ANONIMNI IZ CRNE GORE

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Dodacu nesto sto sam vjerovatno trebala na pocetku.
NA u PG-u, zenska grupa broji (zasad 3 clana). Postoje jos, valjda, 2 grupe-muske. ("moja" grupa funkcionise nepunih mjesec dana)
U citavoj Crnoj Gori samo u PGu postoji grupna psihoterapija
Znaci, u ovom sele-vele-kazu gradu velik je ovaj 1. korak i VELIKI covjek(na 1. mjesty), Dr. , Boziji izaslanik ga je pokrenuo :!:
Mene je pokrenuo. On je jedini covjek koji nosi tezinu svog zanata.
"Lako" mi je kritikovat?! NIJE
Ranije sam lutala i isla kod Drice koja ..samo sto mi nije davala dope-hope (istina je istina).
To mi nije opravdanje, ali iz neznanja, nehtjenja pa i iz prevelike-ili pak ljubavi se prave ogromne greske.
PA I NAJTEZE I TESKE
A kako je ici pjeske?:)
Do mora nam je 30ak min minutaza, do planine isto-postali smo nezavsini, pratimo trendove-bas smo cool i in :butthead: uh!
Imamo sve, samo sebe ne
Napominjem da je VASA VASA RIJEC bijelog zlata vrijedna..


U malim se bocicama otrov krije..U mom rodnom-ne srodnom gradu je ukupno 169,132 stanovnika(sa oklinom)-veli Wikipedia, a ja kzem i manje.. :vom:
da sam naisla na 12 koraka i Vas i vas ranije, mozda....
ali
SAMO DANAS
Za sve postoji vrijeme
ENTER

Hvala!
cuban_Lunx
Posts: 22
Joined: Wed Jan 02, 2008 8:48 pm

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by cuban_Lunx »

super je vidjeti da postoji ovakav forum...ja sam novi chlan,takodje zavisnik.. :) apstiniram 2 mjeseca..trenutno ne umijem nista vise reci...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Pcelice:)
NOVI CLANU..KO CE TI POZELJETI DOBRODOSLICU U JATO,AKO NECU JA?:)
KOrak po korak
Nemo` diktafon da koristis il kameru?:)
cuban_Lunx
Posts: 22
Joined: Wed Jan 02, 2008 8:48 pm

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by cuban_Lunx »

imamo mi nekog ko je zaduzen za diktafone,przenje i pecenje narodne kuhinje sa hamburgerima//matica nasa...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Kaze se "NA" NARCOTICUS ANONIMUS "-anonimni, zar ne il da?:)
Da smo htjeli, ostali bismo anonimni..ali ne Narkosi..stopili bi se u sredinu, kraj ili pocetak
ALI..
TU SMO GDJE SMO
CAK I U OVOM VELESELU OD PG
...Cuban..Ti, ja i znas jos ko cemo zajedno na Kubu?:)
cuban_Lunx
Posts: 22
Joined: Wed Jan 02, 2008 8:48 pm

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by cuban_Lunx »

da da da....!!!
ima tu jos savjeta al pazi teko smo poceli...koliko ce ih jos biti..jedva cekam da naucim jos nesto...
ove grupe su duplo korisne...
svasta od nas moze da se nauci...eeeee
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

H
A
L
T

Hungry
Angry
Lonely
Tired

Ima smisla, zar ne
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by lizard »

Nema smisla!
Nisam iz crne gore:)

Uhvati sebe kako pijem od 20dec. 1,2,3,4,5,6,7 i kusur flasa zesce!! HeHe ebote folklor! Svi odmah u kolo! Sinoc imao nekog posla u firmi i sjeti false u gepeku? Vodi se ko dodatna oprema :D
Asik voda meraklijska :rock: Tesko meni sa mnom! Umalo i duhan da zaboravim :D
Kad gledam kako radim ove korake, jedan naprijed, dva nazad.... vazno je da se krece, ne mirujem :rolleyes: 8)
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Ipak se (o)oooooooo krece.....
:)?
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE-DR!

Post by heroinapg »

U IME SVIH NAS KOJI SMO OVDJE..NAS MANIPULATORA.."ne vejruj narkomanu, sve sto kaze,slaze"..U ime onih koji su na nebu....
MORAM DA KAZEM!
SVJESNA SAM SVEGA-SADA!
SADA!
Niejs vakojme mjesto u ordinaciji!
dok en izbacim ovo iz sebe..ostace da me grize kao crv..ZATO...
Lijecila sam se sama-drogom.."samolijecenje"..Ali, ja, manipulator, pametnija od svih..isla sam kod Dr(zenski rod).KOJA JE RADILA SVE STO NIKO! NA FORMU NE RADI!..kadgod bih otisla..bilo da apstiniram po godinu dana!(pise sve!), bilo da sam "nagrdjena"..BILA SAM ISKRENA..zeljala sam da arzgovaram!Vise se ona zalila meni, nego ja njoj! pricala mi je kako je sinoc zaspala!Sta je sve mixala?!Narkosu da se otkrivaju "tajne zanate"..jednom prilikom sam mami dala pola tablete koju ej ona meni prepisala za psavanje (Za paadvicare-Boze, oprosti mi1)-zena se 3 dana nije mogla pomjerit-a uzima sedative!
NE MOGU ZBOG MAJKI KOJE NE ZNAJU DA SU DJECA BILA UPUCENA DA NE KAZEM..BLA SU UPUCENA KAKO DA IM JACE DJELUJE!!Neko iz njene porodice(ISTINU PISEM-necu da stedim-) je uzimao i uzima..taj neko je uvjek imao ljekove-ljekove
CITAVA TA ZGRADA JE PRODAVALA LJEKOVA
OOva koja vam pise ej imala umriejt jer mi jeprepisala trodone ui blokatore i koz ans ta jos (Da atta nie bio sa mnom..ne bi mi vejrovali!-moji-NE MORATE NI VI)
al, znajte..da bih..STA BIH?!!!!!!!
SVAKO SVOJE NOSI! AL ne bih se bavila onim sto ne znam..Ne pisem na portugalskog, iako mogu ukljuciti neki prevodilac il rjecnik?!
NIAKDA NIJE RADILA TESTOVE..LJUDI SU U VSKAKKOM STANJU DOALAZILI-NESVJESNI-ne mogu zaboraviti DIJETE-od 14 godine!!!!!!!!!!!!!!EJ kom je "morala" dat trodone!ej
jer se navukao
Njoj ej ponestavalo faximila pa je od Dr. koji sada (Falla Bogu! radi) uzimala.
Pricali su mi "Ona je super..Stogod trazis, dace ti"..da, samo nije drogu..(HER)
:shock: SVEJSNA SAM STO PISEM!
JA SAM SRECNA!IMALA SAM SRECU STO SAM NAISLA NA COVJEKA KOJI ZNA STA JE NAS! PROBLEM! AL BAS ZNA!
Mozda nisam bila spremna da se skinem..MOZDA!
al to ostaje kao mozda
s 2. strane-pravi Dr. mi nije terapiju dao kad sam otisla izdrogirana..
ON JE NAPISAO STA JE U PITANJU!
RECITE D SAM MANIPULATOR, RECITE DA SAM..
NEKA SAM..JESAM
PONOSIM SE!
AL NE ZELIM (posle mog odlaska kod drugog Dr.-bez moje price!) uvedena joj je kontorla-testovi davanje JEBENOG trodona i flormidala-OD KOJEG JE POLA MOJE PODGORICE POPADALO
Smrkao se i smrka legalno-ALO uz dop!
i svi znaju..a niko ne zna
ZASTO PISEM OVO!
DA PROCITA KO TREBA!
Pravi majstori ne odaju tajne svog zanata!
I ja sam usrani fakultete zavrsila, pa nisam od toga............
UH....
SRECNI SU LJUDI KOJI SU DOSLI DO SEBE-SRECNI KOJI IZLAZE IZ PAKLA.
SRECNI KOJE JE NEKAO ZAPITAO :"KAKO" ZASTO
NE BISMO TRAZILI POMOC..DA NAM NIJE TERBALA
JEL VAM/NAM TERBALO SAZALJENJE, TJESENJE!
NE!
mani en-a nisam nista posebno
TREBALA MI JE PRAVA, JAKA RIJEC! ZNALACKA!
nadams e da cu se zaustaviti...ali, klinac mi neizlazi iz glave "mora mu dati trodon"-LJUDI, BAS DIIIIIIIIIIIIIJETE
apstiniram po godinu dana..dodjem na casicu razgovora..ona meni punu saku recepata JA KUCI S PUNOM KESOM LJEKOVA
I UKURG
TU SAM!
Post Reply