ANONIMNI IZ CRNE GORE

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Svire »

Ni ja ne znam nista za Mariju. Nadao sam se da ce da se javi, da mozda krene na grupu?! Nista :!:
jaojao
Posts: 3
Joined: Sun Sep 07, 2008 3:28 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by jaojao »

pa evo da dodam da su mi malo ova dva posta ipak bezveze. naime kad sam ih poslao bio sam prvi putu na ovom forumu i jedno sat-dva prelistavao postove anonimnih iz c.g.
mallo me zasmetalo menkanje odredjenih osoba pogotovo vas starijih i ulogirao sam se iskreno samo zato da ostavim neku opasku.
ipak, zelim reci da vas podrzavam sve u borbi sa osobnim demonima, na kraju krajeva i ja ih imam podosta, ne samo vezanih uz drogu,
cesto sam se skidao na suho, i uspijevao, ali sam shvatio da se je ne zelim skinuti i da koliko god to bila agonija jednostavno mislim da cu uvijek biti na nekom opijatu. ima nas i takvih i to je zivot kakav volim, pa makar on radi toga i ranije zavrsio.

ovo nije mjesto za ispovijesti ali je ne mislim zapocinjati jer ne mislim dalje pisati. blabla

ljudi drzite se
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Pooooooooooozdrav svima kolko vas ima, a posebno Sviresu i Bojanu..Zoni, Bakuti, Sasi... ...Znaci, znate....Imacu o cemu da pricam. Ne bjese recidiva...A grupe...Citirala bih nekog, al necu ovom prilikom. Ma, grupe-Ma, da nismo sami odlucili...jao-jao-Mrka kapa..ne bi nam niko i nista pomoglo..Dugujem post (ne na ler:)..Dugo nisam bila ovdje.. A i ime topica nije adekvatno da pisem..Nisam mnozina, iako sam visestruka licnost:}Daj, bojane..Novine bi pisale o meni:}}}SVET PLJUS- a vi bi davali izjave i dobijali kes jer ste me poznavali...
Pozdrav padruzji maji!!!!!!!!!
Necete me se tako lako otarasiti?!:Zar ste stvarno pomislili?!
Svires, drago mi je sto si u grupi sa iskrenim, inteligentnim momkom kao "vodjom"...D....kom nije prva knjiga koju je procitao "12 koraka"..JBG-Svi smo bilo/ smo u istom shitu.......Eto i knjiga-to mi je 1. `e procitah i dade mi jedan doktor nekolko termina da naucim, pa ako budem dobra da postanem vodja i (ne mogah d odolim-ovako nesto se desilo, al nisa akter ja) kaze da so vodili dvostruki zivot...A da ne procitah knjigu, ne bih znala?!!!!!!(Naravno da sam ironicna!)D. s kojim si u grupi je za respect.Nebitne su shitty knjige,covjek zna sta prica...Ne sluzi se tudjim rijecima i nema tutora.A nikoo nikom ne moze pomoci bolje nego zavisnik zavisniku...heheh...Zasto ublazavanje i tu?! Pa narkomani smo..jesmo/ bili smo..

.Intuicija me nikada nije prevarila-jedna od rijetkih stvari:}
Sve je to sjajno, krasno i bajno...) Al, nismo svi isti...Ja napr. nisam definicija?1Ni ti Svire...ni gore navedeni ljudi...Ne moze me NIKO definisat ....napr. ako se smijesm...euforicna sam...ako placem..djavoli mi vire iz glave...Sto me ubijalo u pojam..
Ne shvatite me ogresno, kome grupe pomazu...Koji god vid izlecenja..Wait ago!...Ali i od atmosfere, stava, sastava ljudi na grupi zavisi..Kako bismo sjedjeli sa nekim sa kojim se ne razumijemo, il ko koristi rijeci stranog porijekla u pogresnom kontextu da bi "ispao pametan"....Daj..jao-jao..Jeste, postalo je bilo smijesno.."Ukoliko nisi zadovoljan u apstinenciji"....utulio si ga!...
Bakuta...Tebi poseban pozdrav i podrska...
A ponavljam se...Nit sam Anonimna, nit iz Crne Gore...xexex..Nemam drzavljanstvo..Treba 100e za polaganje ispita iz maternjeg jezika:::}}
MA bice para, samo sala mala
sanela, veliki pozdrav...Evo mene again da malo..hm sugerises...Vraticu se na svoj topic....
Svire...ne budali oko tih jednacina, omunjices ti to...Vjeruj meni! Jesam te ikad slagala?!:}


Samo neka smo HELLO!
Last edited by heroinapg on Wed Sep 17, 2008 4:00 pm, edited 2 times in total.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

jaojao wrote::drinkers: :rock: :vom:

yeah

Neka ti nije bilo zadnje ovdje i neka si nam rekao...Za sve postoji razlog, pa i za ovu pisaniju/ kucaniju-jer kontam da si u pravu,dobrim dijelom!!!!! bar sto se izzuzetaka tice..iz te bajke, basne, price..O tom potom...Trenutno se bavim zivotom..Aj napravi izuzetak da Ti ne bude poslednji post?!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by saša-ex »

Eeeeeej, pa gde si bre? Bacila si nas u brigu, bar mene u stvari... :D
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Zona Sumraka »

pozdrav mala :)
drago mi je da si opet sa nama...
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Svire »

HELLO! HELLO! :smt039
Ma, znao sam ja da ces da se javis PDT_Love_01 . Samo neka si ti HELLO!
Evo ja sam juce izvukao Jackpot - HCV :smt031 :smt026 :rock: . Bravo ja. Sve se vraca, sve se placa!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Baba Naca »

HeroJina, dobrodosla nazad!
heroinapg wrote:Ne bjese recidiva...
Dobro je, kroz sta si prosla, bravo za tebe!
Ljubi baba.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by bojanol »

O je, Max se vratio. Pozdrav.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Max is on the road again, Bojane! (zasto na ovom topicu komentarisemo, no svakako smo...ovaj, sam visestruka licnost:}
Post Reply