AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by MANS0N »

Naco hajd se ti posveti sebi i svom oporavku i jos je rano da dijelis savjete.Mislim da je jos rano,kao sto rekoh,da imas misljenje i o cemu.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by legolas »

Dragi , dragi prijatelji,

Zelim jos jednom svima od PDT_Love_07 da se zahvalim sto ste uvelicali nasu proslavu i nasu "mini" Beogradsku konveciju.
Meni je bilo super-fantasticno i evo me i dalje ispunjenog srecom i optimizmom. Svaki novi dan me priblizava sledecoj konvenciji tako da nisam tuzan i prazan sto je ova prosla.
Siguran sam da cemo se ponovo sresti "koracajuci putem sretnije sudbine" a do tada ogroman ZAGRLJAJ & LOVE IN FELLOWSHIP :D PDT_Love_12
kole

PS Ja sam ODGOVORAN ( deklaracija AA o odgovornosti-dobrovoljna)

AKO BILO KO BILO GDE ZATRAZI POMOC, ZELIM DA RUKA AA BUDE UVEK TU I ZA TO SAM JA ODGOVORAN
( I am responsible... When anyone,anywhere,reach out for help I want the hand of AA alvaus to be there.
AND FOR THAT I AM RESPONSIBLE

PS/PS A za ono "malo nize - naravno mislio sam na prsa.... pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Last edited by legolas on Wed Dec 03, 2008 1:40 am, edited 1 time in total.
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by joesspappa »

:)
Last edited by joesspappa on Tue Dec 02, 2008 11:12 pm, edited 1 time in total.
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by heroinapg »

Ko vam je taj Kole u PM :wink: Nema 3ka da mogu da ukapiram Nego da parafraziram legloasa, jer crossqottingse brise..
"nemojte da vam ja dovedem nekoga ko se drzi tradicija kao pijan plota"..
legloas, prastaj brate. (i) Ja sam perfekcionista..Ali nije dozvoljeno citiranje 2 puta... Neka nas program radi..(cutim, saljem) no more mijesanja :-#

Od PDT_Love_07 :heart: in fellowship
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by oci boje meda »

MANSONE, prvo, tvoj post da sam dosla drogirana, znaci, da javno iznosis neke cinjenice na forum, govori dovoljno o tebi...i koliko poznajes oporavak, i koliko si jos slab...a sve da i jeste tacno, ako si zaista u programu, onda znas da se to ne radi tako......nisko padas.....ako je on na subu, to ne znaci da sam ja potrcala da ga uzmem......to da sam uzela sub, sam naravno saznala kada sam predlozila da odmah uradimo test, pa da se vidi ko je gde, sto neko na konvenciji rece za takve prilike imam test..e onda nisam uzela dop, nego sub.....ali sto mi sponzor rece, nemoj se nervirati sta drugi kazu, ti znas gde si, sta si, da li si...a ja znam da nisam, i zavrsavam ovde.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by MANS0N »

Ti imas ogroman probelm.Nisi u stanju biti iskrena.I ja ti nisam mama ni tata da te ganjami radim ti testove,nas cetiri narkomana smo nezavisno vidjeli koliko si spucana bila i nismo se ni tren dvoumili.Mala mnogo si manipulativna i lazljiva,a i brate glupa,ako mislis da nas mozes preveslat.To ostavi za mamu. :wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by oci boje meda »

a ti si jako pametan, i na pravom putu.....samo napred.....znas se ponasati......
program radis odlicno, i odlicno ga shvatas, najbolji si....
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by MANS0N »

Ne kontam.Sto ne radi program?Vidjela si me.I ja tebe.Oci niko te ne mrzi ,samo hocu da uradis pravilnu stvar.Laz i manipulacija nisu.Ne budi kukavica,probaj.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
bez veze
Posts: 43
Joined: Tue Oct 28, 2008 12:56 pm
Location: beograd

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by bez veze »

MANS0N wrote:Ti imas ogroman probelm.Nisi u stanju biti iskrena.I ja ti nisam mama ni tata da te ganjami
Pa sto je onda ganjas ?!?
Kad pocnem da se bavim drugima, kad mi smeta sto su drugi lazljivi, losi, manipulativni i glupi, znaci da bezim od necega sto mi kod sebe smeta. Kad vec ne mogu da se drogiram i pijem, ja se onda opsesivno bavim drugim ljudima i njihovim manama.
Koliko je tebi Mansone trebalo da prestanes da lazes i manipulises? Neka prvi kamen baci onaj koji nije gresio.
Manje oholosti Mansone, a vise poniznosti, tolerancije, razumevanja i ljubavi, samo to ce ti pomoci u TVOM oporavku, jer to je ono zbog cega si ovde, zar ne?
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: AA+NA+ Al-Anon konvencija u Beogradu 28-30.11.2008

Post by MANS0N »

Znam cuo sam.Vi imate kao onaj fazon kao volim cijeli svijet,ahaaaaaa.E pa ja ne volim.Vi ste hipi-idealni ovo -ono,ahaaaaaaaaaaaa.E pa ja nisam.Samo sam iskren.Niti sam super "pozitivan" kao vi,niti sam pun "ljubavi",niti sam...ma ne znam sta jos ne.Ja sam ovakav kakav sam.Nego pazite da vi od tolike ljubavi i pozitive ne popadate.To nije oporavak.To su budalastine.A po meni najveca je ona debilska ideja da je najcistiji onaj sto prvi ustane.Nedje ste to iskopali pa mlatite sa tim ko budale.Ne ide to bukvalno,onda svako onaj ko zna citati zna i program i zna da apstinira.Jest al u Limburgu.I jos nesto da bi brate mogla pomoci heroinskom ovisniku,prvo moras da se drogiras tim heroinom.Da malo zivis ko ovisnik, da malo osjetis to sve.Ovako pravis strasne stete ljudima.Dajes im laznu nadu i nudis prostor za manipulaciju.Nista licno,ti si meni fakat draga.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Post Reply