Stare informacije 2007

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by legolas »

Pappa ciao, ne moras da se izvinjavas - naravno niko nije savrsen, mislim da takodje nema potrebe za nabrajnjem raznih jezika itd. Mislim ako covek nesto radi onda treba da to radi kako treba i da ako nesto objavljuje - treba tacno da objavi da bi oni koji citaju dobili tacnu i POTPUNU informaciju. Nisi takodje napisao za sastanak u Subotu da je English speaking sa prevodjenjem na srpski ako ima potrebe...
Inace mislim da radis divnu i plemenitu stvar i da si shvatio da pravog oporavka nema ako ono sto si naucio i stekao ne predas dalje ljudima koji jos uvek pate. Svaka cast- SAMO NAPRED, SAMO DANAS.

A za DJavolovog slugu imam samo par reci: Dodji pa vidi, pa ako ti se dopada ostaces a ako ti se ne dopada niko te nece primoravati da ostanes.
A STA CE BITI SUTRA TO NI JA NE ZNAM, VAZNO JE DA SAM JA DANAS OSTAO CIST ! POZZ. L.
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by joesspappa »

Potpuno se slazem... mada mislim da je jezik kojim se govori na sastancima najmanji problem... jer ja sam jednom delio na engleskom iako sam smatrao da je moj engleski posle 5-6 godina nekoriscenja totalna katastrofa. Na srecu niko mi nije uzeo za zlo par gresaka, kao uostalom sto me niko nikada, evo za ovih 5 meseci, nije osudio sto sam nesto i kako rekao.
A i ako jeste, verovatno je bio u pravu... pa sam to tako i shvatio. Hvala Leoglas!!

Slazete li se da treba nastaviti sa prepiskom iz knjige... ovijeh dana pocinjem ponovo...
!!HUGS NO DRUGS!!

!samo daNAs!
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by SuperSynthetic »

Pa veliki nam je grad mislim bilo je krajnje vreme da NA sastanci zazive i ovde. Sto smo mi gori od New York-a ili Londona? Alooo ljudi bolje na NA sastanak svaki dan nego na shemu. Na sastanku mozes da cutis, mozes da pricas sta god hoces a mozes i da nikada vise ne dodjes, sloboda, bolje od dopa. Jedino sam na sastanku doziveo da narkomani uglavnom cisti funkcionisu bolje nego "normalni" ljudi pa i ja sa njima. I tako vidimo se na nekom sastanku uzivo.

-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez vere pati a da to mozda i ne zna!
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by joesspappa »

Super Prijatelju, super sinteticki... super bi bilo da nam dodjes kao super gost.. a mogao bi i ovde napises koju kako si ti to doziveo, preziveo...
Izvoli podeli sa nama Iskusvo, Snagu i Nadu...
Ako zelis live podsecam utorak i cetvrtak od 19 h u centru Beograda, Makedonska 23...

J F T 24/7
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by SuperSynthetic »

Yeah! Makedonska u bgd.
see you
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
djavolov sluga

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by djavolov sluga »

Legolase & dear Jossepappa, dolazim koliko ove nedelje. mislim da je cetvrtak izvesniji.
sada vec malo drugacijeg stava prema celoj toj prici, zahvaljujuci najpre jossepappi, looking fwd 2 C U.
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by legolas »

SUPER ! bas se radujem... WELCOME , mi smo uvek tu ..... SAMO ZA DANAS i MIR 24 h L.
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by joesspappa »

Samo izvoli... samo danas...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Biljana79
Posts: 43
Joined: Wed Feb 13, 2008 2:34 pm
Location: BEOGRAD
Contact:

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by Biljana79 »

Hocu, doci cu! Nisam imala pojma da postojite! Volim ja grupe, pomazu - uvek!!!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: N.A. - SRBIJA - BEOGRAD

Post by heroinapg »

"
Last edited by heroinapg on Mon Mar 24, 2008 7:58 pm, edited 1 time in total.
Post Reply