veliki problem sa amfetaminom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

brat_ds
Posts: 2
Joined: Sat May 31, 2014 6:21 am
Location: sarajevo

veliki problem sa amfetaminom

Post by brat_ds »

Pozdrav svima na forumu dolazim iz Sarajeva imam 20. god odlucio sam da vam se obratim cisto da bih dobio sto prije ako je moguce ikako par korisnih savjeta 2012-e sam zaglavio 8 mjeseci istraznog zatvora i zavrsio sam i svoju zatvorsku kaznu tako da sam sad cist sto se tice zakona prije sam bio veliki ljubitelj marihuane dnevno sam je pusio po 10,15 jointa obavezno sam morao da zapalim ujutru za pocetak dana i navece prije spavanja vutra mi je bila sastavni dio zivota nekih 4,5 godina i nisam sebe bez trave mogao da zamislim a u tom periodu a otkako sam izasao iz cz-a ponijeli su me nocni izlasci i malo burniji zivot posto sam imao dnevno bar 20,30 € tako da sam mogao sve troskove da pokrijem sto se tice drogiranja aktivno vucem spid svaki vikend a nekad kad imam bas love i radnim danima imam obicaj da uzmem obicno izvucem za vikend 4,5 grama sam u stanu navece poslije izlaska a prije toga odem u grad da pijem i sa drugom izvucem oko 2 grama tako se sve vrti u krug vec nekih godinu dana i vise u ovom peridou nemam nekih psihicki poslijedica osim sto je prisutna ogromna nervoza kad ne povucem duze od 4,5 dana jer inace cigarete ne pusim osim kad vucem spid tad pusim po 2,3 kutije za noc ovaj amfetamin je dosta cisci nego ovaj ulicni sto se prodaje tako da su mi propala 3 zuba stvorio se karijes na njima od spida i osjecam kao da su mi zubi poceli da se lome nakon 2,3 noci bez sna a i desava mi se da imam vece izlive bijesa inace kad sam na spidu osjecam se odlicno i tad sam najzadovoljniji al bez brzine osjecam vece izlive bijesa kad strejtujem po par dana pocinju svi da me nerviraju u mojoj okolini i spreman sam se za malu stvar posvadjati zestoko e vas bih molio da mi kazete sta je najbolje za depresiju posto nisam nikad bio neki ljubitelj tableta a evo 11-i dan ne uzimam nista a sve me vise vuce da zavrsim spid a s obzirom da sam zadnjih dana u bankrotu sto se tice novca i imam neki sitni dugova to nije moguce a zelja me vuce tako da bih volio da cujem koji bi mi antidepresiv najbolje dosao i kako do njega da dodjem a da ne moram govoriti psihijatru da sam na spidu pozzz svima i hvala
brat_ds
Posts: 2
Joined: Sat May 31, 2014 6:21 am
Location: sarajevo

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by brat_ds »

ja dobrog foruma niko da ti odgovori ocito moras biti na dzanku da bih ovde dobio neki odgovor
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by sanela »

Ovdje nema psihijatara da ti predlazu antidepresive na nevidjeno.
Ako fakat hoces da se izvuces iz speeda i g*ana, onda potrazi pomoc psihijatra i napravi promjene u svom zivotu.
Antideptesivi sami po sebi nece nista napraviti ako se nastavis druziti s istom rajom, ako nastavis izlaziti na ista mjesta... Opet si donji, jarane.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by sanela »

A za izljeve bijesa trebas naci psihoterapeuta koji ce ti pomoci da se toga rijesis, jer ti tu AD nece pomoci.
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by rogi mash »

Imam par prijatelja koji su se izvukli i par koji josh cepaju to djubre,bez uvrede kod nas na balkanu je naj najprljavija i najnecistija droga spid,ja da ti popujem necu,druze ja sam opijoman,no da ti dam par saveta,pod obavezno uvedi par stvari i to oligovit svaki dan po jednu a danima kada radish ds,jednu ujutru i pola uvech, i pod obavezno bevipleks za jetru i sumeci kalcijum za zube,veruj mi gledao sam sta stavljaju u njega,a i video ga citaj probao u nekim ludim oblicima te je kao mleko ili kristali u piluli,ali nikad nije to bilo za mene,ali ako zelish da resis nervozu tih dana kada ga neuzimash imas svega par izbora probaj da nadjesh ritalin ili concertu to su lekovi za ADD poremecaj ali sadrze amfitamin u njima ili se vrati na travu,evo citao nek clanke kako je u zemljama koje imaju medicinski kanabis tj. lecenje marihuanom,ljudima preporucuju sative,kod nas ces teshko naci sativu,jedino hashish da trazish,ili batali ga.. u svakom sluchaju mnogo srece
User avatar
daninoc
Posts: 7
Joined: Wed Jun 11, 2014 1:20 pm
Location: Hrvatska

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by daninoc »

Imala sam problem sa spidom jako dugo (išla na pohode svih partija i festivala na ovim prostorima i šire :rock: ), potpuno te razumijem po pitanju nervoze i ovih izljeva bijesa koji ti se događaju. Meni je normabel pomagao da se smirim, al ja sam između ostalog patila od napada panike.
Savjetujem da se javiš doktoru opće prakse i tražiš nešto za smirenje i opuštanje. Ma ustvari moj glavni savjet ti je da pokušaš to konzumiranje amfetamina što više smanjiti, pokušaj sebe natjerati da se počastiš spidom npr. samo kad je u pitanju neki poseban događaj ili koncert, jednom do dva puta mjesečno. Znam da je to teško, meni je bilo kakav izlazak bez spida ili boba bio potpuno nezamisliv, to mi nije bio izlazak. Shvati da je spid smeće, kemija koja razara i tijelo i dušu i može ostaviti grozne posljedice po zdravlje (tijelo i psihu). Sad si mlad i još uvijek se osjećaš besmrtno, al za 10 godina ćeš se kajati, vjeruj mi, ako sad ne smanjiš.
Poslušaj savjet i radije se vrati travi ili se natjeraj da treniraš nešto, posveti se svom tijelu, sad je ionako moderno biti zdrav i lijep 8) , cigare, droga i alkohol su definitivno aut :D Navuci se na teretanu i zdravu prehranu... Nećeš moći zamisliti dan bez treninga.
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by dee_87 »

Pozz.. U posljednje vrijeme sam se nagledala hrpu ljudi koji imaju taj napad panike i bijesa o kojem pises.. Sto je normalno sa obzirom, da pruzas veliku kolicinu i cesto.. Skoro sam imala neugodno iskustvo sa likom koji udara po brzini vec sedmi mjesec konstantno.. Cijelu noc je ok, i onda ima neki prenos izbaci nas sve iz kuce zbog neke gluposti sto je neko reko.. I sutradan je ponovo sve ok.. I sama sam bila pruzila poprilicno dugo.. I imala sam poprilicnu kolicinu kod sebe.. I znas kako ide, pruzis jedan dan, pa se drugi popravis, treci uspijes odspavat 2-3 sata usput pojeds nesto i opet iznova.. Vremenom ti postane to normala, a ustvari nista nije ok.. Osim sto imunitet ode u tacku, psihicki postanes totalno los, a da i ne skontas dok ne stanes.. Tako da skuliraj se jbga, vjeruj da mozes.. I gore situacije ljudi prezive ;) Pokusaj stati neki period, doce sve na svoje.. Ako ti je bas frka, kupi kutiju apaurina, po jedan pred spavanje malo da te smiri, tako bar ja praktikujem.. Ili se drzi prirode ;) Pozdrav i cuvaj se
Nemanja993
Posts: 1
Joined: Mon May 21, 2018 11:27 pm

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by Nemanja993 »

Za 7 dana pojeo sam 7 ekstazija.i 10grama spida.palio sam i travu mogu li znati ako prestanem od sutra uz aktivni ugalj za koliko dana ce biti.negativne vrste droge.na testu amfetamin ekatazi i marihuana
User avatar
debduh2
Posts: 43
Joined: Tue Aug 07, 2018 7:11 pm

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by debduh2 »

U mokraci ti se najduze zadrzava THC a to je 2 tjedna a speed ti ispari za dva dana..
One love, one life. My life, no limit
User avatar
debduh2
Posts: 43
Joined: Tue Aug 07, 2018 7:11 pm

Re: veliki problem sa amfetaminom

Post by debduh2 »

A inace ja sam do nedavno jela iz dosade po 10 bona dnevno uz obavezno par grama speeda mozda malo MDMA navecer da me uspava i ujuto obavezno terapija od 15 hepa tako da se ne sekiraj ali pazi se da ne zavrsis kao ja
One love, one life. My life, no limit
Post Reply