CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by meki »

Mogu vam poslati elektronsku verziju literature NA (AN) literature iz koje je Tore iskopitao sve ideje oko zavisnosti i sad ih prodaje kao svoje. Ima dosta toga prevedeno sa Engleskog a ako se bas dobro snalzite na tom jeziku mogu vam sve poslati i u orginaly. Javite se na email pa cemo vam poslati sve sto imamo. Samo mora opet da se naglasi, slabo ce to biti od neke vajde ako se ne bude islo na sastanke.

Veliki pozdrav,

goranz7@yahoo.co.uk
Romario
Posts: 1
Joined: Thu Mar 05, 2009 10:52 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Romario »

pozdrav svima zavisnicima i zelim vam uspjesnu apstinenciju,u,u...
Drazen
Posts: 1
Joined: Thu Mar 05, 2009 11:37 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Drazen »

dje ste anonimni? eto i mene na ovo cudo zvano forum. neka pise ko god zeli a ja cu odgovorit nedje kad se opet prikopcam na ovo cudo. eto sto cu bar je iskreno. pozdrav svima i koji me znaju i koji me neznaju
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Baba Naca »

Dobro jutro dobri covece!!!
Odje tvoja Baba rodjena... :wink:
Dobrodosao na ovo cudo! :wink:
Na zapadu nista novo...
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Vuk »

Pa, đe si ti nama brate naš primorski, a?
Evo imaš pozdrave iz BGa i poziv da se što pre opet gledamo...ili da se mi spustimo malo južno,a...e, i tako smo planirali čim malo otopli!
Hug brate!
Moon child
coolio7
Posts: 22
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:38 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by coolio7 »

NVO 4Life eto toliko ......
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by sanela »

coolio7 wrote:NVO 4Life eto toliko ......
Može li malo više info?
Kakva je to NVO, čime se konkretno bavi, gdje je i kontakt...
coolio7
Posts: 22
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:38 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by coolio7 »

Zbog takvog rezonovanja koje je kao tvoje ima ih 25 u toj grupi AN,a ima jos jedna grupa , ti da si dosla bila bi 26-ta ,prema tome ti samo pokusavaj,a od te price nemas nista sem glavobolju svako jutro i vijeruj mi da nije jadno nego je odlicno.Ja nisam u toj grupi od 25, ali jesam u drugoj grupi , ako ti sto znaci ja imam 12 mozda i vise god staza pa ako ti mislis da ti je prica na mijestu ti smao racunar u rukei osudjuj to malo ljudi koje je poslo bar da vidi o cemu se radi i svidjelo im se vijerovatno posto su jos uvijek tamo.E da neznam zashto mislis da treba da ima neko toliko narkomanskog staza da bi po tebi bio i stekao pravo da se lijeci i ide na grupe AN-a, ti i dalje budi zabrinuta , a ja ti kazem da potrazis AN grupu 4-life kod velike pijace i vrlo brzo ces promijeniti nick zabrinuta u neki manje deprimirajuci i vijeruj mi bolje ces se osijecati !!!!! Nadam se da te nisam nicim uvrijedio , ali me se pomalo tvoj stav dotakao.Zelim ti sve najbolje i veliki pozdrav i nemoj da si zabrinuta ok :)
coolio7
Posts: 22
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:38 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by coolio7 »

Može li malo više info?
Kakva je to NVO, čime se konkretno bavi, gdje je i kontakt...[/quote]

Naravno 4LIFE Organizacija za pomoc zavisnicima tel. 067 33 7798 kontakt osoba Sasa M.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Vuk »

Tako je matori, pravo u glavu, ko ne proba SIGURNO neće uspeti, a mi ostali ćemo raditi dan po dan pa šta nam Bog da! Sede ljudi gajbama i ili stondiraju i ‚‚voleli bi‚‚ da su čisti ili su jedva čisti al ne znaju šta dalje, e, a kad im kažeš kako su hiljade uspele njima glupo...molim lepo, NIJE ZA ONE KOJIMA TREBA NEGO KOJI HOĆE!
Moon child
Post Reply