ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Visions

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Visions »

...
Last edited by Visions on Fri Nov 19, 2010 11:25 pm, edited 1 time in total.
antox
Posts: 11
Joined: Sun Nov 29, 2009 6:11 pm

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by antox »

ja sam u njemačkoj kupova subotex 8mg-55eura tabla..šta nije jeftino ..francuske su najbolje nego ove naše ja znam da su ovi u njemačkoj išli u francusku uzimat nisu tili u njemačkoj jer su bolje francuske..šta je i istina ove naše im nisu ni do kolina,pa ih zato niko i ne cjeni...ne razumim da neko može prodavat metadon i subotex itd..ne mogu to kad me neko pita prodaj dam im ih samo da su dalje od heroina samo da ne kupuju..sve pokvaren narod,,
gedam
Posts: 3
Joined: Wed Feb 10, 2010 8:49 pm

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by gedam »

Ljudi U Poljskoj I Cheshkoj je 80 i nesto procenata ljudi koji su na programu odvikavanja od heroina je NAVUCHENO na Subotex. To se ne razlikuje bas mnogo od Metadona, tako da to i nije bas toliko dobar lek. Dobar je u prvih nedelju dana kada te gaze one zestoke krize jer ih sa Subotexom ne osetis ni malo, a onda je pametno stati sa njima pa poceti sa blokatorima koji ce ti dati vremena da se dogovoris sa sobom i sa psihom hoces li ziveti ili se gudrati. Oni te definitivno nece skinuti sa dopa vec to moras sam sa sobom da raskrstis. Ako to ne mozes onda jbga, gutaj blokove celog zivota...
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Mauriko »

gedam wrote:Ljudi U Poljskoj I Cheshkoj je 80 i nesto procenata ljudi koji su na programu odvikavanja od heroina je NAVUCHENO na Subotex. To se ne razlikuje bas mnogo od Metadona, tako da to i nije bas toliko dobar lek. Dobar je u prvih nedelju dana kada te gaze one zestoke krize jer ih sa Subotexom ne osetis ni malo, a onda je pametno stati sa njima pa poceti sa blokatorima koji ce ti dati vremena da se dogovoris sa sobom i sa psihom hoces li ziveti ili se gudrati. Oni te definitivno nece skinuti sa dopa vec to moras sam sa sobom da raskrstis. Ako to ne mozes onda jbga, gutaj blokove celog zivota...

Ziva istina....
Who dares, wins !
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by 7474 »

dobro, ljudi, da li se sub više pojavio legalno (registrovao) u Serbii??

čuo sam od svoje psihijatrice da ga čak i oni željno očekuju i da ne znaju, naravno, kad stiže.. rokovi se stalno menjaju.. p oslednji je bio "iza Nove godine". sad je polovina februara a od suba ništa.
ja sam u medjuvremenu prestao da odlazim po stručnu pomoć, tako da sam uskraćen i za info o subu.
dakle, zna li iko?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Mauriko »

Ja ne znam, znam samo da ga koriste privatne klinike ... Ja mislim da samo jedna radi odrzavanje subom a ove ostale ga koriste samo pri detoksikaciji, da bi se totalno izbegle apstinencionalne tegobe (pricam o Beogradu)... Ma brate koji ce ti to, ljudi iz inostranstva (koji su skontali sta je to) dolaze kod nas na priv. klinike da se skidaju sa suba ... Ali dobro, neko ne moze bez supstitucije...

A takodje sam cuo od svog psihica (na jednoj priv. klinici) ... da je suboxon mnogo bolja stvar od subutexa ... Kao ne stvara zavisnost?!?! To mi je malo cudno, ali dobro, ako i stvara mnogo je slabijeg intenziteta nego subutex...
Who dares, wins !
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by 7474 »

Mauriko wrote:Ja ne znam, znam samo da ga koriste privatne klinike ... Ja mislim da samo jedna radi odrzavanje subom a ove ostale ga koriste samo pri detoksikaciji, da bi se totalno izbegle apstinencionalne tegobe (pricam o Beogradu)... Ma brate koji ce ti to, ljudi iz inostranstva (koji su skontali sta je to) dolaze kod nas na priv. klinike da se skidaju sa suba ... Ali dobro, neko ne moze bez supstitucije...

A takodje sam cuo od svog psihica (na jednoj priv. klinici) ... da je suboxon mnogo bolja stvar od subutexa ... Kao ne stvara zavisnost?!?! To mi je malo cudno, ali dobro, ako i stvara mnogo je slabijeg intenziteta nego subutex...
ja sam očigledno neko ko ne može bez supstancije. jbga, ne ponosim se time.. naprotiv.. samo sam skontao da je, nažalost, tako.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Mauriko »

Pa dobro druze, ako uz to idu i psihoterapije, redovne kontrole ... Promena nacina zivota, znas na sta mislim (navike, drustvo...), da krenes da radis na sebi... Ali po meni, to je samo odugovlacenje resavanja problema (mislim na supstituciju), a opet strucnjaci u mojoj klinici preporucuju suboxon na period do godinu dana ... Za metadon sam cuo mnogo losih stvari a za suboxon nisam ... mozda zato sto ne znam puno ljudi koji ga koriste, a mozda zato sto je stvarno dobra stvar... Najbolje bi ti bilo da odes na razgovor kod psihica, pa ce ti on sve lepo reci ...

Ja sad pricam ovo napamet, ne znam ni u kakvoj si situaciji, ni da li si isao po klinikama ... Ali ako bi i dobio suboxon kod nas... to bi te jako skupo kostalo ... Ja mislim da 1 mg naplacuju 250 din ... A to je preskupo ... Jbg. kad ga kod nas nema na trzistu, i uopste ne znam kako ga privatne klinike koriste kad nije registrovan kod nas...
Who dares, wins !
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by supergenije »

Nije registrovan ni naloreks, jos uvek se prodaje ispod tezge!
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ISTINA O REVIJI,NALOREX,SUBUTEX...

Post by Mauriko »

Vidis, to nisam znao... Pa kako onda u Drajzerovoj pisu recepte za njega??!!
Who dares, wins !
Post Reply