NA/AA Konvencija SARAJEVO 2010 !!!

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

NA/AA Konvencija SARAJEVO 2010 !!!

Post by legolas »

Za one koji nisu videli flajer za konvenciju,
SRECAN PUT , LOOKING FORWARD TO SEE YOU ALL ( JEDVA CEKAM DA VAS SVE VIDIM )

HUG- ZAGRLJAJ
kole
Attachments
Sarajevo Conventiom.JPG
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: NA/AA Konvencija SARAJEVO 2010 !!!

Post by dete svemira »

Ja jednostavno moram nastaviti ovaj post i nekako se nadam da moj nece biti poslednji.
Zelim da se zahvalim ljudima koji su organizovali odlazak za Sarajevo isto kao i ljudima koji su nas tamo docekali.
Proslo je dva dana kako smo kuci,i tako divno,predivno ususkano se i dalje osecam da ne mogu doci sebi od svih tih emocija.
Toliko ljubavi,toliko toplih,lepih,prelepih emocija sam dobila,toliko ljubavi koju su ljudi delili...Neverovatan osecaj slobode.Neverovatan dar videti svu tu ljubav,srecu na licima ljudi koji su svesni svoje slobode,jacine svoje licnosti..nemam reci...ne mogu recima opisati ovo sto osecam,ali znam da je bilo divno i ...hvala vam svima puno na svemu sto ste dali..
Hvala vam...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

Re: NA/AA Konvencija SARAJEVO 2010 !!!

Post by legolas »

Dragi prijatelji,

Evo i ja prosto moram da izrazim svoje odusevljenje konvencijom u Sarajevu. To mi je jedanesta konv. u zivotu ali svakako jedna od najlepsih i najbogatijih ljubavlju, energijom, oporavkom. Prosto kao da je i meni bila prva kao i prijateljima iz Sarajeva - a prvi poljubac se pamti ceo zivot. Jos sam u ruzicastim oblacima napunjen energijom i pozitivom.Ponovo sam shvatio i uverio se da je oporavak moguc i da se sve moze postici- treba samo mala zelja na pocetku.
Osim mnogih novih poznanstava sa divnim ljudima iz ex Yuge- Narkoslavije i Alkoslavije iliti NARKOALKOSLAVIJE, Usa, Skotske, i Engleske najzad sam upoznao i Sanelu, (mada nismo stigli da popijemo kafu) ja sam postao jos bogatiji covek. Toliko prijatelja i starih i novih na jednom mestu je skoro kao bajka- a ipak stvararnost.
Hvala Vam svima od srca i hvala HP sto vas imam. Bez vas ne bih bio ziv.

Zelim Vam svima spokojan, cist i trezan dan

HUG and LOVE
kole :D
Last edited by legolas on Wed Jan 20, 2010 10:07 pm, edited 1 time in total.
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NA/AA Konvencija SARAJEVO 2010 !!!

Post by sanela »

Evo da i ja napišem nešto na ovu temu...
Iako sam planirala doći i narednih dana (ali je iskrslo nešto neplanirano i bila sam obavezna da se tim pozabavim), želim reći da mi je bilo pravo drago kad sam na jednom mjestu vidjela toliko ljudi sa željom za životom koji su svoju energiju dijelili nesebično i neposredno. Nisam se odavno izgrlila sa tolikim brojem ljudi za jednu večer :) Bilo mi je jako lijepo i osjećala sam se dobrodošlom.

Posebno mi je drago što sam upoznala Nacu i tebe, Kole. Stvarno si me oduševio :) Energija kojom zračiš je fantastična. I zato idući put kad nam se putevi ukrste, obavezno pijemo kafu.
Drago mi je što sam upoznala dete svemira, sjelenu i što sam vidjela Saleta i Vladu... :) I naravno, organizatorice konvencije. Pih, ne mogu da se sjetim njenog nicka s foruma, ali mi je stvarno draga, i posebno mi je drago što je dobro i što je učestvovala u organizaciji konvencije... Drago mi je što sam upoznala još puno ljudi sa svih strana svijeta... posebno me oduševio lik koji je maksuz došao preko Bare kako bi podržao ovu konvenciju.

Uglavnom, zaista ću dati sve od sebe da ponovo dođem na iduću konvenciju.

Imate puno, puno zagrljaja od mene :)
vazduh
Posts: 30
Joined: Fri Jun 19, 2009 2:07 pm

Re: NA/AA Konvencija SARAJEVO 2010 !!!

Post by vazduh »

Nemam riječi kojima mogu opisati pozitivnu energiju,iskustvo i ljubav dobivenu na konvenciji u Sarajevu.Nadam se i da ću ja nekada moći dio toga prenijeti drugome,a ti "dete" pamet u glavu pa se vidimo u Drogiru(ovaj Trogiru):) SARAJEVO HVALA TI !!!
STRPLJENJEM NAJBRŽE DO CILJA
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: NA/AA Konvencija SARAJEVO 2010 !!!

Post by PROČITAJ ME »

Potpisujem, da zaista je bilo posebno.... Nemam šta dodati, već ste sve naveli....
Za mene nešto novo, prvi put sam prisustvovala konvenciji N A... inače nikada nisam prisustvovala niti jednom sastanku anonimnih.... A podrška i ljubav se osjetila u zraku.
Zaista sam imala privilegiju prisustvovati na konvenciji.
Takodjer mi je drago što sam upoznala raju sa foruma, dobro neke već znam od prije, a ostalu ekipu pozdravljam. Jaca.
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
Post Reply