ZIMSKA REGIONALNA KONVENCIJA - NA Crna Gora 2011

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

ZIMSKA REGIONALNA KONVENCIJA - NA Crna Gora 2011

Post by Svire »

ZIMSKA REGIONALNA KONVENCIJA

Narcotics Anonymous Crna Gora/Montenegro
Podgorica 21-23. januar 2011.
Hostel "Izvor"
Attachments
winter regional convention.jpg
zimska regionalna konvencija.jpg
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ZIMSKA REGIONALNA KONVENCIJA - NA Crna Gora 2011

Post by saša-ex »

:)
SAMO CEO ŽIVOT...
fridriceva
Posts: 90
Joined: Tue Dec 23, 2008 11:00 pm

Re: ZIMSKA REGIONALNA KONVENCIJA - NA Crna Gora 2011

Post by fridriceva »

Pozdrav za Anonimne iz Crne Gore!

Valjalo bi osnovati i grupu AS (anonimni suzavisnici) :-)

Vasa sestra!
vazduh
Posts: 30
Joined: Fri Jun 19, 2009 2:07 pm

Re: ZIMSKA REGIONALNA KONVENCIJA - NA Crna Gora 2011

Post by vazduh »

Vec vise od godinu dana postoje sastanci NARANON ili porodicna grupa.Odrzavaju se srijedom od 18-20h u Podgorici.INF.TEL.067 495 250,dobrodosli!
STRPLJENJEM NAJBRŽE DO CILJA
fridriceva
Posts: 90
Joined: Tue Dec 23, 2008 11:00 pm

Suzavisnicima...

Post by fridriceva »

Mnogi ce suzavisnici reci da im je najbitnije da im sin, kcerka, brat, sestra... ozdravi i da ce onda sve doci na svoje mjesto. Medjutim, ni sinu, kcerki, bratu, sestri... nece prijati apstinencija ako pored sebe imaju roditelja, brata, sestru... koji ce svakodnevno strahovati od recidiva, koji ce ih svakog casa zivkati da provjere gdje su, s kim, kada ce kuci... koji ce ih, nesvjesno ili iz neznanja, pogresnim potezom vratiti starom svijetu...

Ili, s druge strane, kako roditelj, brat, sestra... mogu ocekivati da ce sin, kcerka, brat, sestra... konacno poceti apstinenciju ako im, opet nesvjesno ili iz neznanja, sami omogucavaju drogiranje (vracanje dugova, laganje zbog zastite, ugadjanje - kupovinom raznih stvari, koje ce kasnije preprodati za drogu - CEK BEZ POKRICA)...

Zato, iz sopstvenog iskustva, svim suzavisnicima preporucujem porodicne terapije. Ja sam, upravo na tim sastancima, skinula masku klovna i spalila je :-) Shvatila gdje sam grijesila i naucila kako dalje... Dan po dan!
Naucila da se opustim i ne strahujem!

Zato, ne cekajte... Nije dovoljno da se oni promijene, moramo i mi, porodice, iskriviti ispravljene Drine u nasim glavama :-)
Post Reply