Anonimni Novosađani

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Anonimni Novosađani

Post by sanela »

yasujirozu wrote: edip: fino je sto se post n-puta moze mjenjat a da to ne bude prikazano, NOT.
pokaze se tek kad neko ispod napise komentar.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Dreamer »

Sad cujem da u Novom Sadu nema NA sastanaka! :shock:

Dajte ljudi da se nekako organizujemo, da se sastanci odrzavaju...ko je zainteresovan hajde da krenemo ka tom cilju, molim vas.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Dreamer »

Ajmo ljudi, zar nema NIKOG zainteresovanog da se nastavi sa sastancima u Novom Sadu?!?!?

Sta, svi se sredili, cisti, mirni, zadovoljni....? Ili navuceni ko konji pa im sastanci zadnji na pameti, sta je?!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by malic »

Nema heroina u Novom Sadu...........svi su na ...................staklu ili plastici ,odmah posle ulaza u krug KBV pa leva zfradica sa salterom.....

A,zasto je zamrlo.........i meni nije jasni kako su velike oscilacije u NS-u po pitanju NA ?!

Mozda Goran ZDR> zna?!
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Dreamer »

Malicu, dobila sam neke odgovore, u Ns trenutno postoje AA sastanci kojima se mozemo prikljuciti. To je okej.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by heroinapg »

Nadam se da ce se uskoro steci uslovi..Ja licno nemam kes da putujem do NS,iako su sitne pare, NEMAM ih, volje zelje itekako da!. Sve vas puno pozdravljam. Nemam kuci net da Zdraleta kontaktiram SKypeom.ZNam.tj sigurna sam da bi bio presrecan, kao i narkoslavija-ex yu prosatoriu NA da grupe ponovo zazive..
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Dreamer »

Ahh, tako i ja za Bg....i lova i vreme, klinac maturant...haos.....

Ne mogu da shvatim da mi se samo Malic javio na ovo za sastanke...?! Zar u Novom Sadu nema cca 3 cista co`eka|?!?
U picku materinu.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Anonimni Novosađani

Post by sanela »

Draga moja, ako si toliko zainteresovana da nešto pokreneš, probaj kontaktirati organizacije u Novom Sadu koje se bave narkomanijom. Vjerujem da oni znaju neke ljude ili se već organiziraju neke grupe podrške, koje ne moraju biti po NA principu, ali gdje ljudi pružaju podršku jedni drugima.

Ja sam našla par prganizacija na netu, pa ih možeš kontaktirati na telefon ili mailom, pa vidi...

Naziv: Udruženje za pomoć zavisnicima Raskršće Novi Sad
Adresa: Braće Ribnikara 59
Grad: Novi Sad 21000
Tel: 021-540-578
Kontakt osoba:
Ime: Marijana Vranić

http://www.prevent.org.rs/info.htm

http://www.vesti.rs/Novi-Sad/Norveska-f ... -Sadu.html

Udruženje građana "Zemlja živih" - imaš u dijelu terapijske zajednice više o njima

Ili otiđi u Odsek za bolesti zavisnosti Službe za specijalističko-konsultativnu delatnost Doma zdravlja Novi Sad, pa se tamo raspitaj...

Mislim da ti svi oni mogu bolje pomoći, nego da se viđaš s Malicem, koji je sad čist, sad padne, pa opet čist itd...

Pozz i sretno
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Dreamer »

Hvala Sanela, vec sam kontaktirala Raskrsce, mada nikako da mi odgovore....jos pre par nedelja.

Malica nisam upoznala, nemam pojma ko je covek, ali se javio da bi i on isao....ne znam, poenta je da JA sebi pomognem, za sebe sam jedino odgovorna a on ili bilo ko moze da radi sta hoce, sto se mene tice. Ja sam ta koja treba da pronadje nacin, neku improvizaciju, nesto....

Hvala jos jednom! :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Anonimni Novosađani

Post by sanela »

Dreamer wrote:Hvala Sanela, vec sam kontaktirala Raskrsce, mada nikako da mi odgovore....jos pre par nedelja.
Evo, gore imaš još par organizacija, pa ih kontaktiraj. Čini mi se da je Vuk gore negdje napisao da su se NA sastanci održavali u ovoj Prevent organizaciji, pa možeš i njih kontaktirati, a na forumu imaš ovu organizaciju Zemlja živih...
Sretno i nemoj odustajati od sebe...
Post Reply