CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Svire »

Ni pajdo.

A dje si bojanoooool! 8)
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Baba Naca »

heroinapg wrote:..Mogu mislit kako si cist sad, druze..
Neki dan nam je bio gost na NA sastanku, covek iz Bg koji zivi jako dugo u Londonu, pa se tamo i skidao i ocistio.
Kaze da nikada u zivotu nije osetio vece zadovoljstvo, nego te veceri:
NA NA SRPSKOM JEZIKU.

Bas on nam je rekao nesto lepo i pozitivno, sto ja nisam BAS upraznjavala
(nekako sam uvek gledala i slusala vise, one koji su duze cisti i trezni, a sada zahvaljujuci njemu ZNAM da se to ne meri, ama bas nikako)
Kaze:
U ovoj prostoriji najcistiji je onaj ko je jutros prvi ustao!

Ljubi baba sve iz CG!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
anonimni.cg
Posts: 9
Joined: Tue Jun 17, 2008 10:42 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by anonimni.cg »

Srecan Bozic i blagi dani svima koji slave zele NA Crne Gore
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by heroinapg »

:smt006
User avatar
PTG-MAMY
Posts: 79
Joined: Wed Feb 04, 2009 3:03 pm
Location: BOKA KOTORSKA

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by PTG-MAMY »

MOLIM EKIPU IZ NA CG, DA MI POŠALJU ELEKTRONSKI

KNJIGU Dr ROBERTA TOREA: "PUT OPORAVKA"

NA MOJ PP ILI E-MAIL (KAKO GOD).

UNAPRED SE ZAHVALJUJEM I ŽELIM VAM SVAKO DOBRO!!!

POZDRAV IZ SUNČANE BOKE KOTORSKE... 8)
fridriceva
Posts: 90
Joined: Tue Dec 23, 2008 11:00 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by fridriceva »

A da li imate el. izdanje knjige Put oporavka? Zahvaljujuci heroini.pg, imam 12 koraka i veliki broj tekstova. Ovo ostalo prepisujem. Pa, ako neko ima, i meni da posalje :-)
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Svire »

Na zalost nemamo knjigu u elektronskom izdanju. Nesto smo ja i Heroinapg prekucavali i to je vec na forumu.
Samo, moje je misljenje da vam je slaba vajda od same literature bez dolazenja na sastanke.
PTGmama, ako zelite, i vi i vasa cerka zajedno, da dodjete na sastanak (a za prvi put bi, ja mislim, to bilo najbolje) razmislite do srijede. U srijedu u 18.00h ima otvorena grupa na koju dolaze i porodice zavisnika i zavisnici.
Imate Drazenov (momak iz Tivta) broj na prethodnoj stranici a mozete i mene da kontaktirate (PP ili mail). Slobodno pitajte... samo ne pitajte nista o sastancima jer cete morati doci i same vidjeti o cemu se radi, a samo je na vama ocete li doci i drugi put.
PTG i PTGM, vise ste nego dobrodosle!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by PsyTechGirl »

Svire wrote:Na zalost nemamo knjigu u elektronskom izdanju. Nesto smo ja i Heroinapg prekucavali i to je vec na forumu.
Samo, moje je misljenje da vam je slaba vajda od same literature bez dolazenja na sastanke.
PTGmama, ako zelite, i vi i vasa cerka zajedno, da dodjete na sastanak (a za prvi put bi, ja mislim, to bilo najbolje) razmislite do srijede. U srijedu u 18.00h ima otvorena grupa na koju dolaze i porodice zavisnika i zavisnici.
Imate Drazenov (momak iz Tivta) broj na prethodnoj stranici a mozete i mene da kontaktirate (PP ili mail). Slobodno pitajte... samo ne pitajte nista o sastancima jer cete morati doci i same vidjeti o cemu se radi, a samo je na vama ocete li doci i drugi put.
PTG i PTGM, vise ste nego dobrodosle!
Hwala puno Svire.. Potrudicemo se, pa dako uspemo.. I to bash kako ti kazesh-zajedno,jer ponaosob kao da ne znamo ni do wc-a da dodjemo, pa tako..
Weliki pozdraw od mene, i nadam se da cemo se uskoro i upoznati ..
Last edited by PsyTechGirl on Sun Feb 22, 2009 9:30 pm, edited 1 time in total.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PTG-MAMY
Posts: 79
Joined: Wed Feb 04, 2009 3:03 pm
Location: BOKA KOTORSKA

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by PTG-MAMY »

OK. VIDEĆEMO...
IMA TU PAR PROBLEMA, PA AKO USPEMO DA IH REŠIMO...

U SVAKOM SLUČAJU,HVALA NA POZIVU I POZDRAV SVIMA!
:smt006
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Svire »

Nema tu "VIDJECEMO", nego pravo na bus (ili kako vec) pa na grupu, pa onda gledajte. Prvi put mozete zajedno a onda svaka na svoju grupu... da da, ima grupa i za mame... moze da koristi, a sigurno nece da skodi. (Salim se malo)
Ozbiljno, nista ne mozete da izgubite da dodjete i vidite (osim par eura za prevoz) a mozete da dobijete mnogo.
Post Reply