Pomoc

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

Post Reply
Baraba
Posts: 1
Joined: Sun Aug 21, 2016 6:26 am

Pomoc

Post by Baraba »

Postoji li kakva NVO u Podgorici kojoj bi se covjek mogao obratiti povodom našeg nesretnog nadrogiranog života :D Znači ne interesuju me bolnice,Kakaricka gora ili slicno,nego čisto neko za razgovor ko bi mi dao savjet?Inače konzumiram travu,dva tri mjeseca sam uzimao tablete,ali to je bilo kratkotrajno prije dvije godine,spid sam dosta često uzimao,sada slabo,dok sam od nedavno počeo počesto da uzimam bombone.Ako neko ima kontakt dobrog psihologa ili osobu koja bi mi pomogla.Inače,ništa ne uzimam već10-15 dana,ali bojim se kad se vratim u PG da ću sve raditi po starom,naročito sa vutrom i bombonama.Grazie :D
Marjan
Posts: 2
Joined: Wed Jan 25, 2017 4:27 pm

Re: Pomoc

Post by Marjan »

Mozes me kontaktirati na cvetanoski9@gmail.com nudim ti pomos i svi ostali na koji vi je potrebna pomos mozete me kontaktirati
Adel
Posts: 3
Joined: Wed Mar 01, 2017 1:29 am

Re: Pomoc

Post by Adel »

Mislim da ti niko ne moze pomoci ako sam sebi ne pomognes.
Jednostavno moras shvatiti da ti droga unistava zivot i kada to shvatis prestat ces.Vjeruj mi.
Tako sam ja prestao.
Kada sam poceo da se "ofiram" pred ljudima i kada sam poceo da gubim drugove iz djetinjstva koji su bili ti "dobri" momci a ostali samo hajmo reci "klosari" sto sam i ja bio,nesto mi u glavu udarilo i prestao sam.
A da probao sam sve osim dopa.

PS. nemoj misliti da je to tesko nesto (skinuti se sa droge) jer si samo psihicki ovisna sto je mnogo bolje od fizicke ovisnosti.
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Pomoc

Post by Hustler-37 »

Baraba wrote:Postoji li kakva NVO u Podgorici kojoj bi se covjek mogao obratiti povodom našeg nesretnog nadrogiranog života :D Znači ne interesuju me bolnice,Kakaricka gora ili slicno,nego čisto neko za razgovor ko bi mi dao savjet?Inače konzumiram travu,dva tri mjeseca sam uzimao tablete,ali to je bilo kratkotrajno prije dvije godine,spid sam dosta često uzimao,sada slabo,dok sam od nedavno počeo počesto da uzimam bombone.Ako neko ima kontakt dobrog psihologa ili osobu koja bi mi pomogla.Inače,ništa ne uzimam već10-15 dana,ali bojim se kad se vratim u PG da ću sve raditi po starom,naročito sa vutrom i bombonama.Grazie :D
javi se u pp i dobices sve savjete kako i sta.Lp
Post Reply