ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

ghost011
Posts: 2
Joined: Sun May 28, 2006 4:57 pm
Location: BGD

ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by ghost011 »

Pazi sad...

U Beogradu najjeftinije sto mozete da na nadjete je nalorex i to po 6000 din (oko 55 e),prodaju inace i na table (u tabli je 7 tableta) po 1500 din.

E sad...

Svi vec nabrojani blokatori su Francuski lekovi (proverena informacija),ja inace pijem Reviju vec 8 meseci.

Ali veliko ALIIIII...Ja lekove dobijam direktno iz Pariza (preko rodjaka) i to placam nesto manje od 15 eura po kutiji.
Da istina je po KUTIJI 15E.

Pa sad vidite koja je zarada apoteka na blokovima.
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

ja u hr placam 1 tablu 67kn sto je odprilike 8.93E... uzimam obicno 2table ilti 14tableta sto opet kosta 17.86E... nevidim razlog zasto je u BGD to tako.. jebiga, jeftinije bi prosao ovdije... I to uzimam Subutex koji je i blokator i substitutor i mislim da je americki proizvod ,99% sam sigurna u to. Javi se...
ghost011
Posts: 2
Joined: Sun May 28, 2006 4:57 pm
Location: BGD

...

Post by ghost011 »

Ne ja reviju dobijam iz francuske i nameravam jos da je uzimam i dalje jel se plasim samog sebe,ako me razumes.


Poz.
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Re: ...

Post by sanella »

ghost011 wrote:Ne ja reviju dobijam iz francuske i nameravam jos da je uzimam i dalje jel se plasim samog sebe,ako me razumes.


Poz.
MA RAZUMIJEM TE... IAMAM I JA TERAOIJU, SUBICE I BOLJA MI JE OD OVE TVOJE.
Boc83
Posts: 2
Joined: Sun Aug 20, 2006 2:14 pm
Location: Osijek

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Boc83 »

Subutex se unazad cirka 10 mj. u RH dobiva besplatno na dupli recept,kao za heptanon i druge narkotike.
Uzimam ga unazad 1,5 god. i vrlo sam zadovoljan učinkom. Dopa se zaista više ni ne sjetim!
Stvarno kompleksan lijek,mene je spasio.
Mad Boc
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by xyx »

najbolji, treba dati nobelovu nagradu izumitelju :)
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by adam* »

samo.............ako ste zamenili dop subotexom onda.............NISTA OD NOBELA!!
cucla cucla cuclica
kaiya
Posts: 1
Joined: Mon Feb 04, 2008 8:35 pm
Location: Split

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by kaiya »

REVIA ZAKON !!!
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by xyx »

gledam ove cene i ne verujem...

ovde u BG je sub na crno od 10 evra do 1000 din od 2mg, cela tabla je oko 70 evra, a 8-ice su od 40-50 evra (po komadu), neke francuske...
dvojke su nemachke ili americhke, nisam siguran,,, znachi, ima vishe zemalja u prichi :)
drugachije se moze doci do njega na klinikama, ali kao njihov pacijent, shto iziskuje i drugo troshkove koji su mnogo veci, npr. singidunum ako se ne varam naplacuje terapiju sub-om oko 34.000 din ali sa sve psihoterapijama, testovima itd...

u svakoj sluchaju, skupo bre! :)
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by adam* »

Skupo do jaja .................. ali kada se setim da sam 34.000 trosi za nedelju dana na dop - smesna je cifra...........najgore je sto to znaju i farmaceuti!!!!Pih........
cucla cucla cuclica
Post Reply