Zakochilo kod 8

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

I meni ga je žao, ali ja nemam vremena da nadgledam šta on piše po forumu.
Vlacko, banovan!
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

Poz saki :) Jesi mi to makla ban :)
User avatar
avdija
Site Admin
Posts: 58
Joined: Mon Apr 11, 2005 9:42 am

Post by avdija »

Hmmm, proslo je 15 dana od kako sam te banovao na ovom forumu. Da li smo napravili pravi potez sto smo te ponovno pustili na forum tek cemo vidjeti.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Zakochilo kod 8

Post by PROČITAJ ME »

........ JAOOO.... PA ČOVJEČE NE MOGU DA VJERUJEM DA VALJAŠ TAKVE GLUPOSTI.......... MA TJERAJTE BUDALU...... NACIONALISTU.... MI SMO SVI OVDJE KAO BRAĆA I SESTRE A TI ....... JOOJ KAKO ME IZNERVIRAO GLUPOSTIMA BUDALO SUVIŠAN SI..... TAKAV NE TREBAŠ OVDJE..... BANUJ TE GA...... KAKO SI GLUP NISI SVJESTAN GLUPANE NAD GLUPANIMA...... OVO SAM MORALA REĆI JEDNOSTAVNO SU ME NJEGOVE NAMJENSKE I PROVOCIRAJUĆE RJEČI IZBACILE IZ TAKTA........ OČITO SI OVDJE DA SE ZAJEBAJEŠ I PROVOCIRAŠ.....
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Zakochilo kod 8

Post by SuperSynthetic »

e ljudi cisto da vam kazem da u Beogradu ima anonimnih, mislim NA sastanci se ovde odrzavaju utorkom i cetvrtkom u 7.
U Sarajevu sam bio u decembru i kolko znam i tamo program radi a i u Zenici se odrzavaju sastanci takodje.
i mojne se svadjate, dodjite na sastanak-SAMO DANAS!
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply