je pakao bez toga ali pozelis da ga prodjes samo da bi opet bio normalan i zdrav uf
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: pozdrav svima

Post by dee_87 »

Ma bitno je da ti zelis da se skines i lijecis.. Samo se drzi toga.. I pisi, mozda ti tako bude bar malo lakse..
sanjalica
Posts: 10
Joined: Tue May 03, 2011 12:15 am

Re: pozdrav svima

Post by sanjalica »

zato sam trazila forume o narkomaniji i nasla ovaj.. pa lakse je dosta kada pricas ono sto drugi mogu razumeti i kada te nece osudjivati vec shvataju sta je to i kroz sta se prolazi,,, to razumemo samo mi koji imamo ili smo imali taj problem... :| imam osecaj da mi je pao neki teret sa tela dugo nisam osteila onaj osecaj kad pozelis da se iskreno nasmejes.. a sad mi se to javlja.. taj svet je haos i nema tu nocega osim muke bola i nemira :cry: baca u neke druge dimenizje iz kojih se tesko moze izaci... al je mnogo lakse kad naidjes na nekoga ko nece reci evo uzmi nego ce reci ja imam isti problem hadje da pricamo o tome i da pomognemo jedni drugima ...
Post Reply