subutex

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

xena
Posts: 2
Joined: Sat Apr 08, 2006 12:22 am
Location: zagreb

subutex

Post by xena »

pozdrav svima!!!
evo prvi puta sam ovdje i postavljam pitanje,mada ovaj forum citam vec vise od godinu dana...no sve do nedavno to je bilo cisto informativno da saznam nesto vise o svemu ovome...nazalost (ili na srecu) nasla sam se u takvoj poziciji da sam dosla u doticaj s narkomanom...radi se o decku koji mi se svida i koji je zaljubljen u mene,posto mi je rekao da vise nema veze s heroinom i da koristi subutex zanima me postoji li nacin na koji ja to mogu provjeriti???kako djeluje taj subutex i da li prilikom njegovog uzimanja testovi na drogu budu pozitivni??
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Re: subutex

Post by manson »

xena wrote:pozdrav svima!!!
evo prvi puta sam ovdje i postavljam pitanje,mada ovaj forum citam vec vise od godinu dana...no sve do nedavno to je bilo cisto informativno da saznam nesto vise o svemu ovome...nazalost (ili na srecu) nasla sam se u takvoj poziciji da sam dosla u doticaj s narkomanom...radi se o decku koji mi se svida i koji je zaljubljen u mene,posto mi je rekao da vise nema veze s heroinom i da koristi subutex zanima me postoji li nacin na koji ja to mogu provjeriti???kako djeluje taj subutex i da li prilikom njegovog uzimanja testovi na drogu budu pozitivni??
Ma budi pametna produziiiiiiii daljeeeeee,produziiiiiii daljeeee...kakav subutex ili sta ja znam ,da ti njega sada fatas je li ili nije,ima toliko momaka...Njemu ti reci da ode u neku od zajednica,ako te toliko voli to ce uraditi..... :wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
xena
Posts: 2
Joined: Sat Apr 08, 2006 12:22 am
Location: zagreb

Post by xena »

mozda bi zaista bilo najpametnije okrenuti se i otici tj. maknuti se..no ja tada ne bih mogla mirno spavati znajuci da sam mu mogla pomoci a to nisam napravila...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re:

Post by Modesty »

xena wrote:mozda bi zaista bilo najpametnije okrenuti se i otici tj. maknuti se..no ja tada ne bih mogla mirno spavati znajuci da sam mu mogla pomoci a to nisam napravila...

ma kakvi pomoći sestro slatka...nitko ovdje ne sumnja u tvoje dobra i velike namjere ali istina je jako,jako drugačija....teraj to u komunu...samo mu se tamo može pomoći...obećeče ti kule i gradove i slagati,ne zato što je lošđ čovje i zato što mu nije stalo do tebe,nego zato što je ovisnik...ako si već tražila mišljenje....mislim da si dobila sličan odgovr od svih i nepametuj jer ćeš produžiti agonjiju i sebi i njemu....komuna traje 16 mjeseci,šta je to naspram cijelog zdravog,normalnog i slobodnog života.
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Re: subutex

Post by xyx »

jednostavno... nek uzme subutex pred tobom! ako je na heroinu, nece to uraditi...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: subutex

Post by heroinapg »

Subitex je zamjena za heroin.Koristila sam ga x puta..On djeluje par dana-"skida krizu!"
Ne osjetis nista!
Zao mi je sto ti "kasno" odgovaram, ali...
Sa tim deckom mozes da prekines ili da mu se pridruzis..LICNO ISKUSTVO!

10 000 narkomana govori iz mojih usta-Kunem ti se
Da vise voli tebe nego dop?
Narkomani su subsvijet, dusice..
Javi se..ako.......
SMTA
Posts: 1
Joined: Wed Feb 27, 2008 8:46 pm

Re: subutex

Post by SMTA »

KAKO MOGU DA NABAVIM SUBOTEX
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: subutex

Post by sanela »

SMTA wrote:KAKO MOGU DA NABAVIM SUBOTEX

Join the Club... Pročitaj malo koje su odgovore drugi dobili na pitanje koje je isto kao i tvoje. :D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: subutex

Post by sunrise »

a,mogli biste i malo gledati datume kad su teme postavljane?!!!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: subutex

Post by sunrise »

Sanela nisam te zamisljala kao tako njeznu (tri puta pisem njeznu dok nisam skuzila kako se to pise) plavusu? ja sam mislila da si mozda malo tamnije kose,nemam pojma zasto,ali fora fora,ok je!!!!!!!!! :D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply