Da li smem poceti sa nalorexom dan posle trodona

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Post by draguljce »

ma proci ce godina za cas vidjeces.. samo opusteno brate!! a i 4. mjeseca su pravo duga, a sa vremenom ce ti biti sve bolje i lakse, vidjeces!!
mislim da si ono najgore predeverao, a sad samo naprijed!!! :D :D

sretno i pozz.. :wink:
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Ma bićeš ti ok ! :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
perica

Post by perica »

vidi ,za neki dan ce da bude 6 meseci ,bez ijedne sups. ,i mogu ti reci kao da mi je bilo proslog meseca, akako zna biti dalek prosli mesec,to svi znaju.
LAGANICA SAMO!
mini
Posts: 1
Joined: Wed Jul 02, 2008 5:23 pm

Re: Da li smem poceti sa nalorexom dan posle trodona

Post by mini »

Haj nesto sto jos nisam procitao ovde u vezi blokatora :)
Sta ako pijes blokatore nalorex i prode dan bez blok i sutra dan probas dop dali smes nastavit preksutra sa blokatorima ili moras cekat recimo 7 dana ?
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Da li smem poceti sa nalorexom dan posle trodona

Post by Modesty »

mini wrote:Haj nesto sto jos nisam procitao ovde u vezi blokatora :)
Sta ako pijes blokatore nalorex i prode dan bez blok i sutra dan probas dop dali smes nastavit preksutra sa blokatorima ili moras cekat recimo 7 dana ?
prvo bih te zamolila da jiš jednom pročitaš šta si napisala...koja je svrha:danas ću uzeti blok,neću se gudrirat ali sutra hoću pa ću onda opet prekosutra uzet blok?????
Ni slučajno,test mora biti negativan ili od užasne krize možeš i u bolnici završit...mislim da bi bilo najbolje da imaš saradnika ozbiljnog koji će ti svaki dan davati IZMRVLJEN BLOKATOR SA MLIJEKOM A MOŽE SE PITI I NA SLEDEĆI NAČIN:2 u ponedeljak,2 u srijedu i 3 u petak.To je provjeren od ljekara sistem a našim pomagačima je lakše.
Ne igraj se sa blokatorima,overićeš!
User avatar
bonny_castle
Posts: 19
Joined: Mon Jul 28, 2008 11:07 pm

Re: Da li smem poceti sa nalorexom dan posle trodona

Post by bonny_castle »

ljudi moji nemojte se zajebavati s tim trodonima, tramalima ili tramadolima, nemate pojma sat je to, naravno cast izuzetcima...
meni je poznato da kod nas svaki narkoman za svaki slucaj u dzepu mora imati tramadol koji jedva nabavi (jer kod nas se izdaje strogo na recept, dok ga u makedoniji mozes kupovati na kilo u svim apotekama), plati ga drama puno para i cuva za crne dane, da ima cime da se smiri ako ne nabavi dop.
ako neko od vas svakao na svoju ruku pije tramadole neka potrazi na internetu informacije o tim tabletama, a ja vam samo mogu reci da dovode to teskog soka organizma ukoliko se uzimaju u velikim kolicinama i ukoliko se uzimaju bez nekih benzodijazpina ili bromazepama (lexilium, apaurin, xanax,...), i ljudi moji razvaljuje bubrege nemilosrdno, al u pravom smislu te rijeci.
sto se blokatora tice, to bi meni neko kogao da pojasni jer se jos s njima nisam susrela, iako sam cula price rekla-kazala, kako su jako opasni ukoliko onaj ko ih uzima zeli ponovo da osjeti to "zadovoljstvo" i pokusa da ih probije pa se predozira ili tako nesto....zvuci logicno!!!
pozzz
remember, today is the tomorow you were worried about yesterday.
do not give up, and do not give in....accept failure, everybody fail at something, but dont ever accept not trying again!!!
darkknight
Posts: 6
Joined: Sat Jul 26, 2008 3:56 pm

Re: Da li smem poceti sa nalorexom dan posle trodona

Post by darkknight »

blokatori su sami po sebi stetni, ali MNOGO manje zlo od dopa. Blokiraju opijatske receptore pa samim tim cine coveka ponekad nervoznim a da ni sam ne zna zasto. Zbog toga se ukoliko se piju pod nadzorom, obavezno piju i antidepresivi. Ja pijem nalorex i smatram da je makar meni od velike pomoci.
Sto se tice konzumacije dopa, meta ili bilo kog opijata preko blokatora - toplo preporucujem da se niko ne igra sa zivotom jer je over realna opcija (nebitno da li je furanje ili na nos). Blokatore apsolutno treba da piju samo oni koji su rascistili sa sobom i resili da se zaista skinu.
Ne postoji carobni stapic, oni su ti samo neka siguracija ukoliko ti padne na pamet za zavrsis dop - da te odvate od te ideje jer si svestan da MNOGO rizikujes.
Zato ponavljam, ko nije rascistio sa sobom neka ne vrsi opasne eksperimente nad sopstevim mozgom vec nema mane blokatore i drogira se do mile volje.
Moj izbor su blokatori, svako jutro sa zadovoljstvom popijem jer znam da je to je jedan lep dan bez dopa.

ZIVEO NALOREX :drinkers:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Da li smem poceti sa nalorexom dan posle trodona

Post by Sagitarius »

darkknight wrote:blokatori su sami po sebi stetni, ali MNOGO manje zlo od dopa. Blokiraju opijatske receptore pa samim tim cine coveka ponekad nervoznim a da ni sam ne zna zasto. Zbog toga se ukoliko se piju pod nadzorom, obavezno piju i antidepresivi. Ja pijem nalorex i smatram da je makar meni od velike pomoci.
Sto se tice konzumacije dopa, meta ili bilo kog opijata preko blokatora - toplo preporucujem da se niko ne igra sa zivotom jer je over realna opcija (nebitno da li je furanje ili na nos). Blokatore apsolutno treba da piju samo oni koji su rascistili sa sobom i resili da se zaista skinu.
Ne postoji carobni stapic, oni su ti samo neka siguracija ukoliko ti padne na pamet za zavrsis dop - da te odvate od te ideje jer si svestan da MNOGO rizikujes.
Zato ponavljam, ko nije rascistio sa sobom neka ne vrsi opasne eksperimente nad sopstevim mozgom vec nema mane blokatore i drogira se do mile volje.
Moj izbor su blokatori, svako jutro sa zadovoljstvom popijem jer znam da je to je jedan lep dan bez dopa.

ZIVEO NALOREX :drinkers:
Dosad najbolje objašnjenje blokatora na forumu.Thumbs up! :finga:

Samo da dodam da sam pročitao kako Ameri uvode Nalorex kao terapiju i kod ovisnika o kocki,čak i hrani,jer su skužili da blokiranje endorfinskih centara sprječava ovisnike da postignu svoj "high".Osobno poznajem jednog kroničnog kockara,čovjek kad prolazi kraj poker-aparata proživljava nešto jako slično apstinencijskom sindromu kojeg ja poznajem vezanog uz heroin.Strašna stvar je naš mozak!
User avatar
bonny_castle
Posts: 19
Joined: Mon Jul 28, 2008 11:07 pm

Re: Da li smem poceti sa nalorexom dan posle trodona

Post by bonny_castle »

darkknight wrote:blokatori su sami po sebi stetni, ali MNOGO manje zlo od dopa. Blokiraju opijatske receptore pa samim tim cine coveka ponekad nervoznim a da ni sam ne zna zasto. Zbog toga se ukoliko se piju pod nadzorom, obavezno piju i antidepresivi. Ja pijem nalorex i smatram da je makar meni od velike pomoci.
Sto se tice konzumacije dopa, meta ili bilo kog opijata preko blokatora - toplo preporucujem da se niko ne igra sa zivotom jer je over realna opcija (nebitno da li je furanje ili na nos). Blokatore apsolutno treba da piju samo oni koji su rascistili sa sobom i resili da se zaista skinu.
Ne postoji carobni stapic, oni su ti samo neka siguracija ukoliko ti padne na pamet za zavrsis dop - da te odvate od te ideje jer si svestan da MNOGO rizikujes.
Zato ponavljam, ko nije rascistio sa sobom neka ne vrsi opasne eksperimente nad sopstevim mozgom vec nema mane blokatore i drogira se do mile volje.
Moj izbor su blokatori, svako jutro sa zadovoljstvom popijem jer znam da je to je jedan lep dan bez dopa.

ZIVEO NALOREX :drinkers:
znaci ipak nije to za one koji nisu odlucili da mijenjaju svoj ziviot,.....
jako si mi to lijepo objasnio, mnogo si mi pomogao i mnogo zahvaljujem.
inace ja sam nova na forumu , al covjece koga god sta upitam ili se nesto raspitujem to raja uveliko odgovara i daje sve moguce vrste informacija, pomaze , savjetuje..... ma znate kako sam sretna sto vas imam.....tnx a lot ppl !!!!
remember, today is the tomorow you were worried about yesterday.
do not give up, and do not give in....accept failure, everybody fail at something, but dont ever accept not trying again!!!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Da li smem poceti sa nalorexom dan posle trodona

Post by heroinapg »

bonny...NAidjoh na ovo pitanje..Ne znam, a zanima me "sta si radila"...Al, ja sam imala umrijet i to mi je doktorica-"strucnjak" prepisala tako...Priznajem da nisam sve citala na ovom topicu, ali sad mi je mucno kad se sjetim..Imama averziju na blokatore od tada.. U ovom poslednjem "serijalu" skidanja nisam pila blokatore...Samo sto sam uzela u ruku te preostale..bacila sam peglu..Psiha je cudo...Kako si bonny..SAMO LJUDI KOJI SU CLANOVI FORUMA ZNAJU STA ZNACI..Vise mi je pomogao ovaj forum u zivotu..tj. ljudi sa foruma, naravno..
bonny..Ja nisam mogla da vjerujem koliko ljudi mi se javilo, pomoglo..Cula sam istinu..Medju ljudima si koji su u istom problemu..bili/ jesu..Kakogod ko to tumaci..Jer kazu da zavisnost traje citavog zivota..Jednom kad je steknemo..Svako dobro!
inace ja sam nova na forumu , al covjece koga god sta upitam ili se nesto raspitujem to raja uveliko odgovara i daje sve moguce vrste informacija, pomaze , savjetuje..... ma znate kako sam sretna sto vas imam.....tnx a lot ppl !!!!bonny_castle
NA pravom si mjestu..Nevjerovatno i neopisivo je...Par puta sam poqsaala da objasnim zasto ovolko vremena provodim na forumu..Moj skromni savjet..Pisi o svemu sto te muci..Mozes lagano i svoju ispovijest poceti..Vidjeces, vec vidis da nisi sama. Meni je to nevjerovatno puno znacilo. Svaka rijec, svacije misljenje..Ovo nije obican forum (ponavljam po ko zna koji put)
Post Reply