Anonimni Novosađani

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Anonimni Novosađani

Post by ivica »

malic wrote:u zajedljvost.....nema potrebe.......

Pozdravljam te onako bas drugarski.....dobro jutro....zaboravih.ili dobar dan....
Zato što većina postova,tema, ne vodi nikamo osim prebacivanja iz šupljeg u prazno. Kažem većina , a ne sve. Sve je beskonačna dvojba ili neozbiljnost , poput furanja lijeka sa ili bez alkohola u venama, pravljenje solucije od ovog,onog ,ovako,onako a SVE je jednom rečeno i svi sve znaju a opet ponavljaju istu stvar. A u takve se teme ulazi najčeće. Voyager i neki drugi su lijepo objasnili smiao tj besmisao furanja lijeka u venu primjerice , i opet se nađe netko sa nekim teorijama koje opravdavaju besmislenost toga glupavog čina. Pa kako čovijek može bit ozbiljan među takvima ?!? Teme i kad su na mjestu ,uvijek se u njoj nađe neki pametnjaković ili neki koji se potpisuje sa citatom iz biblije ili neke druge vjerske knjige,a hep mu curi kroz tipkovnicu i plovi između redaka...
Ako je tema ispravna, pod tim mislim na probleme koji su sa ovog svijeta dakle društvo i razumijevanje zbog čega se pozivat na duhovnost? A to što sam ja sugerirao na mak na tvom postu, to je moj smisao za humor koji mi uvelike pomaže da zaboravim na muku i patnju iz moj zadnjeg svijeta koji je jedini svijet iza mene a vjerujem da nisam jedini takav,jer meni je nakon ovisnosti ostala samo praznina i ja je moram sa nečim ispuniti pa makar to bila parodija i ironija na narkomaniju, jer taj svijet NIČEG drugog nije vrijedan ničeg , i svijet sa beskrajnim iluzijama i laganja u kojem sam bio.
Meni se između ostalog sviđa dizajn i preglednost cijelog foruma i to je ono zbog čega sa lakoćom ovdje "navratim" u beskraju interneta. Svaka čast programerima i dizajnerima. Forum je prelagan za koruštenje. Light sa 0,1% katrana :D
Narkomanija i ovisnost je nešto što ja tako spontano zaboravljam, sve, ali kako sam naglasio da je to jedini svijet iza mene u ovoj mojoj flegma-praznini ja se rado osvrćem iza jer uvijek nađem par jako zanimljivih tipova,a zbog tih pobuda znam i otić na NA. Uvijek ima dobrih ljudi koji znaju slušat a ne govorit.
Ah ludilo! Jel ti kad došlo da zapališ cugaretu umjesto sa upaljačem - sa mlazom vode iz špine, slatka iskrica ludila. Znaš pjesmu od pink floyda "comfortably numb"? Ne? Poslušaj je , da ne pričam o sebi više...

Sad će netko "šta si sve nadrobio... u jutro.." - a ko ga ima svježeg?
ignorance is bliss!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Anonimni Novosađani

Post by Vuk »

U petak 20. januara u 18č, Karađorđeva 24, prostorije NVO Preventa
biće održan još jedan sastanak ove nedelje (pored uobičajenog koji je utorkom) i radionica na temu:
"Lični oporavak u NA".

Pričaće se o onome šta smo dobili iz osnovnih stvari koje čini bazu programa Anonimnih narkomana. Zašto idemo na sastanke, ko su sponzori, šta su koraci, kako se rade...i svemu onome što nam pomaže da ostanemo čisti, pronađemo novi način života i to podelimo sa zavisnicima koji još uvek pate.
Moon child
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Dreamer »

Vuk wrote:U petak 20. januara u 18č, Karađorđeva 24, prostorije NVO Preventa
biće održan još jedan sastanak ove nedelje (pored uobičajenog koji je utorkom) i radionica na temu:
"Lični oporavak u NA".

Pričaće se o onome šta smo dobili iz osnovnih stvari koje čini bazu programa Anonimnih narkomana. Zašto idemo na sastanke, ko su sponzori, šta su koraci, kako se rade...i svemu onome što nam pomaže da ostanemo čisti, pronađemo novi način života i to podelimo sa zavisnicima koji još uvek pate.

Very nice. Svidja mi se i tema, bas kakva meni godi. No, bice ih jos. Videcemo se u bliskoj buducnosti :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by heroinapg »

.
Last edited by heroinapg on Mon Jan 23, 2012 11:43 am, edited 1 time in total.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by heroinapg »

Vuk wrote:U petak 23. decembra u 18č, Karađorđeva 24, prostorije NVO Preventa
biće održan još jedan sastanak ove nedelje (pored uobičajenog koji je utorkom) i radionica na temu:
"Osnove NA programa".

Pričaće se o onome što čini bazu programa Anonimnih narkomana: sastancima, koracima, sponzorstvu, širenju poruke, vrednosti pomoći jednog zavisnika drugome...i svemu onome što nam pomaže da ostanemo čisti, pronađemo novi način života i to podelimo sa zavisnicima koji još pate.
Beogradjani, `amicu vam..:) pozdravljam sto vas takve stvori.
Trebalo je biti tamo i osjetiti da je oporavak itekako moguc.
Ogromn pozdrav za ekipu.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by heroinapg »

heroinapg wrote:utorak 19č

Karađorđeva 24, prostorije NVO Preventa
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Dreamer »

heroinapg wrote:
heroinapg wrote:utorak 19č

Karađorđeva 24, prostorije NVO Preventa

Kada je prvi sledeci?
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Anonimni Novosađani

Post by Vuk »

heroinapg wrote:
heroinapg wrote:utorak 19č

Karađorđeva 24, prostorije NVO Preventa
Moon child
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Dreamer »

Aham, znaci kopiranje, citiranje i to. Ja mislila vi ljudi od vise reci :lol:

Jasno za famozni utorak, ja sam pitala kada je sledeci jer sam negde cula da ima 2 x sedmicno. Ok, znaci utorkom samo.

Hvala vam najlepse!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by yasujirozu »

heroinapg wrote:I`m straight in a Sunshine:)
glup pa ne razbirem..
to je pokusaj stiha?
valeri za isti veli: jedinstvo fizicke stvarnosti zvuka i virtuelnog uzbudjenja smisla.

na losem engleskom kao kod tebe, ta sinergija bas i ne funkcionira najbolje..

edip: fino je sto se post n-puta moze mjenjat a da to ne bude prikazano, NOT.
Post Reply