Stare informacije 2007

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by joesspappa »

Modesty wrote:Hoću i ja sa tobommmmmmm šmrc...vodite me odavde ,bilo gdje osim u ludaru :cry:
Ali zasto ne tamo!? Tamo uvek ima mesta za jos jednog!!!

Imas skoro mesec dana da se organizujes za Split...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by Modesty »

:shock: :shock: :shock: šta ima u Splitu...evo mi torbe već spakovane :rolleyes: ajme,kamo puste sreće,puti damo dame nose.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by heroinapg »

Moj naklon joesppapa.TO JE TO-skromno misljenje heroinepg.Borba mora biti beskurpulozna, ili je nema uopste. Pozdrav svima koji apstiniraju
Pozdrav joesspappa-Online si...Od starta si mi na listi prijatelja (forumskih, naravno)-adda a friend, ovo ono :rolleyes:
http://forum.narkomanija.ba/viewtopic.p ... 934#p50934
Ima nekih caka, finesa, mozda ce nekom dobro doc
A to sto se heroinapg i ja nekad ne slazemo, to je nasa stvar. I ona i ja smo mladi u oporavku. I mladi u programu.
"samo" da primijetim, Istina mi je smetala, "samo" dok sam se drogirala.sada mi ne smeta. pogotovu ne istina realnih, stvarnih ljudi, koji stoje iza svakog postupka, rijeci...pappa do preach..Peace& serenity..NENASILNA KOMUNIKACIJA...
NIJEDNA PRICA NIJE SULUDA AKO JE DOBRO DONIJELA
by pappa Vs heroinapg
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by Baba Naca »

(Vidi prethodno: Str: FENIX i CRNA REKA CENTAR ZA ....)
Ljubi te Bakuta
Ja ne znam sta treba napisati! T.J. poruciti
Last edited by Baba Naca on Wed Sep 10, 2008 2:45 pm, edited 1 time in total.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by heroinapg »

baba Naca,(nemoj zamjerit, molim te)..A svima je potrebna istina-Neki je prihvate kao istinu=realnum, a neki kao da ih napadas. Nisam svu pamet svijeta pokuppila..jednostavan zakljucak i ja sam u pocetku ganjala ljude koji se ne ojavljunju na forumu, a meni su bliski.ca sam ih na fixne brojeve zvala.babuska...kapiram tvoje namjere, ozitivne i dobronamjerne. Ali-uvjek postoji ali...Dok oni sami ne budu htjeli. A tebi pruzam ruku.
MOGU LI DA PRISUSTVUJEM VASSEM SASTANKU.Joess bas sam u problemu
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by heroinapg »

VELIKI POZDRAV ZA N.A. BEOGRAD!
prenesite ponesto, ako vam nije problem...Ima nas koji bi zeljeli ponesto da "cujemo" kad imamo od koga
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by Modesty »

Baba Naca wrote:Ajde JoessPappa, malo kod Modesty, na stranicu molim te...(Delici moje ispovedi)

(Vidi prethodno: Str: FENIX i CRNA REKA CENTAR ZA ....)
Ljubi te Bakuta
Ja ne znam sta treba napisati! T.J. poruciti

ta to ima kod mne,jel neka rasprodaja :shock: :D
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by heroinapg »

When someone points out a shortcoming, our first reaction may be defensive. There will always be room for growth.”

Basic Text, p. 35

––––=––––

Recovery is a process that brings about change in our lives. We need that change if we are to continue our growth toward freedom. It’s important that we remain open-minded when others point out our shortcomings, for they are bringing to light opportunities for us to change and grow. Reacting defensively limits our ability to receive the help they are offering us; letting go of our defenses opens the door to change, growth, and new freedom.

Each day in the recovery process will bring an opportunity for further change and growth. The more we learn to greet change with an open mind and heart, the more we will grow and the more comfortable we will become with our recovery.

INSPIRATIVNE MISLI-Just for today-samo danas princpi..Na dolje navedeni link imate opciju da se upisete i svakodnevno dobijate ideju vodilju za DANAS
http://www.jftna.org/cgi-bin/dada/jft-n ... ist/jft%20.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by joesspappa »

Krecem na odmor, pa bih voleo da podnesem mali raport...
NA u Beogradu dobija polako svoje obrise. Ono sto valja se desava. OPORAVAK. Dolazi nam sve vise i vise ljudi. Sjajnih, mladih, pametnih i lepih. U potrazi za iskrom ljubavi i osecaja pripadnosti. To je ono sto i mogu da dobiju i dobijaju bezrezervno.
Godinu dana je skoro od pocetaka NA - SRBIJA. Grupa se uvecava, na opste zadovoljstvo, pioniri oporavka. Veliko je zadovoljstvo biti tu. Raznorazni ljudi nas posecuju, uglavnom prijatelji iz drugih zemalja koji su dugo u oporavku. Koji imaju dug niz godina cistoce, iskustvo i znanje. I dobar zivot.
Ovom prilikom bih sve zavisnike i one koji to nisu, sve prijatelje, sve ljude dobre volje, pozvao da u Beogradu od 15.do 17. avgusta 2008, upoznaju program 12 koraka i NA ljubav na delu. Odrzava se konvencija povodom proslave godisnjice.
Detaljnije informacije ce uslediti. Ono sto je sigurno da cemo mi biti tamo.
do tad ostajte mi zdravo i cisti ...

JUST FOR TODAY - http://www.aasrbija.com
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by Baba Naca »

SRECAN RODJENDANAC, joesspappa
Ljubi te Bakuta!
:rock: :rock: :rock: :rock: :rock:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply