Moze neka pomoc?

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Moze neka pomoc?

Post by sanela »

dragance72 wrote:Samo jedno pitanje za Sanelu:; jesi li ikada bila zavisnik ili alkoholičar?? Ako nisi odakle ti motiv da ovoliko "prosipaš savete" i poroseravaš se da izvineš o stvarima o kojima nemaš lično iskustvo, kao priučeni prisholog imamo mi jednu takvu u Beogradu koja ni šolje ne moE da opere posle sastanka ali stalno potencira svoj intelekt odnosno ono što je naučila svi znamo ko je iz Bg. E hajde sada me banuj baš jedva čekam..

Dragi moj, mislim da ti trebaš malo više pažnje i vremena posvetiti sebi i svojim problemima, a ne tome kako neko nekom drugom odgovara na forumu. Želim ti sve najbolje...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Moze neka pomoc?

Post by Boban »

dragance72 wrote:Samo jedno pitanje za Sanelu:; jesi li ikada bila zavisnik ili alkoholičar?? Ako nisi odakle ti motiv da ovoliko "prosipaš savete" i poroseravaš se da izvineš o stvarima o kojima nemaš lično iskustvo, kao priučeni prisholog imamo mi jednu takvu u Beogradu koja ni šolje ne moE da opere posle sastanka ali stalno potencira svoj intelekt odnosno ono što je naučila svi znamo ko je iz Bg. E hajde sada me banuj baš jedva čekam..



Ja sam bio ovisnik i imam licno iskustvo to da ni komuna ni psiholozi ni NA ni sam Gospod narkomanu ne moze pomoci ako on licno nema zelju za skidanjem.Vise bi nazvao narkomanskim proseravanjem ovo sto je plaki napisao ili napisala jer generalizovati stvari kao sto je on ili ona napisao-la daje dokaz da narkomani uvek imaju razlog za stanje u kojem su.Eto ja sa iskustvom i sanela sa skolom,lepo i korisno eh stari moj to je neprejebivo.Pozdrav.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Moze neka pomoc?

Post by AnAna_mo »

plaki wrote:A ONI KOJI SU SE KAO SKINULI TAJ 1 % SU POLUDILI I OTIŠLI U KURAC
Sva sreća pa nisi u pravu.
Potpis.
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: Moze neka pomoc?

Post by HonkyTonkWoman »

Bobane::Bobane!!!
SISTER MORPHIN
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Moze neka pomoc?

Post by selma »

A šta je sa Vukom....e to je sad pitanje... :?: :?: :?:
Il se navuk'o pa nema kad do int.caffe-a il' je overio il' je u komuni...da je bar ovo zadnje
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Post Reply