Extazi elica

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

VladimirBG

Extazi elica

Postby VladimirBG » Wed Jul 11, 2018 5:37 am

Pozdrav hteo bih otici kod lekara jer nisam spavao normalno vec 3,4 nedelje. Hteo bih otici kod psihoterapeuta ali bih trebao prvo uzeti uput. Zanima me ako bih rekao lekaru razlog dolaska, da li ce me automatski staviti na neku listu gde su zavisnici ili mu razlog nije bitan ukoliko je pravi? Pre 3 nedelje sam uzeo par eksera, ujutru dzoint da se smirim i tada sam doziveo napade panike koji su trajali po 2,3 sekunde na svakih 20 sekundi. Prvih par dana sam imao kosmare bivao anksiozan i konstanto pod stresom, kasnije je anksioznost izostajala ali i dalje se budim svaki cas. Kako upadnem u dublji san probudim se sav znojav i anksiozan posle cega mi je tesko da zaspim. Na sve to sam napravio veliku gresku i juce uzeo od drugara jednu tabletu elice od 10 mg misleci da ce to da me smiri i pomoci da lakse zaspim. Sad sam se skoro vratio na pocetak, jer mi se vratila anksioznost i spavanje je gore. Jel ima neko slicno iskustvo i kako najbolje da se obratim lekarima? Odnosno kojoj ustanovi? Hvala vam unapred na odgovorima.

noel

Re: Extazi elica

Postby noel » Thu Jul 12, 2018 10:23 pm

Odi kod svog doktora opće prakse, nek ti napiše pp kutiju benzića... reci da si pod stresom na poslu. i ne moraš kod psihijatra ako nećeš. nadaj se da će proći samo od sebe, a hoće vjerojatno nakon nekog vremena.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....

VladimirBG

Re: Extazi elica

Postby VladimirBG » Fri Jul 13, 2018 7:23 pm

Druze hvala ti na odgovoru. Prekljuce sam otisao kod privatnog psihijatra i rekao sam za 6 eksera i dzoint i eliseu koju sam uzeo par nedelja kasnije koja je samo pogorsala stvari. Izasla mi je u susret i uzvestaju napisala da sam doziveo stres u saobracaju. Dobio sam terapiju od nedelju dana. 1/4 rivotrila na 6-8 sati i 1 nipam pred spavanje. Bolje mi je mnogo, konacno sam se naspavao, jedino sto sam malaksao od sedativa. Za nedelju dana opet kontrola i rekla mi je da ne uzimam inace eliseu dok mi je mozak i organizam pod panikom ( pojacava anksioznost) Znaci uvek lek za smirenje pa onda za spavanje. Hvala jos jednom

Return to “ANONIMNI NARKOMANI”