Anonimni Sljivari- bez kompromisa

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Anonimni Sljivari- bez kompromisa

Post by MANS0N »

Hej Anonimni,sarni sta ima kakav si?Jebiga ako ti nije ciganski ovdje.
Last edited by MANS0N on Sun Dec 21, 2008 10:15 pm, edited 1 time in total.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by meki »

'ej Mansone.

bas mi i jeste ciganski preko ovoga se prepucavati.

pozz,
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by MANS0N »

Ljubav moja,pa ja necu da se prepucavam sa tobom.Pitam kako si ,to je to.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by meki »

Pa nekako sam navikao da se samo prepupucavas i da volis da iznosis svaciji prljav ves ovde. samo mi nije jasno sto si precutao onog tipa sto je ukrao i potrosio NA pare, a zaboravio si da spomenes i onog sto voli za sise da hvata i samo je malo uterao, nije bas do kraja ili onog treceg sto je voleo na kurve da ide, pa nije imao obzira ni prema kome. tako da vise volim da cutim, gledam svoje propuste i probam na njima da radim.

inace ja ti nisam lose, malo se osecam praznim ali oce to coveku da se desi kad se blesavo zaljubi i izgubi glavu. jebga, sta ces, covek se uci dok je ziv.

ajd
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by MANS0N »

Taj je tip samo malo produzio za Dubrovnik,ali je nadoknadio pare! :-D
Nego zao mi je sto si se sjebo i to,volio bih da ponekad popricamo.Jebiga ja tebe volim.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by meki »

sto se tice moga sjebavanja to nekako sada ispada ok. jbemlga, nisam birao na koga cu da odlepim, samo se desilo. moj sponzor kaze: "hvala bogu da si human, da imas emocije i da nisi uzeo nista dok su ti se kojekakve stvari izdesavale. malo ljudi ostane cisto kada se tako nesto dogadja ", tako da sada mozemo da radimo na tome iz jednog novog ugla. izgleda da ce na kraju ipak dobro da se svsi i sigurno cu iz svega ovoga izaci jaci za jedno neverovatno iskustvo, koje nikad pre u zivotu nisam osetio i koje me je razbucalo me kao beba zvecku. ako nesto uspem i da naucim... ihaaaj...

tako da bas ti hvala za tvoje sazaljnje ali mi nije potrebno, cuvaj to za negde drugde.

tebe sam voleo vise nego moju rodbinu razbacanu po kojekakvim vukojebinama u bosni, ali nekako si brate moj pljuno i posrao se po tome bas onako na kvadrat. sada vise nisam siguran sta osecam prema tebi. nekako vise neku prazninu nego bilo sta drugo. dobro ajd da i zanemarimo to sto si se posrao po meni, ali sto i po svima ostalim koji su ti se nasli u blizini i pruzili ti ruku. bas ono kao kad ker pobesni i pocne da ujeda sve oko sebe, pa i onoga ko ga je hranio. jbga...

sledce. kazes da izuzetno volis da stvari nazivas onako kakve jesu i da nema zajebancije kod tebe. ajde onda da da se vratimo na onog tipa sto je ukrao pare. probaj ovu jednostavnu racunicu: 150e-150e=0e, 0e+0e nije 150e jeli ispada da u kasici ima 0e? izgleda kao tako. sad ako taj neko opravdava nedostak tih para (koje su potrosene na provod) sa necim sto nije placeno nikakvim novcem, sto je BESPLATNO i sto je ostvareno zaslugom nekih drugih ljudi, to se meni cini kao da neko laze samog sebe. koliko sam mogao dosada da vidim ti si bas specijalno zapeo da se svakome sve kaze bas onako kako jeste. tako brate moj ajde budi covek i u ovom slucaju pa mu lepo kazi kako stvari stoje.

dali treba da ulazimo u druge slucajeve? ako hoces mozemo i o tome pricati. kazes volis sve da se kaze onako kako jeste, pa hajde onda.

samo da ti se jos jednom napomene, nisi ni Isus, a ni Alexandar. ti si samo jedna obicna bivsa narkomancina koja nema pojma o zivotu, kao i velika vecina nas. dobrodosao u NARCOTICS ANONYMOUS...

ps. dobro znas moj broj telefona tako da mozes da popricas sa mnom kad god to hoces.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by saša-ex »

meki wrote:Pa nekako sam navikao da se samo prepupucavas i da volis da iznosis svaciji prljav ves ovde. samo mi nije jasno sto si precutao onog tipa sto je ukrao i potrosio NA pare, a zaboravio si da spomenes i onog sto voli za sise da hvata i samo je malo uterao, nije bas do kraja ili onog treceg sto je voleo na kurve da ide, pa nije imao obzira ni prema kome. tako da vise volim da cutim, gledam svoje propuste i probam na njima da radim.

inace ja ti nisam lose, malo se osecam praznim ali oce to coveku da se desi kad se blesavo zaljubi i izgubi glavu. jebga, sta ces, covek se uci dok je ziv.

ajd
Kakvi ste bre vi anonimni kad iznosiš javno stvari čoveka za čiji si život do skoro bio odgovoran? Manson ovde nije napisao ništa što se već ranije nije znalo. Kažeš blesavo zaljubio? Prijatelju, uzeo si na sebe puno odgovornosti, nisi član udruženja ljubitelja ljubučica, da bi tek tako mogao da se zezaš sa tuđim životima. Stavio si sebe ispred svih.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by MANS0N »

Ma sve je okej Sale,bude svega mi smo takvi,jebiga narkomani smo.Bolje da je ovo uradio nego da se nadrogirao.Malo mi smeta manipulativan nacin na koji je iznjeo moju podjelu njemu,ali dugo sam ja cist i nije me povrijedilo.Malo mi je ubio i povjerenje u ljude,ali svega sam se nagledao pa znam da svako grijesi.
Ima jedna sitnica,Meki,ja tebi jarane nisam rekao neke stvarno zajebane stvari koje sam radio i drago mi je sad,jer mozda bi me i u zatvor strpao.Ne znam sad ni kako da ih iznesem.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by meki »

ajd[/quote]
Kakvi ste bre vi anonimni kad iznosiš javno stvari čoveka za čiji si život do skoro bio odgovoran? Manson ovde nije napisao ništa što se već ranije nije znalo. Kažeš blesavo zaljubio? Prijatelju, uzeo si na sebe puno odgovornosti, nisi član udruženja ljubitelja ljubučica, da bi tek tako mogao da se zezaš sa tuđim životima. Stavio si sebe ispred svih.
[/quote]


ooooo, odkud tebe odjedanput u svemu ovome????? kako to da se nisi oglasio dok je manson srao po svima i tada se igrao sa necijim zivotima???
Last edited by meki on Sat Dec 20, 2008 2:25 pm, edited 3 times in total.
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Samo za Danas (Just for today)

Post by meki »

MANS0N wrote:Ma sve je okej Sale,bude svega mi smo takvi,jebiga narkomani smo.Bolje da je ovo uradio nego da se nadrogirao.Malo mi smeta manipulativan nacin na koji je iznjeo moju podjelu njemu,ali dugo sam ja cist i nije me povrijedilo.Malo mi je ubio i povjerenje u ljude,ali svega sam se nagledao pa znam da svako grijesi.
Ima jedna sitnica,Meki,ja tebi jarane nisam rekao neke stvarno zajebane stvari koje sam radio i drago mi je sad,jer mozda bi me i u zatvor strpao.Ne znam sad ni kako da ih iznesem.

iskrenost i manipulativnost ti je kao dvosmerna ulica. radi u oba pravca. nagledao si se svega najvise zbog toga sto sam radis to o cemu pricas da kao nebi trebalo. stani malo na zemlju, postavi se ispred ogledala i pogledaj sebe u oci. tamo ces videti svoj problem. isto tako kada se ja pogledam u to isto zrcalo, vidim svoj problem.

pozz,
Post Reply