Anonimni Novosađani

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by YugoS »

E sad vise nema povratka!
Eto vas ima,BG ekipa ce pogurati i mozete poceti.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by YugoS »

Probajte,nista necete izgubiti!

Ali,ako ne probate...
narkoman sam al' najlepsi.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Anonimni Novosađani

Post by winston85 »

YugoS wrote:Ali,ako ne probate...
Necemo ni uspeti... :)
E zato cemo da pokusamo pa sta nam Bog da...
dete svemira wrote:Koliko sam ja sad dobro prebrojala ima nas 5+beogradjani
Za sastank dovoljno.Ne?
5. pa super Milja!!!
Eto, odma imamo i sekretara. :)
I ja sam za pola sata 45.min u gradu.
I Nikajlo, jel pocinjemo???
Beogradjani, pogurajte malo... Vuce, javi se... Sale????
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Anonimni Novosađani

Post by Vuk »

Tu smo! Pa jel si stvarno mislio da bi iskulirali sad kad napokon ima ljudi koji hoće nešto da urade za sebe i za NS.
Sa Nikom sam u kontaktu mailom, ako želiš pošalji mi svoju adresu na pp ili mi pošalji mail kako bi lakše mogli sve da se dogovorimo, a i na kraju krajeva da radimo i ono zbog čega smo tu, da delimo svoje iskustvo jedni sa drugima kako bi se oporavljali zajedno. Hoću takođe da ti šibnem i neku literaturu kako bi stekao bolji uvid u ono što si pitao, kako sve to funkcioniše.
I meni se čini da imate prilično logičan izbor sekretara, pogotovo što je cura čista i što već neko vreme vodi skype sastanke ali o tome ćete se lako dogovoriti, to je i najlakši deo. Što se detalja tiče nešto mi glupavo da se dogovaramo ovako postovima, slaćemo vam pp i mailove da svi budemo u toku. Ali koliko vidim to je to, a znajući iz iskustva NA gde jednom krene ideja više se nikada ne zaustavi. Mislim da stvarno radite ogromnu stvar, ne samo za sebe i svoj oporavak, nego i za ceo taj grad.
Hvala vam!
Moon child
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Lilith*Nancy* »

Ewo i mene +1 ili mozda jos jedna osoba sto znaci +2
ALI ja sam trenutno u jebenom SO nemam gde da ziwim u NSu pa sam opet tamo.
Osoba number2 je u NSu,ja sam sad kod njega tako da....snaci cu se wec nekako da dolazim...
Ja sam bila cista skoro 7 meseci,isla na NA u BGu,cak sam par meseci tamo i ziwela zbog sastanaka....
NA je jedina stwar koja mi je zaista pomogla...GRUPE,PODRSKA,LJUDI,PROGRAM....
Trenutno ni net nemam,dok sam owde jos koji dan-imam...pa bi super bilo da sa 7474 stupim u kontakt mozda???
Weliki POZZ :heart:
P.S.stari nick mi je Lilith
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Anonimni Novosađani

Post by Vuk »

Lepa ekipa se skuplja, fino, fino...
Moon child
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Anonimni Novosađani

Post by 7474 »

Dragi drugari,
nemam net do sutra-tako bar zlotvori obećavaju.
I dalje stoji obećanje/ponuda da se prvi sastanak održi kod mene. Za sledeći sam ugovorio super mesto, gde se inače održavaju mini tribine i slično.
LM odredite datum, predložite neki, pa ćemo videti kad većini odgovara.
Osakaćen sam bez neta, al nadam se da je samo do sutra.
Šta kažete za sledeći weekend? Onaj oko 1. Maja? Kontam da je većina tada oslobodjena od posla, a roštilj pomerite za koji dan/sat.. Mislim da je prvi sastanak NANS daleko bitniji.
Veliki poz sa ovog sitnog telefonskog neta, vaš Nik!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Anonimni Novosađani

Post by klara60 »

Hej drustvo, ostavite jedno mjesto, za momka koji je cvrsto odlucio da svoj zivot uzme u svoje ruke i da krene pravim putem. Trenutno, od danas je odsutan, jedan period (otisao je u bolnicu da ucvrsti temelje) i jedva ceka da krenu AN NS, zato-mjesta molim!
Rijec je o Winstonu85, zamolio me je da vam prenesem pozdrave, da vas obavjestim gdje je trenutno, te da mu opravdam izostanke sa NA.
Pozelimo tom momku srecu, a vama svima puno uspjeha u osnivanju NA.
Pozdrav
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Anonimni Novosađani

Post by Lilith*Nancy* »

Molim was da se skontamo nekako da znam kada da dodjem u NS jer kao sto rekoh trenutno nemam uslowa da se wratim u swoj grad....
znaci moram znati kada da se stworim u NSu,danas sam skontala da i doktorica dize ruke od mene....a imam 20 godina ....
I osoba number 2 nije u boljoj situaciji.
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Anonimni Novosađani

Post by Vuk »

Gledaćemo da gađamo petak 30.4. popodne ili uveče...u subotu i nedelju imamo u BGu neku konvenciju - radionicu na temu 12 koraka i skuplja se i neki broj stranaca pa ne želimo da to propustimo, a uz to je i odlično da neke od njih dovučemo za NS dan ranije. Takođe je jedan momak koji će biti na sastanku u NSu odlučio da se strči sa nama za BG kako bi se bolje upoznao sa celim programom, ako je još neko voljan i za takvu akciju javite se (bilo bi poželjno na pp ili mail adresu koju svi imate).
Dakle nije još 100 posto dogovor ali plan je negde takav.
Što se tiče drugog prostora koji se pomenuo - sjajno. Bilo bi dobro da se u početku ustali jedno mesto i jedno vreme, uvek isto svake nedelje, a posle ako bude potrebe (što može biti i odmah) da se to proširi sjajno što postoji i još jedna varijanta.
Tu smo, idemo...
Moon child
Post Reply