Anonimni Sljivari- bez kompromisa

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by joesspappa »

Sujeta, bes, egocentrizam, oholost, bahatost, nepoverenje, manipulacija, razocaranost... ne znam cemu sve ovo? Da li si svestan da cinis nesto nepopravljivo? A sutra cete se sresti ponovo, odnosno, srescemo se... A zrcalo i ogledalo je jedno te isto. Ti moras da se odlucis cijoj strani pripadas. Ne mi...
Ti si neko kome smo verovali, poverili neke najdublje stvari i sad rizikujem da ako ovo posaljem one izadju na forum... jbg, poslacu, jer sto bi ja bio manji u svojim ocima, nego u tvojim... a mnoge stvari sam ovde napisao pre no sto si ti krocio na forum. Ovde pisemo o sebi, ne o drugima. Na sastanku pricamo o sebi ne o drugima. Kao sponzor-sponzi delimo Svoje intimne stvari ne tudje... da li ti mislis da i dalje treba da pljujes sam po sebi?
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by meki »

sve je ovo krenulo, ovaj put, od price kako neko ima dvostruke standarde u slicnim situacijama. nista vise od toga.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by joesspappa »

Sve ovo postaje jako besmisleno. Jedni druge napucavate, trece mesate, ulazite u njihove probleme, resavate Gordijeve cvorove, pri tom ne vodeci racuna da li ce i ko sve ovo jednog dana da procita. A taj neko mozda ima zadnju sansu, a kad vidi ovakvo prenosenje poruke izgubice i tu poslednju nadu. Besmisleno.
A kao sto rece jedan profesor:
SVAKO DELOVANJE ILI PAK CAK I SVAKO RAZMISLJANJE KOJE IZGUBI SMISAO I POSTANE SMISAO SAMO ZA SEBE POCETAK JE NARKOMANIJE.
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
bez veze
Posts: 43
Joined: Tue Oct 28, 2008 12:56 pm
Location: beograd

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by bez veze »

Postao/la igra bez granica dana 06 dec 2008, 09:54

"Da planiram se ostavljati suba i jedan od razloga sto sam se odlucio otici u route 666 je taj da se upoznam sa programom i kako poceti sredjivati stvari."

"Jako sam se veselio ali sam nas ulazak tamo i oni prezirni pogledi su me vratil na one dane kada sam se gudrao i kako su me str8 ljudi gledali kao bice nize vrste. Pomislio sam u trenutku sta ja bre ovde radim ko su ovi ljudi jesu ovo subraca po muci."

"Rekao sam ovo nije za mene, licemerje je to sto se neko pravi humanim a odbacuje ljude koji nisu istog misljenja ali su u problemu."
"Sad sta ce biti samnom nije sigurno ali je jedno sigurno za mene AN nisu."

igra bez granica
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by heroinapg »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C_taIhEUEIo[/youtube]
I saved the world just 4 today
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by MANS0N »

E sto volim kada citam ove strucnjake,ja se bas nasmijem.Covjek koji je meni ,u Sarajevu,bio prvi kontakt sa NA je meni totalno nesimpatican.Dozivljavao sam ga na jako ruzan nacin i stalno mi je isao na zivce.U jednom trenutku mi je bio najmrzi covjek na svijetu.Ali sam ga zvao i peglao u vezi oporavka dan-noc.Prelazio sam preko svega,stoput sam htio da ga razbijem,prezirao sam ga i nervirao me, ali popustao ga nisam.Necu sada da pricam o svim njegovim manama ,ali ima ih mnogo manje nego moj diler.Tako da je meni jako zabavno gledati kako se glupani petljaju gdje im nije mjesto i podljezu manipulacijama,jer hoce da se bave narkomanijom ,a droge ni vidjeli nisu.A nisu ni zavrsili neku skolu..Pa nisi mu mama,ili mozda jesi?Sega brate.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Thu Jul 02, 2009 12:20 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by Baba Naca »

Zahvalna sam ti Boze,
sto mi podari mozak veci od vrha ciodine glave,
pa sam u stanju da razumem program,
koji mi spasava moju ludu, pijanu i nadrogiranu glavu.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: AN - bez kompromisa

Post by Baba Naca »

Stvarno se izvinjavam sto sam upala ovde,
nesto je ovde "vrdnulo" sto se tice teme.

Mislila sam da je ovo tema
Samo za Danas (Just for today)
(kao sto i pise), ali sada sam tek videla da nije.
Iskren pozdrav i HUG, SAMO DANAS! Vasa baba. :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: AN - bez kompromisa

Post by sanela »

Baba Naca wrote:Stvarno se izvinjavam sto sam upala ovde,
nesto je ovde "vrdnulo" sto se tice teme.

Mislila sam da je ovo tema
Samo za Danas (Just for today)
(kao sto i pise), ali sada sam tek videla da nije.
Iskren pozdrav i HUG, SAMO DANAS! Vasa baba. :wink:
Nije do tebe Naco, nego sam ja izmjestila ove postove, pa sam prebacila i tvoj jer mi se nekako uklapao u kontekst ove rasprave....

Hug & kiss
Post Reply