Stare informacije 2007

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by SuperSynthetic »

Pa sta reci, posle 20 i kusur godina na gudri evo napravih 6 meseci bez icega. Idem svaki dan na sastanke naravno. Prvi put mi se dogodilo da bez ikakve gudre, alkohola i pilki budem dobar sa samim sobom a i da normalno funkcionisem sa okolinom, cak i radim i zaradjujem. Na NA sastancima sam po prvi put poceo nekako da slusam druge jer sam shvatio da su uspeli da prekinu i budu cool. Od starijih clanova sam cuo mnoge prakticno korisne stvari kad sam poceo da ih cujem i da ih slusam. Na pocetku sam naravno srao po programu i kukao ali mi je jedan stariji clan tada rekao " Ne razmisljaj, ne drogiraj se i dolazi svaki dan na sastanke " Meni je to pomoglo, savet je da se prvih 90 dana dolazi svakodnevno a koraci i program tek kasnije. Polako, polako ne moze sve za 1 dan. Na pocetku treba imati pametne noge koje znaju da dodju na sastanak svakog dana a sto se razmisljanja tice to mi je isto jedan drugi clan rekao "tvoj mozak je opasan kraj, nemoj tamo nikad da ides sam" a sto se tice Boga opet mi je jedan clan lepo rekao "postoji Bog ali to nisi ti".
Ovde ljudi koji ne znaju odmah krenu da tripuju da je NA program neka sekta ali sta reci na to - ako vam je tako lakse onda tako razmisljajte i drogirajte se. Mi se sastajemo da se ne bi drogirali i dobro nam je a ako bi i vi dobrodosli ste.

-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by zvrky »

Pa da zato ja i pricam da ste sekta ,jbg narkomanska posla staces...samo nek ste vi dobro to je najbitnija stvar.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by Modesty »

Ti si sektašica,mi smo u večini :-D :-D :-D :-D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by zvrky »

:-k :-$ mozda si upravu :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by Modesty »

Ko je u pravu dobije sirutku za jetru :-D :wink:
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by heroinapg »

cuitat
Last edited by heroinapg on Mon Mar 24, 2008 7:55 pm, edited 1 time in total.
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by legolas »

KOLIKO JA VIDIM DRAGI PRIJATELJI ZAVISNICI VAMA JE VAZNIJE DA SE RASPRAVLJATE I NATEZETE NEGO DA SE KONCENTRISETE NA '"CISTOCU'", AKCIJA JE ZA MENE BILA JEDINI IZLAZ, JEDINI PUT U ZIVOT.... POZZ L.
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by heroinapg »

.
Last edited by heroinapg on Mon Mar 24, 2008 7:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by SuperSynthetic »

Da je neko napisao da na NA sastancima moze da se zavrsi dobar dop, masa narkomana ne bi nista pitala i sumnjala jer bi im ono "dobar" bilo dovoljno objasnjenje i verovatno bi se u rekordnom roku pojavili da zavrse ali posto na sastancima nema"dobrog"dopa onda sumnjaju da su NA sastanci sekta.
Mogu samo da zamislim sta bi se desilo gad bi neko ovde napisao da se na NA sastancima deli dop za dzabe.
Da smo sekta podelili bi vam po malo dopa svaki dan i radili bi sa vama sta hocemo pa to vam vec rade vasi dileri, zar ne? Bar je dop jeftin u bgd.
E izvinite sto vas zadrzavam mozda vas diler zove, stiglo, stiglo ajde u blockove tamo je najbolji dop, el ste spremili gun? El ste kratki sa kintom? a? ili bi vi mozda na brdo po speed? Coca i nije nesto u gradu ali preplivacemo mi ocean za grumen dobre coce ako treba.
Na pocetku mog oporavka mi je jedan iskusni clan iz Londona postavio pitanje koje mi je puno znacilo "da li si spreman da u svoj oporavak ulozis isto onoliko truda koliko si ulozio u svoje drogiranje" ???

-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to ne zna.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by heroinapg »

PDT_Love_03 SuperSynthetic
pocetak kraja-kraj pocetka!
Post Reply