Moze neka pomoc?

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

vuk1980
Posts: 2
Joined: Tue Dec 25, 2007 12:16 pm

Moze neka pomoc?

Post by vuk1980 »

Pozdrav svima.Inace sam iz Beograda,ali sam u Banja Luci vec izvesno vreme.U to kratkom periodu uspeo sam da se nakacim na PDO kao svinja.Inace,ranije nikada nisam ni probao, jedina stvar koju sam koristio je bio trodon i to ponekad.Jebi ga...Uglavnom...sada sedim u Internet cafeu, i pokusavam da skontam neku poslednju sansu pre nego sto napravim neko0 veliko sranje o kome razmisljam...mozda trenutno i nema nikog ovde na netu pa i ne znam zasto ovo pisem, ali nema veze....jebi ga...nemamm pojma...Ima li bili koga iz BL ko bi popricao sa mnom i pomogao mi da izadjemiz ovog sranja?Nemam ni sa kim da pricam, jebi ga, a matorci nemaju pojma...frkaaaaa....ne moram nista dalje da vam pricam....ako ima nekog neka se javi...
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: Moze neka pomoc?

Post by coacoa »

E jbg,,,
Stvarno je bzvz kad nemas ni sa kim ni da razgovaras o problemu....
Kako brate ni sa kim????

Slusaj, ne razmisljaj o glupostima pod 1. Ili bolje reci, razmisljaj sta ce biti posle , kada napravis te gluposti!!!!
Ovde ce ti se javiti ljudi koji ce ti pomoci u vezi telefona adresa i komuna, lekara i sl....I to jako brzo, sacekaj malo.....

Predpostavljam da ce ti mnogi reci -pali u komunu, ne znam...Ne znam ni da li si ti o tome razmisljao...?
U ostalom, koliko dugo si navucen, kako ga uzimas, i koliko dnevno....?

Ako je nesto malo u pitanju(mali zajeb , to ja tako zovem), jesi li razmisljao da li mozes to skidanje da odradis sam?

Pazi, koliko sam ovde provalio, ako se varam, ispravice me...Ovde su ti zaleceni i izleceni narkomani....
Zaleceni - koji duzi period nisu nis uzimali, da li uz pomoc tableta ili bez icega, koji su se navlacili i skidali, i koji su na terapijama odrzavanja(subutex, metadon isl).....
Izleceni - koji su bili u tom sranju i rekli VISE NIKAD - STO do dana danasnjeg nisu ni ucinili....

Mislim da je jako bitno sta ti zelis da budes, samo da se skines sada, najbezbolnije moguce(sto veruj mi i nije neki problem, niko jos nije umro od krize) - pa posle , sta bude bice....,
ili da zauvek rakrstis sa gudrom i nikada je u zivotu vise ne uzmes!

Jbg, iskreno ti zelim ovo drugo, mada i sam pripadam prvoj skupini!

Ako zelis da pricas, ja sam tu...Dok ti se ne jave ovi iz Banja Luke i okolnih gradova (ja sam bg),da te upute kod lekara, ili vec gde....
Pozdrav i drzi se !
Ne pravi sranja...i ne razmisljaj o njima...Probaj da smanjujes dozu dopa.

Eto , Nova Godina ti moze biti dobar izgovor za Novi nacin zivota!
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Moze neka pomoc?

Post by davor »

Prije nego napravis neko veliko sranje kako kazes,sjedni druze i dobro razmisli gdje ce to jos to odvesti...
Evo ja cu pitati ono sto coacoa predpostavlja ,jesi li razmisljao o odlasku u komunu?
Nije ni to smak svijeta vjeruj mi,ima dosta nas koji smo bili i skoro svi znamo da je to najbolje mijesto gdje bi se ti u takvom stanju u kakvom si sad trebao nalaziti..
Hajde razmisli ,pa se javi..
Od tog skidanja na suho kuci, nema nista,bar kod vecine
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Moze neka pomoc?

Post by cokapeace »

Ej..drugari su ti rekli,što i ja,...zato ću ti ja samo reći- NISI SAM I IMAŠ SA KIM DA PRIČAŠ! :wink:
Mi smo uvek tu!
Pozzz
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Moze neka pomoc?

Post by davor »

Stvarno ima li iko iz Banja Luke sa foruma?
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Moze neka pomoc?

Post by Modesty »

ne vjerujem da ima iko aktivan iz Banja Luke ovdje ali u B.L. imaju dvije nevladine organizacije Viktorija,ustvari samo viktorija i njihov broj se može ovdje naći..lično poznajem osobe koje tamo rade savjetovalište i dječko može da ode kod njih pa nek vide zajedno...oni imaju iskustva i sigurno ga neće ostaviti na cijedilu.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Moze neka pomoc?

Post by davor »

Pa hajde i to je nesto :smt023
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Moze neka pomoc?

Post by davor »

Vuce jesi ziv?
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Moze neka pomoc?

Post by cokapeace »

VUČEEeeeeeee ?! :shock: :roll:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
vuk1980
Posts: 2
Joined: Tue Dec 25, 2007 12:16 pm

Re: Moze neka pomoc?

Post by vuk1980 »

Hey, evo me...meni je i ovo kacenje na net na neki nacin poduhvat jer ovo radim iz internet caffea, a ne od kuce, tako da samo jednom dnevno(u slucaju,naravno,da imam casha)mogu doci ovde, pregledati postu i zadrzati se par sati...E ljudi, evo sada kada sam video 8 odgovora na onaj moj "vapaj", i kada sam provalio toliku kolicinu iskrene dobronamernosti, humanosti i zelje da se pomogne nekome ko je u istoj, ili slicnoj nevolji-odusevila me je.Ali stvarno…Hvala vam svima, sigurno i ne moram da vam pricam koliko mi ovo znaci jer, manje-vise, svi prolazimo kroz slicne tripove…Uglavnom-neko, tj. Modesty je spomenula neku organizaciju imenom “Viktorija” ovde u BL. Gde ih mogu naci, adresa, telefon, web site…? I da li neko od vas zna nesto o njima(pre svega mislim na to da li je to neka ozbiljna varijanta, jer sam se, na zalost, uverio i u postojanje nekih sarlatanskih NVO, koje se kobajagi bave ovim problemom, a koje ustvari samo maznjavaju lovu nekom supljom spikom…ufffff, gde ja odoh…slobodno me zaustavite kad se ovako zanesem )? Rekoste da postoji jos jedna organizacija…o cemu se tu radi? Za sada mi, znaci pre svega treba neko sa kim bih mogao da svakodnevno(tj.dovoljno cesto) popricam, podelim iskustva, probleme...ma znate sve, nema potrebe da ovo pisem, znam.Zbog toga bih voleo da uspostavim kontakt sa nekim iz Banja Luke, sto ne znaci da ne zelim da nastavim da ovim putem kontaktiram sa vama, i sa jos ljudi koji se pojave...Uglavnom, dragi moji, svima koji ste se javili puno hvala, od srca na vasim recima podrske i pomoci, i najvise zbog toga sto pokazujete da vam je stalo...(Svojevremeno bih ja ovu spiku nazvao usranim patetisanjem i propratio gestikuliranjem povracanja, jer sam bio "faca"...hmmmmm....Boze,Boze...) . Ukoliko nekoga ima trenutno neka se javi, ja sam ovde jos nekih pola sata-sat...Eto! Sve vas puno pozdravlja Vuk!
Post Reply