ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Sagitarius »

Aj pa javi,molim te
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Modesty »

pitaj prvo za LIV52,ne treba recept,ljek je na biljnoj bazi.
odoh sad na selo sa svojima...ugodan dan.
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by tubalkain »

Za jetru jedina biljna stvar koja dokazano regeriše organ je MIlk Thistle, na slovenskom pegasti badelj a ne znam kako je na SH, prodaje se ko Silymarin u svim apotekama i trgovinama zdravom hranom, bez recepta i dosta jeftino.
RawerkaNaDopu
Posts: 9
Joined: Fri Nov 07, 2008 8:16 pm

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by RawerkaNaDopu »

Ma kako to ??
Ja isto pijem NALOREX, narawno francuskii, i u CG koshta oko 20e, yawisi u kojoj apoteci,a isto tako znam i da je u NOWOM SADU neshto skuplje,ali weoma priblizna cena..(poshto sam inache iz NS i idem powremeno tamo..
Widi ti to mao bolje,raspitaj se po apotekama,ili josh bolje-prawac do ydrawlja kod psihologa ili psihijatra,oni ce najbolje moci da ti daju info..
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by decak_iz vode »

u Novom Sadu ja ga trenutno placam 1800din tablu....
najjeftinije je 1400, ali ga nemaju trenutno u toj apoteci
Image
Image
Davor 76
Posts: 8
Joined: Sat Nov 15, 2008 9:50 pm

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Davor 76 »

Pozdravljem te Sanella,evo samo da te izpravim.Subotex ti dolazi iz Francuske,tamo se vec dogo koristi i od tamo se rasirilo dalje.
Nikajlo

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Nikajlo »

LIV 52 ja danas kupio u najobicnijoj prodavnici u Novom Sadu.. kutijica od 100 kom , kosta 560 din.. pije se 2-3 tabletice dnevno a ima ih 100 u kutiji..
postoji i skuplja varijanta sa trideset tableta ali se pije jedna dnevno..

NONI sam isto nasao u obliku sirupa za oko 2900 din a tablete osusenog ploda oko 600 din..
eto, ako je pomoglo..
Nikajlo

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Nikajlo »

tubalkain wrote:Za jetru jedina biljna stvar koja dokazano regeriše organ je MIlk Thistle, na slovenskom pegasti badelj a ne znam kako je na SH, prodaje se ko Silymarin u svim apotekama i trgovinama zdravom hranom, bez recepta i dosta jeftino.

pa SURUTKA, brate!
Visions

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Visions »

...
Last edited by Visions on Fri Nov 19, 2010 11:25 pm, edited 1 time in total.
Nikajlo

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Nikajlo »

evo, ja, na nalorexu 7 dana...

bezvezan sam samom sebi... kontam da je zbog bloka... a mozda je samo takav dan.... zjbn! pao je prvi sneg i gledao sam ga u retrovizoru i na shajbni ceo dan... 300 dugih kilometara kroz ravnicu.. mozda me i to ubilo.. ili dotukolo...
Post Reply