nadam se tocka na i i proslo svrseno vrijeme

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Svencho
Posts: 10
Joined: Tue Jun 06, 2017 1:05 am

nadam se tocka na i i proslo svrseno vrijeme

Post by Svencho »

Da se prvo predstavim imam 17 godina u njemackoj sam skoro 3 godine i ovisnik o spidu sam jaki psihicki ovisnik radio sam sve i svasta od prijevara preko svada pa do krada i prodaje stvari da dodem do spida i jednostavno sve je u rasulu od obitelji do prijatelja ma sve pao sam na nulu(svi znamo kako je to) probavo sam sam rijesit taj ovisnicki problem ali nejde mi i mislim da bez strucne pomoci cu samo padat na nize grane i zaglibit jos vise nedo bog da u nekoj tezoj drogi od spida zaglibim zato sam danas sjeo i razgovaro sa roditeljima o tom problemu i ukazo im na to da je problem veci nego sto misle i na kranu sam odlucio sa roditeljima da cu ic na par mjeseci u kliniku za ovisnosti ovdje bi htio naci dodatnu potporu da uspijem i ostvarim svoj cilj svi znamo koji je cilj naravno izlazak iz ralja i pakla ovisnosti ovdje bi htio kao sto sam vec reko nac dodatnu potporu i vodit dnevnik dok cu bit u klinici da ispraznim trenutne misli iz glave i ako zelite da vam pisem kroz sta tamo prolazim dok cu biti tamo nadam se da ce te nac razumjevanje(gotovo sam siguran 100% da cete ga nac) za mene i da ce te mi bit potpora :) hvala puno u naprijed izvjestavat cu vas kako napredujem
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: nadam se tocka na i i proslo svrseno vrijeme

Post by Jajajajaisamoja »

Svencho wrote:Da se prvo predstavim imam 17 godina u njemackoj sam skoro 3 godine i ovisnik o spidu sam jaki psihicki ovisnik radio sam sve i svasta od prijevara preko svada pa do krada i prodaje stvari da dodem do spida i jednostavno sve je u rasulu od obitelji do prijatelja ma sve pao sam na nulu(svi znamo kako je to) probavo sam sam rijesit taj ovisnicki problem ali nejde mi i mislim da bez strucne pomoci cu samo padat na nize grane i zaglibit jos vise nedo bog da u nekoj tezoj drogi od spida zaglibim zato sam danas sjeo i razgovaro sa roditeljima o tom problemu i ukazo im na to da je problem veci nego sto misle i na kranu sam odlucio sa roditeljima da cu ic na par mjeseci u kliniku za ovisnosti ovdje bi htio naci dodatnu potporu da uspijem i ostvarim svoj cilj svi znamo koji je cilj naravno izlazak iz ralja i pakla ovisnosti ovdje bi htio kao sto sam vec reko nac dodatnu potporu i vodit dnevnik dok cu bit u klinici da ispraznim trenutne misli iz glave i ako zelite da vam pisem kroz sta tamo prolazim dok cu biti tamo nadam se da ce te nac razumjevanje(gotovo sam siguran 100% da cete ga nac) za mene i da ce te mi bit potpora :) hvala puno u naprijed izvjestavat cu vas kako napredujem
Ako nije tocka neg zarez,
koja je niza grana od spida, tramal, danasnji dop, substitucijska terapija ili nesto sasvim novo?
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Post Reply