ANONIMCI U SARAJEVU

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

ANONIMCI U SARAJEVU

Post by STOP »

...
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:38 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
User avatar
omen
Posts: 25
Joined: Mon Aug 18, 2008 1:44 pm
Location: Novi Beograd

Re: ANONIMCI U SARAJEVU

Post by omen »

Pozdrav,ja sam iz Bgda,ali znam coveka u Sa koji ide na NA.Javio sam mu u vezi tebe...Bice sve okej,samo malo strpljenja.
Pozdrav...
Nomen est omen
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ANONIMCI U SARAJEVU

Post by sanela »

User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

Re: ANONIMCI U SARAJEVU

Post by STOP »

.....
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:37 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: ANONIMCI U SARAJEVU

Post by MANS0N »

Da malo prosirim temu,sastanci se odrzavaju jednom sedmicno.Nema nas puno,ali svi su cisti.To su takodje i sastanci A.A.
Posto je grupa dosta mala,nema potrebe da se jos razdvajamo.Vjerujem da vecina zna,mada se cesto pravite mutavi,da mi tamo radimo program dvanaest stepenica i podjele.Podjele su nesto kao monolozi o dozivljaju svijeta oko nas.Znaci pricamo dogadjaje i nase unutrasnje dozivljaje tih dogadjaja.To nam pomaze da realno(bez nasih nenormalnih emocija) sagledamo situacije,kao i da uvidimo da nismo sami u tome.Iskustvo drugih ovisnika u oporavku nam jako pomaze.Ljudi koji su pijani,ili drogirani su isto dobrodosli,ali da sute,jer oni ionako nemaju sta pametno za rec.Pod tim podrazumjevam i "terapije".
Jednostavno,ovaj program je jako uspjesan i jako dobro radi,ako se na njemu radi.I van grupe smo solidarni i cesto se druzimo.Jebiga svi smo mi srodne duse.:)
Takodje imamo kontakt sa mnogim ovisnicima po cijeloj Jugi.Nalazimo se na konvencijama i slicnim skupovima.Bas sada ima jedna u Osijeku.Eto ,sad za sad mi je ovo naumpalo da napisem,da vam malo priblizim cijelu stvar.Slobodno dodjite,svi vi koji imate,ili smatrate da imate ,problem sa drogom ili alkoholom,sigurno cete,bar od mene,naici na razumjevanje i pomoc.Pod tim ne podrazumjevam da ce vasa ovisnost imati istu dobrodoslicu i to ce vas ponekad ljutiti i zbunjivati.:)
Ah da, da ne zaboravim,nikakve pare vam ne trebaju.Mi imamo kao neku kasicu u koju ubacimo marku,ili dvije,a to ide da se ljudima koji su nam dali prostor da im se makar malo oduzimo.Ako ste bas kokuzi,sve je OK,ipak dodjite.:)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: ANONIMCI U SARAJEVU

Post by goldy »

.
Post Reply