BLOKATORI

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

Hvala svima na podrsci. Evo vec drugi dan je dobro, ne znam kako podnosi ali on kaze da mu nije lose. Nije izlazio iz stana tako je rekao da ce ostati tu nekoliko dana. Samo se nadam da ce to da potraje.
poz za sve
Argentina
Posts: 18
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:26 pm
Location: Lugano- CH

Post by Argentina »

Drago mi je napredujte, medjutim još uvjek mi nisi rekao šta planirate poslije fizičkog skidanja? Još par dana i on če biti negativan na heroin, a šta onda?
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

Pristao je na to da primi jednu inekciju ali ja ne znam tacno kako se zove. Samo znam da moraju da potpisu i on i keva saglasnost da ciste svesti uzimaju to i da on dobrovoljno to hoce da primi. Mislim da je to neka fora kao blokator ali nesto kao jace jer kada primi to i ako posle toga uzme heroin, moze da umre od toga. To nam je rekao doktor. Pristali smo na taj rizik i on je prista i sta bude neka bude.
Nadam sew najboljem
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

Sto se tice tog naorexa, i mo ga je brat pio ali nije mu pomogao, mislim nemojte vi da gubite nadu, nekom pomaze sigurno, ali moj brat je takav covek da mu nista ne pomaze osim heroina.
Sinoc sam poludeo, nije uzimao nedelju dana i kuci se vratio razvaljen.Tako da cemo sada da ga posaljemo kod tetke na nedelju dana, da prodje taj period apstinencije od 10 dana i da primi vise tu inekciju.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Heh opet isto pitanje......e svasta...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

hej, brat narkomana, nek brat proba uzimati subutx jer nalorex je u njemu ali on mu ne pokriva onu glad za dopom i cim prestane s njime opet je na pocetku dok je sa subutxom sasvim druga prica. Bas je jedan tip na uho.hr super objasnio zasto ljudi ne uspjevaju ostati cisti s nalerexom a mnogi sa subutexom se potpuno izlijece
Sretno
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

OK pokusacemo da napavimo taj subutx. Ja ne znam sta vise moze njemu da pomgne, nadamo se da ce da primi tu inekciju i da ce mu biti bolje.
Inace juce je osle 5 dana apstiniranja poludeo, i to kada sam jao tisao na posao, poceo je da lomi po stanu da cepa stvari da izbacuje svu garderobu koju smo mu kupila ja i keva. Keva je plakala i molila ga da to ne radi ali nije se obazirao. Hteo je da je izbaci iz stana ako mu ne stvori pare i ona mu je dala 25e.Kada je odlazio rekao je da mi slucajno nista ne kaze. ali kada sam se vratio sa posla video sam kevu kako place i rekla mi je sta je uradio. U tom trenutku sam mogao da mu uradim svasta nisam moga da kontrolisem svoj bes. Da je u tom trenutku naisao svasta bih mu uradio iako je jaci od mene, ali sam tako bio besan da nisam znao sta da radim. Keva mi je dala da popijem nesto za smirenje i malo kao opustilo.

P.S. Izvinite ali ja nisam dovoljno upucen u ovaj forum tek sam skoro saznao za ovo tako kada mi kazete procitaj ovo procitaj ono, ne mogu da stigne zato sto sam na poslu.
Jazavac
Posts: 18
Joined: Mon Sep 25, 2006 1:57 pm
Location: Na poslu
Contact:

Post by Jazavac »

Pozdrav drug.

Tvoj brat je pička od čovjeka.
Predlažem ti da ti i keva promjenite bravu na stanu i da idući put zovnete nadležni organ(jal gentere jal one iz ludare)
Tvojoj majci i tebi je bolje da se sklonite dok on nedotakne dno.
Onda će se pičkica vratiti i plakati da mu pomognete.
Tvojoj majci je bolje da ima jednog sina normalnog nego obodvojicu blesavih.Jer sammo je pitanje vremena kad ćeš i ti početi da tražih utjehu u "nečemu".
A tom smradu od buraza daj da ovaj post pročita

PIČKO JEDNA,MANI SE TE JADNE MATERE I BRATA AKO SI MUDONJA
OTIĐI UZMI KAKAV MOBISHOP NA NOGU ILI IZLEVATI NEKOGA ZA KEŠ
TU SI SILU NAŠ'O PROSIPATI NAD BESPOMOĆNIMA.

STARA NARODNA:"IL SI NINJA IL SI MINĐA"

Pozdrav drug i dok je govno takvo samo surovo sa njim,sakri emocije nema druge,čuvaj tu matewr ona vas jedino voli.
Bez potpisa
Titanik1

Post by Titanik1 »

Jazavac prijatelju-svaka cast na postu: Pruzam ruku,skidam kapu!TAKO JE!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Zajednicki se udruzite i stanite mu na kraj. Najvece zlo na svijetu je dignuti ruku na majku ili oca. I ja sam gledala takve scene jos kao sasvim mala curica i tad mi nije bilo jasno zasto ta osoba vristi i urla na moju baku da mu da pare. Evo ga sad, magarac od 50god sjedi u Lepici, pameti ni tri grama, kao sad je prestao sa svime, apsloutno sa svime, i nece mi taknuti dop kad izadje vani, cak ni ne pusi vise. A, onda se zena sa druge strane izlane i kaze da mu je poslala 6 steka cigara
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply