subutex

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: subutex

Post by sunrise »

ja sam spustala po 2mg....sve do 4mg,onda po pola, evo sad kao nesto manje od pola tabl.,znaci manje od 1mg.ali moj bed je taj sto imam jos samo 20tableta i to bi trebalo biti to.ne znam jos kako cu ih kombinirat, vjerovatno cu preskocit ili zakasnit terapiju pa tako izgurat. nemam druge pils i mislim da nisu ni potrebne. mislim da je kod mene sve psiha ostala a ne ovisnost o subu. to pola tablete je nikakva doza ali psiha radi voje. sad je meni kako izgurat krizu a ne kako ostat cist.ovaj drugi dio sam vec nekako putem odradila.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: subutex

Post by Sagitarius »

Ja sam tu krizu od suba,dijelom osjetio u bolnici,jer kako su mi davali tramale za bolove,nisam uzimao sub nekih 10tak dana,nije toliko strašna,lagani nemir,nesanica,ukočenost vrata.
Ali,bitna stvar koaj razlikuje krizu od suba,od metadonske ili heroinske,što nema one non-stop žudnje,da se uzme.Nekako,sve to laganini ide.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: subutex

Post by sunrise »

meni je jucer bila psih.kriza za popizdit....vracam se iz grada i gledam sredjenu ekipu...hodam dalje i prolazim pored kuce od susjeda i gledam frendove kako uzimaju bustu i pice dalje....bas mi je trebalo neko vrijeme da se prizovem pameti i dodjem sebi. Hvala Bogu proslo je....tek sad shvacam da mi nije palo na pamet uzet jos malo suba i pokrit se, sad mi je drago zbog toga. danas je novi dan, jucer je sve bilo ok, jedna pobjeda vise
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply