Implant,gde ima u Beogradu?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Poison ivy
Posts: 6
Joined: Thu Dec 14, 2017 4:21 pm

Re: Implant,gde ima u Beogradu?

Post by Poison ivy »

Ja sam se lecila u Loeijenu,posle toga pila tablet esperal. 20 tih tableta je kostalo 120 din a posle 3 meseca sam ugradila implant na 6 meseci,400€.to je za alkohol. Te 2015 te je bilo dosta pacijenata. Jedino ja alkos. Ostali heroin. Sa nekima sam ostala u kontaktu I znam da su stavili blokator za heroin ali samo na 3 meseca I 600€.blokator se ugradjuje u nekoj klinici u blizini. Ne boli. Ali ja sam I pored ugradjenog implanta pocela nekoliko puta,ali nekoliko votkica nisam imala reakciju,dok nisam srucila pola litra. Ne bih to nikom pozelela. Zavrsavala nekoliko puta u hitnoj sa najgorom krizom. A takodje znam po pricama ovih likova da su probijali implant za heroin. Ja sam za opciju tableta blokatora. Ali to mora neko da ti daje cim ustanes I da ga popijes pred tom osobom?zines,jezik gore dole. Jeftinije I sigurnije
Post Reply