ANONIMNI IZ CRNE GORE

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by maxlo »

:wink: :idea:
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

..........ooooooo.da:)
unconscious
Posts: 5
Joined: Fri Jan 18, 2008 6:52 pm

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by unconscious »

Veliki pozdrav za sve ucesnike foruma!
Evo i mene po prvi put sa vama!
Ja sam narkoman iz Podgorice. Imam 25 godina i vec nekih tri godine aktivno uzimam heroin, a poslednja tri mjeseca i intravenski...
Jako puno puta, odavno sam prestao da brojim, sam pokusao da se "skinem" sa dop-a... Sto "na suvo", sto uz neke glupave terapije koje mi je propisao ljekar od kojih sam bio kao biljka, potom sam prosao i metadonsku terapiju... Nema sto nijesam probao, izuzev subutex-a... Ali, svaki put sam se vratio heroinu... To vam je, vjerovatno, poznata prica...

Zasto ja ovo pisem... ZATO STO MI TREBA POMOC!!!

porodica je odavno digla ruke od mene...

Sam sam i nemam nikog ko bi mi pomogao...

I pored toga sto sam narkoman, radim i studiram... Snalazim se kako znam i umijem da nabavim dop... Ali ne kradem i ne varam nikoga da bih do njega dosao!

Trenutno sam na poslu, pa ne mogu pisati vise!!!

UGLAVNOM! LJUDI, MENI STVARNO TREBA POMOC!!!

ZA POCETAK MOLIM NEKOG IZ HRVATSKE DA MI NA E-MAIL ILI PRIVATNOM PORUKOM NAPISE NA KOJI NACIN I U KOJEM GRADU I NA KOJOJ, PREDPOSTAVLJAM PRIVATNOJ KLINICI, MOGU JA, DRZAVLJANIN CRNE GORE, DOBITI SUBUTEX I KOLIKO KOSTAJU TE TABLETE.

MOJ DOKTOR MI JE KAZAO DA BI MI DVIJE KUTIJE OD PO, VALJDA, OSAM MILIGRAMA BILE SASVIM DOVOLJNE ZA DVA MJESECA, KOLIKO PREMA NJEGOVIM RIJECIMA MENI TREBA DA BUDEM CIST ZA POCETAK DA BIH NASTAVIO DALJE UZ NJEGOVU POMOC BEZ HEROINA.

DAKLE, MOLIM VAS DA MI JAVITE KAKO STRANI DRZAVLJANIN MOZE DOCI NA PREGLED U DUBROVNIK, SPLIT ILI ZAGREB I DOBITI TERAPIJU SUBUTEXOM...

KOD NAS U CRNOJ GORI TAJ LIJEK JOS UVIJEK NIJE LEGALIZOVAN, IMA GA NA CRNOM TRZISTU, ALI JEDNA TABLETA KOSTA CIJELIH CETRDESET DO PEDESET EURA! A JA NEMAM 40*60, ODNOSNO 2.400 EURA ZA 60 TABLETA!!!

NADAM SE DA CE SE MEDJU VAMA NACI NEKO VOLJAN DA MI POMOGNE I DA CEMO NEGDJE U HRVATSKOJ POPITI KAFU ILI SOK ZAJEDNO, KADA DODJEM NA PREGLED I PO TERAPIJU...

VELIKI POZDRAV IZ, DANAS SIVE, HLADNE I KISOVITE PODGORICE!
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by maxlo »

Dobro jutro podgoricani :wink:
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Dobro jutro maxlo
Sta radi Crnogorac kad ustane iz kreveta?
Odmara se od spavanja!
Dobro jutro, brate Srbine!:}

nemo`te mi brisat post-ovo nije politika
this is not America
Pozdrav za sve ex i one koji ce bit, al ne znaju, bar ne jos!
Igra rock`n`roll cela Jugoslavija..zar ne vidite? :rock:

Neka sam vam ja rekla...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Modesty »

Živjelo bratstvo i jednistvo :wink: i poneko odcjepljenje :mrgreen: ;-)
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Smr fasizmu!:P
Zivjeli vi nama i meni:P

Mrzim ove instant smajlije
unconscious
Posts: 5
Joined: Fri Jan 18, 2008 6:52 pm

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by unconscious »

Pozdrav HeroinaPG!!!

Kratko cu ti odgovoriti sada... malo kasnije cu ti ponovo pisati... Vjerovatno na private...

Fizicka kriza meni i jeste problem!!! Nijesam u prilici da lezim kuci nedjelju dana, jer cu ostati bez posla!!! Zbog toga mi treba sub.

Vec sam konsultovao jednog doktora iz Zagreba i cim primim platu pakujem se i odlazim na pregled...

Volju imam i ne hvali mi!!! Ali mi je frka od fizicke krize... A koliko sam iz razgovora sa doktorom saznao, sub. rjesava i djelimicno psihicku krizu ako se uzima kako treba. Ne ova podgoricka varijanta, jedna tableta izmrvljena i usmrkana... nego topljenje pod jezik i tacno onako kako ljekar propise...
A dio psihicke krize rjesava zbog toga sto cini da se pacijent osjeca dobro...

Znam da mi je sub. jedini izlaz!

A sto se drustva tice, odjebao sam ih sve vec. Kontaktiram samo sa svojim dilerom...
I njega cu smjestiti tamo gdje mu je mjesto, samo da prevazidjem krizu...

Uzgred... Mislim da se poznajemo, ali to neka ostane misterija...

Ne zelim da ti otkrijem svoj identitet prije nego sto se "skinem", jer znam da bi onda ti mogla ponovo posegnuti za dopom...
Ne sumljam u tvoju volju, ali sto je sigurno sigurno je!

Bolje ovako!

Pozdrav i tebi i svima na forumu!!!

Ocajni podgoricanin...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

A kako se i ne bi znali u ovom veleselu?!
al nije prica o tome..Kapiram te..Nisam ni ja smjela sebi priustit slobodne dane da se "skidam"
ali...
Drago mi je sto ces stavit ljude dje im je mjesto..Al kad vec kreces isplaniraj kako i sto posle sub.. jer to je instant resenje..
A da postoji takvo resenje........
SVAKO DOBRO!
Pisi pisi

A sto se recidiva tice...Svjesna sam kad i kako se moze dogoditi..budi i ti..
A kad ja dop uzmeme-znace se, vjeruj mi..Ne ti, nego SVI!otvoricu sezonu na "Milenijum"
A milo mi je sto imas na umu i to da bi susret-bar preuranjeni mogao imat takvo "dejstvo"
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by maxlo »

I meni su se do pre pola godine mostovi i zgrade vrteli po glavi.........kakvi bre mostovi pusti tu pricu.....
Heroina pozdravlja te brat srbin.............ma bratstvo i jedinstvo breee
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
Post Reply