Zakochilo kod 8

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Vlacko wrote:
sanela wrote:
Vlacko wrote: Herceg Novi . Srce Srbije !
Zar Herceg Novi nije u Crnoj Gori?
Nije Nije ! Odvojila se crna gora od srbije nekako ali ne damo se mi dolje u srpskom herceg novom . Pokrenuta je kampanja odvojanja herceg novog od crne gore i pripajanju trebinju i republici srpskoj radi stvaranja velike srbije
Čime si se ti Vlacko puk'o da mi je samo znati :roll:
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

nemojte me 2 na 1 . Previshe ste jaki onda za mene intelektualno kad se udruzhite tako . Ja bih molio ako mozhe kako 1 na 1, gospodin mozhe otvorit drugi topik ako ima zhelju.
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

Ne drogiram se ja sanelo , nisam ja narkoman . Nikad bio ako cemo realno.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Vlacko wrote:nemojte me 2 na 1 . Previshe ste jaki onda za mene intelektualno kad se udruzhite tako . Ja bih molio ako mozhe kako 1 na 1, gospodin mozhe otvorit drugi topik ako ima zhelju.
Duša draga, baš mi te žao... zovni svoju raju nek te brani od nas intelektualno nadmoćnijih...
User avatar
Gospodin D.
Posts: 18
Joined: Mon Jan 08, 2007 7:08 pm
Location: Sarajevo

Post by Gospodin D. »

:lol: pado sa stolice prijatelju nema anonimnih u crnoj gori a ni u srbiji to sigurno znam a to jedan na jedan hahahahaha ma nema potrebe
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

Nemoj sanelo da koristish te izraze dusho draga i tome slichno , i ovako me palish jebote sa samom chinjenicom da pricham sa devojkom po imenu sanela ! uf ! oznojio sam se pomalo svega mi!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Vlacko wrote:Nemoj sanelo da koristish te izraze dusho draga i tome slichno , i ovako me palish jebote sa samom chinjenicom da pricham sa devojkom po imenu sanela ! uf ! oznojio sam se pomalo svega mi!
Ja bih ti preporučila da više razgovaraš s djevojkama u realnom svijetu i ... nemoj zaboraviti da obrišeš monitor :roll:
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

sanela wrote:
Vlacko wrote:Nemoj sanelo da koristish te izraze dusho draga i tome slichno , i ovako me palish jebote sa samom chinjenicom da pricham sa devojkom po imenu sanela ! uf ! oznojio sam se pomalo svega mi!
Ja bih ti preporučila da više razgovaraš s djevojkama u realnom svijetu i ... nemoj zaboraviti da obrišeš monitor :roll:
Vazhi saki srce , odoh sad napolje , imam nekih obaveza , pa se chujemo . Poz
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Banuj ga
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

meni je stvarno zao ovog momka...vjerovatno citavu vjecnost nije nista povalio cim nema nista pametnije da radi nego da provocira ljude na forumu za ovisnike, pritom jos lupetajuci idiotluke na nacionalnoj osnovi...
Post Reply