Anonimni Novosađani

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by klara60 »

Vuce, jos jednom da napomenem: nemojte ,molim vas zaboraviti na Winstona85, on puno nade ima u to, ali je sada objektivno zauzet...Znaci, racunajte na njega
Pozdrav
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Anonimni Novosađani

Post by 7474 »

Veeeliki pozdrav svima na 4umu ali poseban za ljude sa ovog pdf-a, koji trenutno grade temelje za jednu ogromnu, jako bitnu gradjevinu...naš SVETIONIK, nadam se.
Vuče, datum koji si pomenuo -30.IV- mi dobro zvuči. Hajde da mu dodamo i vreme? Šta kažete na 18 ili 19 sati? Kontam da treba uzeti u obzir da će interventna jedinica iz BGa imati uzbudljiv ali i naporan weekend dan kasnije.. Pa da odmore ljudi, bezbedno se vrate kući, pre svega.
Stoga, molim ponovno prebrojavanje/izjašnjavanje o datumu, vremenu i mestu(što da ne?) okupljanja. Dakle: 30.IV u 18h, kod mene, Trifkovićev Trg (precizniju adresu šaljem privatno, kada sve dogovorimo; broj mobilnog isto tako).
Polaznici kursa, šta kažete na sve ovo?
Još jedared, lep pozz svima (mislimo i na hospitalizovanog Winstona i želimo ga u grupi, razume se! A kad izlazi iz H?) ?
Do skorog vidjenja, drugari!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by klara60 »

7474 wrote:Još jedared, lep pozz svima (mislimo i na hospitalizovanog Winstona i želimo ga u grupi, razume se! A kad izlazi iz H?) ?
Ne znam kad izlazi Winston, ali sam sigurna da ce vam se javiti odmah, jer se veoma raduje osnivanju AN u NS .
Ja vam svima zelim mnogo uspjeha.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Anonimni Novosađani

Post by 7474 »

ljudi, bliži nam se 30.4.

prvo da vidimo sa Vukom da li sigurno dolaze a onda da vidimo di su sad ljudi sa ovog pdfa koji su se javljali da bi došli.

čak i ako niko od novosadjana ne digne dupe da dodje, ja ću ugostiti ljude iz BGa i njihove Zg i UK goste.

nisam imao net nekoliko dana pa sad treba da odgovorim na neke mailove u vezi sa održavanjem sastanka ovde. plus treba da nastavim dogovore sa tačke na kojoj su pre oko nedelju dana stali...
ništa frenetično, samo bih voleo da nam uspe!

javite se !
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Anonimni Novosađani

Post by 7474 »

prvi sastanak NA u Novom Sadu!!!!!!!

petak, 30. april 2010.





PODRUM KAFEA IZBA.
Železnička ulica (vreme ćemo saopštiti kasnije)

da potvrdite dolazak i dobijete više informacija, molim pozovite 060 0128 004 ili 060 0422 565 Nik
Last edited by 7474 on Thu Apr 29, 2010 6:05 pm, edited 1 time in total.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
hunter
Posts: 10
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:58 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by hunter »

Hahahahahaha
A pusti domacu radinost covjeche , jeli moguce da , a moguce je ...Ne mozes tako covjece , ne radi se to tako , pa ovo je da poludish...
GolumNS
Posts: 2
Joined: Sat Apr 17, 2010 12:08 pm
Location: STATE OF INTOXICATION

Re: Anonimni Novosađani

Post by GolumNS »

7474 wrote:prvi sastanak NA u Novom Sadu!!!!!!!

petak, 30. april 2010.





PODRUM KAFEA IZBA.
Železnička ulica (vreme ćemo saopštiti kasnije)

da potvrdite dolazak i dobijete više informacija, molim pozovite 060 0128 004 ili 060 0422 565 Nik
Plava zona cini mi se i slabo ima mesta za parking btw :wink:
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by klara60 »

7474 wrote:ljudi, bliži nam se 30.4.
Dan D je tu-neka vam ucvrsti nadu i volju za novi pocetak....Zelim vam punooooooooo, punoooooo uspjeha i vjerujem u vas!
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Anonimni Novosađani

Post by 7474 »

Vreme je odredjeno: 20 časova!
Okupljanje u kafeu je već oko 19h.
Dolaze nam ljudi iz Skoplja, Zga, Zr, Bga i Novosadjanin iz Londona, da nas podrže i pomognu u osnivanju!
Jedno veliko HVALA nije ni deo onoga što osećam prema tim ljudima! Kakva velikodušnost, želja da pomognu i brzina kojom su odreagovali!
Ljudi, jedva čekam da se sretnemo! Sila ste!
Poseban thanx mekiju i Vuku!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by klara60 »

I...kad citamo izvjestaj sa prvog (u nizu) sastanka? Nestrpljivo ga cekamo :-k
Post Reply