Nis

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
antigona
Posts: 10
Joined: Fri Oct 23, 2009 12:17 am

Nis

Post by antigona »

da li u Nisu postoje AN sastanci?
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Nis

Post by Vuk »

Na žalost ne postoji NA u Nišu još. Ali nije ih bilo ni u Novom Sadu pa će krenuti od petka. Možeš ih lako pokrenuti ako te to interesuje kao što su i ljudi iz NSa uradili, samo treba da pitaš, sve što treba jesu dva zavisnika za početak. Šaljem ti na pp moj mail pa možemo malo da razmenimo iskustva kao i da ti pošaljem neku literaturu za sastanke NA.
Moon child
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Nis

Post by 7474 »

antigona,


savetujem ti da se malo pobacaš po gradu, oslušneš malo šta kažu ljudi, koliko su raspoloženi da se aktiviraju..
iznenadićeš se koliko će ti ljudi priteći u pomoć! kako zavisnika, koji će to da urade zbog svog i problema koji dele sa ostalim zavisnicima oko sebe, tako i apstinenata, koji se razumeju u tematiku i ako nisu iz Niša, voljni su da dodju tamo i pomognnu!!

od prvog posta na ovom forumu, koji sam napisao sa molbom da se nešto uradi po pitanju osnivanja NA u Novom Sadu do prvog sastanka u Novom Sadu, prošlo je 11 dana!!!! a došli su ljudi, ponoviću, iz Beograda, Skoplja, Zrenjanina i UKja!!!! tako se nekako bilo poklopilo. a poklopiće se i u Nišu, ako se malo iscimate, veruj mi!

veliki pozdrav za jedan od mojih omiljenih Serbian gradova,
sa željom da se osnuje NA Niš!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
antigona
Posts: 10
Joined: Fri Oct 23, 2009 12:17 am

Re: Nis

Post by antigona »

poz 7474,

ja nikog ne poznajem u nisu ..postavila sam pitanje sa nadom da ce neko da se javi, ali kako primecujem, na forumu bas i nema ljudi iz juznog dela srbije :(
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Nis

Post by 7474 »

možda ti je onda jedno od rešenja prisustvovanje sastancima NA na skajpu.

dete svemira vodi te sastanke, Vuk je uključen u njih takodje..
kontaktiraj ih preko PPa ili ti mogu dati njihove mail adrese..

koliko sam razumeo, ni ti skype meetinzi nisu bez uspeha. ništa te ne košta da probaš!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Post Reply