an u hrvatskoj

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

an u hrvatskoj

Post by feel »

bok ljudi imam pitanje jedno, please da mi sto prije odg, jer je lagano frka. dali u zagrebu postoje anonimni narkomani, ili negdje gdje bi mogla pricati sa nekom grupom, ljudi koji su ako i ja. eto neki problemi u zivotu su mi se dogodili, prekinula s deckom, pocela opet nesto s bnivsim, koji me iskoristio totalno, i eto me sada, nisam navucena ali uzimala sam, i treba mi da pricam sa nekim, taj decko s kojim sam prekinula, ovaj koji me nije iskoristio i sjebao je sada tu, jer da nije ja bi bila na cesti, sa rodit. uopce ne pricam, sva sam povrijedena, jadna, dala sam povjerenje tom debilu i kada se dog, sranje me ostavio ko psa, i izvrijedao jos, pa eto da popricam s nekim neutralnim, eto to je ukratko prica. pa dajte ako netko zna, ulicu, br, tel ili nesto.

thanks
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: an u hrvatskoj

Post by sanela »

http://www.na-croatia.org/

Anonimni narkomani u Hrvatskoj...
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: an u hrvatskoj

Post by feel »

hvala ti puno, nemogu vjerovati, ja zivim na kneziji, sastanci srijedom su mi sto metara od kuce, hvala, budem otisla pa cu vidjeti, hvala, mozes izbrisati ovu temu ili pusti ako ce nekome trebati informacija da vidi, pozdrav
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: an u hrvatskoj

Post by Vuk »

Sastanci su uvek blizu...za početak nazovimo to "slučajem"...
Moon child
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: an u hrvatskoj

Post by Vuk »


...pozdravi mi ZG NA!
Moon child
Post Reply