CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by dete svemira »

Hvala ti puno za post....Divan je...
drago mi je da lepo funkcionisete...To je zaista jako lepo cuti.Hvala jos jednom na tako lepom deljenju.
Moc sastanka je predivna u trenucima kad shvatis da na sastanku mozes dobiti svu podrsku i pomoc.
Prosla sam kroz par smrti,prezivela ih i zahvalna sam VS na svemu sto danas jesam.Ali-to je odlluka pojedinca.Grupa funkcionise kad svaki pojedinac zna sta je najbolje za njega.Drzimo se zajedno i koracamo.Grupa,sastanci-mi zivimo.Ko odabere drugacije-to je njegovo.Mi smo uradili sve da pruzimo snagu i nadu-ko hoce da pomogne sebi-taj ce prici.Ja sam prisla-jer je program moj lek.Program je moj zivot i ja danas-posle tri godine cistoce-prvi put u zivotu-ZIVIM.
To je nasa spoznaja i mi smo nasli put...
Da,moj treci rodjendan ili sadasnje brojanje totalne apstinencije 60dana.VELIKI VRABAC! :D
Samo jos cigarete da ostavim i onda sam skroz pobedila...
:D :D

Za vas :heart: PDT_Love_07 :heart:
:D A to je ljubav u otkucaju!
Hvala ti puno jos jednom....
I pozdravi sve od mene!!!!!!! :D
Misli koje misliš
su život koji živiš.
fandjo
Posts: 1
Joined: Sat Jan 30, 2010 9:20 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by fandjo »

poz svim ljudima koji apstiniraju.svako od vas je jedno veliko,pravo cudo.samo tako nastavite.A ljudima koji su i dalje u problemu zelim da sto prije krenu na grupe,tu se nalazi spas.NIje bitno odakle si,vec GDJE SI KRENUO!!!
Namazan_svim_bojama
Posts: 19
Joined: Sat Nov 26, 2011 1:29 am

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Namazan_svim_bojama »

iZGLEDA DA TO NIJ ELOŠA SKETICA. nIJE UVRED KAD TO KAŽEM IPAK JESTE NA NEKI NAČIN SEKTA PO MOM MIŠLJENJU, A PRIČAO SAM I SA LJUDIMA KOJI SE U MUPU BAE SEKTAMA I KAĐU S+ZA OVU DA NE IZVLAČI PARE, DA NIJE OPASNA DA JE VIŠE KORISNA NEGO ŠTO JE OPASNA. jEDNOSTAVNO UVOZ SA ZAPADA I TO JE TO A ČAK MOŽE I DA POMOGE I MOIMA POMAEČ. KAD SE PRESTANE SA DROGOM IMA JEEDNA Ž2RUPA Ž2KOJA OSTAJE U VAMA I KOJU TREBA ISPUNITI DRUGOM ZANIMACIJJOM, TJ. 23OPSESIJOM" AKO HOĆETE;lSPORT, VERA, ŠAH, KUGLANJE, ČITANJE ALI TO MORA DA BUDE STALNO I ČVRSTO ČIM TO BATALITE IZ LIČNOG ISKUSTVA ČIM SAM PRESTAO RTENIRAI ETO MENE OPET. a n.a I a.a NMEMGOU JA TO..NE VERUJ DA NAS BOG SVE VOLI TO JE TO MNISLIM DA JE TO NESVESNA SILA ..A I TO JE NEKA VRSTA zavisnosti od sastanaka od ljudi vezivanja, radjanja emotivnih veza samo nije đštetna po organizam nisu ni iopijati ako su čisti nego je hors pun prljavštine..
Post Reply