ANONIMNI IZ CRNE GORE

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Na kraju i na pocetku-POTREBNI STE MI! Potrebne su mi vase rijeci i iskustva..Kritika-bilo dobra ili losa..Ne bih bila ovdje..Hvala!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Modesty »

Dobro je malena..to je več lijep korak u napred :wink:
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Hvala, Modesty:)
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Modesty »

zapamti to da je narkomanija teška ali ipak izlječiva bolest ...drži se :wink:
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Pamti pa vrati:)

Zapamticu..Vjeruj mi, a sama znas da ocu..Mozda sam zato spomenula 1-uvjek..
Modesty-volim tu rijec i znacenje
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by coacoa »

//.....ja sam pradila isto posle 3-4g a šta to znači,znači da način lječenja nije bio podoban za naš,tj. adekvatan našem problemu.....prošla sam razne tretmane,komunu ali ništa da bih na kraju svatila šta je moj problem...o tome neću sad ali ti hoću reći da dobra psihoterapeutska seansa,neravno ne jedna nego puno njih uz adekvatne ljekove može da napravi puno...može da skida sa ili iz neše psihe sloj po sloj i da tako dođe do nešeg pravog ja...droga na stranu..treba da ostanemo razgoljeni mi i da se vidi šta nas to tera na drogiranje..nije problem droga nego ono šta mi nemožemo da nosimo i sa drogom samo anesteziramo taj problem.
preporučujem ti toplo dobro neuropsihijatra koji koristi savramenije metode i koji je ujedno psihoterapeut....//


E to ! Bravo!
Ma i ja sam se navuko posle 2 godine ponovo, i skoro sam relativno skontao da mi je potreban neuropsihijatar.
Otisao sam u manje mesto u sumadiji, odakle sam rodom, jer tamo" radi neka nova, pametna, a i moje je godiste " doca.
...da ne smaram sada o njenoj nestrucnosti, u ostalom i nova je, ma...uzas....
Izaso sam ko popisan, gori nego sto sam i dosao , sa pripisanim Zoloft om (blaga depresija)!
Pogledo na netu sta je taj zoloft, i tek tad se ubedacio i popizdeo sto sam uopste i dosao, znajuci da je nova, da nema blage veze, itd...!!!!

Hocu da kazem da DOBAR NEUROPSIHIJATAR KOJI KORISTI SAVREMENIJE METODE I KOJI JE UJEDNO I PSIHOTERAPEUT, MOZE PUNO TOGA DA RESI!!!!

Jbg, ja i dalje ne uzimam nista, i u potrazi sam za Dobrim Psihicem !
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Modesty »

ne znam odakle si ali ja iz Bosne udem u Bg u ordinaciju Singidunum......www.posingidunum.com
i psihu ne liječe samo lijekovi nego i kvalitetne psihoterapeutske seanse....bitno je vjerovati doktoru kojem ideš i nije nama da procjenjujemo da li je ljek dobar..jar smo onda opwet mi sami sebi doktori i šta će nam onda tuđe pomoć a očito je da nem treba....moraš imati povjerenja u doktora i vjerovati u to što on radi sa tobom.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by heroinapg »

Modesty!
modesty!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by Modesty »

kaži malena :D
User avatar
narko
Posts: 180
Joined: Tue Sep 25, 2007 1:44 pm
Location: more

Re: ANONIMNI IZ CRNE GORE

Post by narko »

tu smo :-D
I start to think, and then I sink, into the paper like I was ink...
Post Reply