ANONIMNI IZ CRNE GORE

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

necu..ne zelimd a ga brizem
ako ne sbog sebe
NECU ZBOG ONIH KOJI NE MOGU PRICAT I REC!
ZBOG ONIH KOJI NISU UMRLI ZBOG "SAMO" ZBOG DROGE..NEGO SU NAUCENI KAD,KADA KAKO!
te jadne majke nece ovdje pisat...
IMALI SU PUNU KESU
HTJELI SU VISE
:cry:
DOBILI SU NEBO!
POSLEDNJU STRABNU NOVINA..Neki su sahranjivani samo u prisustvu roditelja, tajno!
a Zznam/znamo sta im se desilo i DESAVALO
Porodica-prorok ili porok!
SVI MI IMAMO PROBLEME- SVAKA PORODICA NA SVOJ NACIN-NISU NAS NASI GURALI DA UZIAMMAO-AL NESTO JESTE-MI SAMI
a pricali smo ocemu smo mogli!

ZA SVE MOJE SUGRADJANE I CRNOGORCE-pocivajte!!!!!!!!Mirno :cry:
NEKA VAM ANDJELI PJEVAJU!!!!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

jos samo
NE KRIVIM NJU-uh..........
KRIVIM KRIVIM KRIVIM ODAVANJE ZNANJA NEZNANJA
KRIVIM SEBE STO SAM ZAVISNIK..KRIVIM NJIH STO SU OTISLI..KRIVIM NERAZUMIJEVANJE-NE PRAVDANJE-NEGO NERAZUMIJEVANJE-JER NIJE NAM POTREBNO ULMJULJKIVENJE0-BICE BOLJE
TREBAMO ZNATI DA NIMALO JEDNOSTAVNO NIJE IZACI IZ PAKLA..JEDNOM KAD TE PRONADJE
Drogu 1. uzimas ti oa ona Tebe
POCIVAJTE U MIRU

:cry:
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by adam* »

Ma gde nema droge u C.G............breeeee..........pa jesu oni svesni ko im je komsija(Albanija-Kosovo).........pa sve preko Skadra camcima...........ma dajjjjjjjjj..........sve ja to jako dobro znam..........radio sam u C.G. 6 god........90-tih svu gandzu sto sam na tone ko hrcak slagao je odatle.........Tuza itd..........a o heroinu da ne pricam.......kakvih crnih 2-3 narkomana ili 20.........hahaahahhahahhaha.........pa ja sam ih samo u Budvi i Kotoru upoznao bar 50 a o Podgorici da ne pricam.......sranje je cak sto se tamo prvo pojavilo u vecim kolicinama.Jbg Albanici imaju racunicu:1g trave 1 metak a 10g dopa jedna puska.......to sto kenjaju po novinama je igra vlasti u kojoj oni ni pod razno nece priznati da im je omladina u kanalu od te silne trgovine deceniju kasnije a obogatile su se baje i same.Ja znam gomilu primera da su likovi koji drza kaffice po primorju radili i sa gudrom i to ne na malo......zato i voze A8-ce..........ma dajjjjjjj..........krimosi su najgori....
Jedino sto nisu imali(na pocetku) jeste Ex i speed,to smo im mi donosili sa severa.....mada sada imaju i to.

Nemoj mila da tripujes da si "ruzno pace" u toj Crnojjjj Goriii......jer nisi........to ja znam koji sam najdalje odatle a trebala bi da znas i ti..........

Pozdravljam te puno........
cucla cucla cuclica
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Modesty »

Bojim se dragi Adame da nisi shvatio ironiu u njenom pisanju.
Eto vidiš heroina o čemu ti pričam konstantno.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by adam* »

Naravno da sam shvatio draga Modesty pa ja sam kralj ironije.........hi hi...............samo me je iznerviralo to kenjanje ljudi koji upravljaju drzavom pa tako i medijima.........da su kao sto ona kaze:"Svi divni i krasni"..............e pa ja znam iz prve ruke da nije tako........cak su oni bili glavni dobavljaci za ovih 10-15god
cucla cucla cuclica
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Modesty »

pa ja vjerujem da i ona tako misli,zato ti i kažem da možda nisi shvatio...a nije teško ne shvatit moju prijateljicu kad tako piše :D :wink:
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Adame?
Jel moguce da pricas svasta o crnoj Gori?:)
Ipak ne mogu da vjerujem da si me tako skontao
IRONICNA, NARAVNO-LJUUUUUDI

Tvoja prica je fakat..ali moja isto govori-bar jechi da to kazhe
ili..procitao si..pa rastumacio..kako oces:)
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by adam* »

:-({|=
cucla cucla cuclica
cuban_Lunx
Posts: 22
Joined: Wed Jan 02, 2008 8:48 pm

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by cuban_Lunx »

hahahahah..smijesno...zbilja smijesno...
cg nije mjesto u kojem moze da uspije bilo sta sto zavisi od nas LJUDI!!
pa iako su to "samo" grupe anonimnih..ahhahha
pricamo o nekim komunikacijama izmedju redova,daj ljudi recite sta imate,ne budite samo "fine " i "iskrene" curice...daj i oni znaju tamo sta smo mi:narkonmani,zavisnici...znaju sta mogu ocekivati od nas...ja evo i ovjde kazem da sam vjerovatno jedna losa osoba,losa djevojka,al tamo sam samo zavisnik i zbilja zelim da svi tako shvatimo grupe...
evo mi tresu ruke uhhhhh...stvarno sam se bila iznerivarala na posljednjem sastanku ..doktor i djevojka ocigledno znaju nesto sto kao mi ne bismo smjeli znati,a opet mi znamo to isto samo se nadamo da oni ne shvataju da mi znamo,i svi razmjenjujemo "znacajne poglede" i pravimo se blesavi..eto to su cg grupe (ne)anonimnih!
sad za kraj boli me ... za sve to...ako se ne promijeni odustejem jer necu da se nerivarm zbog drugih,a upravo to radim vec dva dana.. :) napisah,poludjeh i zapalih cigar...ma kako god stvarno nas mentalitet je za "pohvalu",Boze hvala ti sto postojimo ovakvi...katasrofaaaaa......
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Amin!

postoje greske..ali..svako svoje..kolko moze
Post Reply